Mýtné v Holandsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Moje nemcina je taky za 4.v nemecku nalozim a hlavne poresim uplne vse.rak ji ma za jedna+ale to je sud.to je jasne.v holandsku jak zacne chrochtat,reknu mu bitte deutch,a ten spusti jeste horsi nemcinu jak ja:-)
sob pro 12, 2020 3:33 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Süd, to mají jako my polsky. Jako malý kluk jsem s našimi jezdil za rodinou na jižní moravu a vzpomínám, že bez problémů chytali rakouskou tv tak jako my pl. U nás jsme koukali na kino noczne oni zase na pořady v němčině. Takže to pochytali tak jako my polštinu. Ono se to nezdá, ale dělá to hodně.
sob pro 12, 2020 6:46 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

I když Prouza to už je jiná generace. Vždy obdivuji svoji dceru. Ta mluví anglicky jako česky. Filmy kouká v originále, na netu komunikuje anglicky. No prostě jiná doba. Já se od páté třídy učil rusky, maturoval ještě s ruštiny. Dnes už nemám chuť ani sílu ani víceméně potřebu nějak se zdokonalovat.
sob pro 12, 2020 7:11 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Jožin: To je Cargill v Sas Van Gent ?? Tam musím říct, že jsem setkal nejtěžšími testy ADR......kolega z Intertanku říkal, tam jsou testy lehký, pak mi došlo, že tam nevozí ADRku a má jiný testy. Jinak Cargill se věnuje modifikovaným potravinám a dalším svinstvům, Američani...........
pon pro 14, 2020 9:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Jo.to je ta firma.za me vrchol debility celkove..od A do Z.asi dam vypoved u nas,najdu si si nejakeho holandskeho dopravbe,JAN VAN KOKOTEN,nebo tak neco,a budu tam jezdit stabilne.
pon pro 14, 2020 9:42 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

to se bavíte o adr v bečce ne? nebo na plachtě? já testy nikde nedělal nebo jen takové ze to udělá každý kokot, ze jen klikás na obrázky na pc 😃
úte pro 15, 2020 7:45 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

V Belgii ty testy bývají podle mě lehčí, ano jsou i obrázkové kde jen klikáš na obrázky. Pak jsou chemičky kde je máš rozdělené na adr a ne adr. A někde jsou opravdu, že ti dají zabrat. Samozřejmě pokuď ovládáš jeden se světových jazyků bezvadně tak problém nemáš. Zažil jsem, ale že ani Holanďan ve svém rodném jazyku neudělal. Pokuď jezdíš po chemičkách, tak se teda divím, že jsi na ně v Holandsku nenatrefil. Dneska je to tam minimálně v 50% chemiček běžné. Plachty, ale to mají možná jinak. Zkušenost s cisternama. A ne všude je jen zákaz kouření, rychlost, telefonní číslo v případě nehody a podobné otázky......🤔
úte pro 15, 2020 8:18 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

wckr : testů je více druhů, my se bavíme o ADR bečce. Konkrétně v tomhle podělaným Cargillu bylo třeba vidět snad hodinové video a pak byl test 20 nebo 30 otázek asi. 90% procent lidí to neudělalo, ale pak se přišlo na to, že se to dá dělat i přes internet v Ruštině. Ruský kolega pak dělal testy ostatním, no ale pobočka v Antwerpách skončila a je to minulost :D
úte pro 15, 2020 8:25 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Gallič, tak ta mě zatím minula.😀 No už dostali disponenti z Belgie trochu rozum a do takových extrémních nás už ani neposílají a nakládají to belgáni. Já zítra Hoek, první jsem koukal co tam nakládám, polyol takže ne adr, tak jsem v klidu. Tam už to rozdělili a ne adr jsou testy v češtině, ještě mi i platí. Ty adr už mám propadlé.😤
úte pro 15, 2020 8:32 pm

Gallič
Příspěvky: 206
Registrován: sob bře 16, 2013 7:02 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Práce pro Hoek bejvala fajn, úplně vzadu jsme měli pět nebo šest šásek a je se měnily, sice neuměli lepit cedule, ale bylo tam vzadu dobrý kafe. Jo ještě to vlastně neuměli umejt, neměli aceton na myčce, na pryskyřici docela blbý. Něco se tam vozilo i ze Švédska, možná Peter by věděl......
úte pro 15, 2020 9:19 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

No ty pryskyřice to je lahůdka. Nakládáme ji v Meppenu do Granollers. Věčně se to musí nahřívat, pak tři hoďky čištění standart a strašnou radost mají na myčce.😀 No vůbec ty latexy, lepidla, aditiva to nerad.
úte pro 15, 2020 9:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Wckr.ja mluvim o plachte.ADR kapaliny .plyny,jsem nechal davno propadnout,at mam klid.jsou tam otazky ve stylu.na jake cislo mas volat,u unfallu,same 7cky treba.pak je otazka jaky je zvukovy signal.jak dlouhy..nebo otazka.u nehody mas zabrzdit auto,nebo vytahnout klic ze spinacky?atp...
úte pro 15, 2020 10:26 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

jasný, no nám tu takový oprci nedávaj, většina lidi by to nenalozila tak to maj na černý listině. Já sem rad ze už nemusím do ludwigshafen. Naposled sem měl import adr z antwerp z přístavu kallo myslim a vše v pohodě. Jen si vybavují letos zasek trosku v dormagenu myslim, skopec na mě mluvil rychle a vůbec sem mu nerozuměl
stř pro 16, 2020 5:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Chemicka v Hoek.NL

Příspěvek

Do Kallo se jezdim vyspat.to je muj region.i vikend tam stojim.ty testy.jak kde.jako vedet tel.cislo z hlavy?kam volat?nebo jak je poplach.kolik je kurz siren?kokotiny.hovadiny buzerace zdrzovani.to je cele.at jdou do pice,slusne receno
stř pro 16, 2020 8:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Holandsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů