Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tirschenreuth, hnědé Many, Ziegler nejspíš... Poslouchal sem je párkrát, taky platí za váhu, 50t vozej taky :wink: A na infu co máme, je každej tejden jeden Němec s 65t, jak je přeložen o 65% :wink:


No a dneska já MegaANZ :cry:

Dostal sem úkol vyvízt všecko co tam leží, polňačka a na ní hup tak 2m převýšení na 5metrech, sice částečně asfalt, ale ne kolmo a eště do vrtule.. No tahal mě kolega, ani sem se tam nedostal, 20t borovice udělá sví, zůstal sem hned před v blatíčku.. No poslal mě z5, že se to musí a není nic jinýho :think: Kolega s 6x6 soupravou ho poslal do háje, tak tam poslali 6x4 žejo :doh: No a ráno prej to zkusíme s vlekem :wall: Dostal sem od kolegy co mě tahal zdrbec, že tolik nemám vyvážet, a že po půlhráni.. To mi pak aj volal nákupák.. OK, dal sem půl hráně suchýho, asi 5t a tradá.. Rozjel sem se a v hupu to udělalo hup a já si málem leh :pray:
Obrázek

Není to vidět, ale obě přední a poslední náprava v luftě, stáhlo mě to na bok a naklonilo se to, že sem si musel sahat do gatí, jestli tam je :doh:



Bohudík kolegovy a velké díky ti Milane Grille, žes mě přijel podruhé zachránit, po třech hodinách, asi cenťáku spálenejch gum na asfaltu, spojky a vyrvals mě ven.. hodinu sme podkládali dvojkama kola v luftu, kouzlili s rukou a packama aby to nedrželo na nápravnici o asfalt :pray:

Nepřeju zažít nikomu tu beznaděj, kdy tlačíš kopec očima a najednou ti ujede prdel bokem a ikdyž to zašlápneš, jede to dál a nebezpečně se to nahne :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 21, 2021 11:13 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Máš přehled, hnědý MAN, a měl to jako ty na tom obrázku. No nevím asi je vybírají jako kočka myši, tak neriskoval. Ono taky když jsou na Hatích na váhách, tak Chvalovice jsou obrounané dřevem, že ani dodávka nezaparkuje. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 22, 2021 6:49 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Je to boj v tom lese... Jestli není lepší mít o něco min a mít celý den levou nohu za uchem na dálnici a obden otevřít vrata u rampy. :) ale jo, bojujes. Tak to má být. Za rok se budeš takto vyhrávábat s hrnkem kafe v ruce a filmem na notasu. :D
čtv dub 22, 2021 2:33 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Tu je auto vidieť o trochu lepšie.
Obrázek
čtv dub 22, 2021 3:35 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza: a mě se divíš, že se bojím, když se to někam sveze.
BES - běs
čtv dub 22, 2021 4:45 pm

Pepíno9
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 30, 2021 8:26 pm
Bydliště: Hodonínsko

Re: Prouza88

Příspěvek

Když tady řešíte ty tuny u dřevařů, tak dám odkaz na video z Německé polizei kontrolle. I v Německu se najdou exoti co mají celkovou přes 70t. A nemyslím si že by to byla výjimka. Když sem jezdil po Rakousku párkrát sem taky potkal podobně naloženou soupravu,ale váhu si netroufám odhadovat bo o tom nic nevím. takže ono to bude asi všude stejný.. Jen u nás je to holt rozšířenější. https://www.youtube.com/watch?v=Hd4eBs6G5Gk&t=28s
čtv dub 22, 2021 5:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Pavle, ale ty si na prohrnutym asfaltu :mrgreen: Njn, je to tak :idea:

Ano, je to všude stejný, ráno na pile raci i helmuti na čepice, přes den slušnáci :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 22, 2021 11:20 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza, něco pro tebe , že ne jen ty máš potíže.😀 Dneska ráno, obcházím jako vždy auto a mě zamrazilo. Jako ta dunlopka už má skoro 300tis, ale vzorek v pohodě. Už jsem prý třetí.

Obrázek


Tak v Antwerpách dali nové. Akce jak ve formuli, 25minut a odjížděl jsem.👍

Obrázek
pát dub 23, 2021 10:24 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

didi, Tie malé praskliny niesú známka toho, že sa guma mala vymeniť už skôr? Prečo máš označený kontajner aj s predu. Asi vieš čo tým myslím. Má to nejaký dôvod, niekde to vyžadujú?
pát dub 23, 2021 11:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jestli si dobře pamatuju, tak kontyše se musí z obou stran :think:

Didi, není to proseklý od něčeho? No trhaj se no, to sou ty obrubníčky apod :mrgreen:

Mě gumy zatim drží, sice sem řešil šroub hned jak sem to dostal, ale kdo ví, jak dlouho tam byl :idea:
Z poslední doby mi ale přišel nejvtipnější telefon od nejvyššího, prej to nepochopíš, GO převodovky, diferáků atd za 300tis, a ten kokot urve šaltpáku, TVL na LaKaTošu :lol: Taková závada nezávada..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 24, 2021 7:10 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

To nebyl obrubník, už jsem dost starý cyp abych se jím vyhýbal.🥴, Spíš by mě zajímalo a trouba jsem se nepodíval na to kdy byly vyrobeny. Bůhví co to byl za výhodný nákup. No ještě štěstí, že nebouchla.
sob dub 24, 2021 10:20 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof, dobrý postřeh. Mám 15 dní po STK. Byl jsem na gumárně a bylo mi řečeno ok, dofoukli, pokontrolovali, na podzim dáme nové zadky. No a tak to dopadlo. Ještě, že jen tak.😀 No a k tomu označení. Je to specifikum Taminca v Gentu. Chcou to značit takhle, i když je to zbytečné, ale už mě nebaví se tam dohadovat. I když cca před deseti lety jsme hodně jezdili Dormagen-Puertollano. Za Madridem zastavili kolegu a 5000e kauce. Ve Španělsku to musí být označeno takhle. Nevím jak to dopadlo, ale měli jsme pak nařízeno do Španělska značit kontejnery takto. Podotýkám, nebyla to kombinovaná přeprava.
sob dub 24, 2021 10:29 am

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

Vraj sa u nás občas vozí ADR aj do Španielska. Keby som tam náhodou išiel, označím to takto. Ale inak to takto neznačím, nikto to po mne nevyžaduje a ani sa to tak nemá. Ale keby to niekde vyžadovali, tiež sa s nimi hádať nebudem, to nemá význam. Minule sa my v jednej nemeckej fabrike stalo, že my neuznali oranžové nálepky, kde som čísla napísal čiernou fixou. Musel som to prelepiť za nové, už z vytlačanými číslami.

Začínam mať čoraz väčší problém s nalepovaním. Nechcú držať. Lepidlo nefasujem, väčšinou ho na miestach kde nakladám majú. Svoje lepidlo v spreji si kupovať nechcem, je to drahé a tak tam teraz dávam chemopren a keď je treba dolepujem konce sekundovým lepidlom.

Často vídavam kontajneri bez oranžových nálepiek s UN označením. Malé UN číslo majú napísané len na nálepke s triedou nebezpečnosti. Keď to tak vozia asi im to pri kontrole musí prechádzať, ale ja by som tak neišiel.
sob dub 24, 2021 12:09 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak se označují na loď.
sob dub 24, 2021 12:17 pm

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Já si myslím že kontejnery musí být dookola.ta guma není obrubník v žádném případě.
sob dub 24, 2021 7:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů