Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
morava78
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 26, 2015 5:00 pm
Bydliště: Bno

12 tuna pronájem

Příspěvek

Autodopravce (nejlépe Brno, Jižní Mor.), který má nevyužitou 12 t (nejlépe s HČ, plachta) a poskytl by ji do dlouhodobého pronájmu v. č. servisu.
Nabízím kauci a fixní měsíční platbu. Práci si seženu, spolupráci se nebráním. Smlouva na mé IČ, pozdější odkup vozu možný.
pište prosím do SZ
pon lis 09, 2015 5:47 pm

mtc

Příspěvek

Nebudeš na tom líp,když si koupíš vlastní auto?Než platit někomu kauci + nájem+servis tak je lepší koupit vlastní.
pon lis 09, 2015 6:24 pm

morava78
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 26, 2015 5:00 pm
Bydliště: Bno

Příspěvek

vycházím z toho, že je více aut než řidičů a dopravci kupují stále další nová auta. Na nové auto nemám,
do leasingu za mega se mi nechce, ale mám na provoz auta a chci více jezdit než stát v servisu se starou hujdou.
Předpokládám, že pokud by mi někdo pronajal starší auto, bude servisované a spolehlivé a i když se něco posere
má zázemí to spravit. Samozřejmě údržba a drobné opravy by mohly být obsaženy v nájmu.
úte lis 10, 2015 9:42 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Nechci malovat certa na zed, ale tehle aut na trhu moc neni, ja mel obrovskej problem to sehnat vvpujcovne, natoz pak u dopravce...

Kdyz si to budes nekde pujcovat, pocitej s 35-40t/mes vc. servisni smlouvy... A za ty samy penize (i za min) to sezenes novy na operak, takze jestli mas praci, nevahal bych
úte lis 10, 2015 1:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů