Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Som teraz jazdil Tatrou a podvalom. Na rovine 85-95, kopce 40-70. Človek tak nejak kuka kolo seba, a úplne ma mrazilo. Lkw i dodavkary, každý za jazdi čumí do mobilu. 3lkw za sebou, jak brouci v lete, nalepeny jeden na druhom, čumel som na nich na rovine, prešli 400m a borec oči od mobilu nezdvihol. Dodavkary to samé, letí jak chuj a hlava dole a čumí do phonu. Ľudia, buďte obezretnejsi, mobil nechajte na palubke, dyt vám v nom nič neutečie... Snežilo, zima, klzko, nieje dôvod riskovať... A 2 vybrzdovaci k tomu, dodávka a za 3 dní osobak, ale čakal som to, obaja vyblikovali at im uhnem, nebolo kde, pruh hore a pruh dole, kto pozná Cheb - mariánky, tak vie, k tomu ešte 2 krpale. Ale ustal som to v pohode, len sa desim, až stretnem letca, čo čumí do mobilu a prejizdi v protismeru do môjho pruhu, 🙈🙈🙈🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned pro 05, 2021 2:26 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

jsou chvíle, kdy si člověk říká jestli mu to stojí za to, i když ho ta práce ho baví a i je finančně ok. No nic..Jedu navečer na pohodu, vykládka ráno u Klatov žádný kvalt, prejizdim Podolsky most nad Orlíkem od Tábora na Písek za ONO, tuším je tam 50 km/h a je úzký, v protismeru nikdo..no nenapadlo by mě že na tomto úseku na mostě mě začne předjíždět dement, který to rozkulil z toho kopce na most. Celkem jsem se lekl, zrovna toto je místo kde by nějaká strkanice mohla dopadnout fatálně.
pon pro 20, 2021 7:01 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů