Mýtné v ČR, tipy na truckstopy, pravidla apod.
Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Uzavrit soucasne obe pumpy u Zebrak na D5,tam i zpet,navic ty nejvetsi.aby tam mesic malovali nove cary,to musel byt opravdu inteligent..pak to vypada tak ze rumun stoji na Rudne na dalnici odpo,ma to v riti,slovak se naucil od polaku parkovat a jebne to primo do oblouku,spigl si sklopi ale pul navesu prekazi tak jedes fajne po obrubniku a jak se probojujes k parkingu stoji tri idioti z litvy co tahaji Amazon 3 tahace jen,ve trech spurech...v klidu..dojede policie nova dodavka,dva prislusnici nasadi rousky a jdou pro hambos do Mcdonald
stř lis 24, 2021 11:38 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Parkoviště

Příspěvek

Zase jsme u toho,jak může někdo povolit postavit sklad,bez dostatečného počtu parkovacích míst?🤦

Co mě ale překvapilo,tak Rohlenka,za Brno moc často nejezdím.... konečně tam někoho napadlo udělat pruhy tak,aby při vyjíždění zustala sousední zrcátka pohromadě,dokonce je tam možnost jet z parkoviště třeba do Mokré a ne jen zpět na dálnici,což je super, člověk jede pro cement, může se stavit na oběd.
...rád se svezu s čímkoliv...
pát lis 26, 2021 7:28 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

To EL: No zrovna u toho Amazonu mají velké parkoviště pro lkw. Nevím jaké tam je ALE. Jinak souhlas, jak to můžou povolit postavit areál bez parkovišť. Co koukám, tak trend pokračuje, podél dálnice D5 rostou haly jak houby po dešti a přístupová cesta je téměř polní. Extrém je u Žebráku, (první je Mubea a druhá bude Ráben) cesta že se tam nevyhnou dvě auta, ale chodník tam bude že po něm bude moct chodit celý prvomájový průvod.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 26, 2021 8:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Jinak Jožine, všiml jsi si, že v pondělí zavřeli obě parkoviště, a ve středu tam ještě stáli dvě auta, jedno polské a druhé srbské. :D :D :D Ve čtvrtek tam nacouvávali dobrodruzi od výjezdu. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 26, 2021 9:07 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Parkoviště

Příspěvek

Kdyz sem tam byl naposled tak se muselo dojet na casové okno. Už si nepamatuju tu toleranci. Tam si pockal. Pak te poslali na rampu, tam dosel security, zamkl si auto, odevzdal mu klice a mohl sis jit sednout do mistnosti pro ridice. Byli tam myslim 4 zidle. Takze bud sis sedl venku v boude kde se kouří , nebo si stál nez te slozili.
ned lis 28, 2021 1:14 am

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Couvat do vyjezdu uzavrene benzinky je hovno.bezny jev i v nemecku,A2 standart.na D8 jsem videl rumuna,co me ometl 100+kmh,noc,jel furt levym,projel kolem zavreneho najezdu na pumpu a poslal to rovnou predkem pres ruku do vyjezdu z pumpy,z leveho,bez blinkru v klidu.asi 4h29min.odjeto
ned lis 28, 2021 10:17 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: Parkoviště

Příspěvek

Na D8 tohle dělat Rumuni poměrně často. Kilo je jejich oblíbená rychlost. Už několikrát se mi stalo, že mi takhle naložil starej magnum s chlaďákem a pak to poslal v lovosicích na pumpu. Až mám podezření, že je to jeden a ten samej. Občas ještě skanča nebo daf. D8 je můj revír a tak je tam mám nakoukaný.
ned lis 28, 2021 12:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7496
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Parkoviště

Příspěvek

Ja sice zadny revir nemam jen vim ze cesko meli davno vyloucit z aetr,z 561.v praxi by to bylo tak ze madar po prejeti Rozvadova zada out,na Kuty az.tim padem benzinky prazdne na D1,vsude.jako duvod uvest nasi zeme dela vse proto aby ridic nezaparkoval.ne ze nestavi parkoviste,zavira ty puvodni.zlutou carou olemovane benzinky bez vyjimky jsou jen v cz,a unikatni ceska dopr.znacka zakaz stani na 7.5t 20h-6h,je v kazde Lhote nad pet obyvatel.a vyreseno by bylo naprosto vse.ja bych nechrapal v Praglu jak curak ale rubal 400km do baraku a stat by usetril finance na vystavbu parkovist.dam se asi do politiky,co rikate.?
pon lis 29, 2021 3:33 am

Odpovědět

Zpět na „Česká Republika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host