Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Centrální mazání návesu

Příspěvek

Ahoj chlapy, potřebuju poradit, zlobí mi centrální mazání, respektive někde ucpane přívody k mazacimi místům, potřebuji to dat do kupy což nevidím jako velký problém, ale dost by mi pomohlo kdybych mohl to centrální mazání aktivovat manuálně abych po dobu opravy mohl zkoušet co a kde maxe a co opravit. Nevíte někdo jak to zapnout? Vím že má nějaký interval časový kdy zapne a maxe, ale já to prostě potřebuji zapnout manuálně ,,teď hned", díky
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
stř bře 23, 2022 8:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Centrální mazání návesu

Příspěvek

záleží, jakej je to typ , některý jsou elektrický, ty by měli jít zapnout ručně na dýl, pak jsou pneumatický na počet sešlápnutí brzdy :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř bře 23, 2022 9:28 am

wacky.mario
Příspěvky: 22
Registrován: pon zář 09, 2013 12:15 pm
Bydliště: Dubá

Re: Centrální mazání návesu

Příspěvek

Díky za odpověď, po chvilince bádání jsem na to přišel, mě se čerpadlo mazání zapínání při každém šlápnuti na brzdu a běží po dobu šlápnuti. 👍
... kde ostatní jsou na laně, Magnum samohybný zustane...
stř bře 30, 2022 6:15 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů