Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř říj 26, 2022 9:27 am

vašík
Příspěvky: 139
Registrován: stř úno 25, 2009 9:31 pm
Bydliště: kousek od Jaroměře

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Tak jsem vyměnil volant za důchod :hvizd:
pon lis 07, 2022 12:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

našel jsem pod jedním videem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vtipný jak si rozumí s nářadím. Asi první srážka s prací.
Je to tak, poprvé jsem odmontovával baterii z auta :D Dokonce jsem teprve ve videu objevil, že se musí zmáčknout to tlačítko na tom utahováku. Já prostě nejsem opravář, školím marketing a konzultuji soft skills. Hold tohle mě v životě minulo :)
Takové věci se člověk naučí už v dětství, kdy se kutí s otcem, dědou, kamarády. Vyrábějí se domácí traktůrky, upravují motorky, maká na baráku atd.
Pokud bydlíš v paneláku tak to tak jednoduché není. Každý umí něco V paneláku jsem na návštěvě půl hodiny a už mám klaustrofobii a jsem nervózní co tam dělat, když tam nic není, ani se nedá projít na zahradě a pod pergolou si dát občerstvení. To je něco hroznýho. Upřímnou soustrast.
Nemůžeš podle své sociální bubliny hodnotit celý svět. Nebo jako můžeš, ale pak se ti to může vrátit :D Ty určitě zas neumíš to, co je pro mě samozřejmost.
Záleží, jestli je to něco co člověk skutečně potřebuje nebo to je jen umění okrádat společnost bez práce jako to dělají finančníci, manažeři, doktoři a jiní ksindlové.
Každý hodnotí podle svého poznání. Před revolucí nebyl žádný takový člověk vůbec potřeba, jelikož tě žádná finanční instituce vědomě neuvedla v omyl, aby tě okradla. Každý dostal na vkladní knížce 4 procenta a nikdo nemusel hledat radu, jak nebýt okraden po finančních poradcích atd. Nebylo potřeba radit, jak podnikat, abys vytěžil pro sebe víc, než má druhý. Jednoduše jsi byl zaměstnán a dostal poctivě podle tabulek pro všechny stejných za práci zaplaceno ve státním podniku. Proto jsou tyhle zaměstnání uměle vytvořeny, jelikož víme, že umíme žít bez nich ze zkušenosti před revolucí. Tito lidé neprodukují nic navíc pro společnost, jen si vyčleňují kapitál z celkového koláče pro sebe, bez toho, aby společnosti něco užitečného přinesli. Přinesou jen jednotlivcům, jak uvádíš svůj příklad, ale je to jen umění přesměrovat finance od jedné části k druhé, která zaplatí nebo je spřízněná. Společnost nepotřebuje tvé podnikání, jelikož ze zkušenosti z předrevoluce víme, že takové věci zabezpečí naprosto bez rizika státní podnik a spravedlivě budou nastaveny ceny zboží a nebude se prodávat předražený na západě neprodejný německý a podobný šmejd. Tedy ze zkušenosti krátkozrace si myslím, že je to nadbytečné povolání co okrádá druhé. Měl by být s tímto talentem zaměstnán ve státním podniku jako ředitel finančního plánování s přesně danou mzdou, která by byla odpovídající její náročnosti, aby nedocházelo k tomu co dnes, že finančníci berou několikanásobky oproti dělníkům. Můj děd, jako ředitel podniku měl méně peněz, než kočí, jelikož ještě platila úcta k lidské práci a neplatilo se za vyčůranost a podvody na druhé. Velmi špatně se mi žije v této zvrácené době, kdy jsou honorováni spekulanti a vyčůránci více, než poctiví pracující, když jsme zažili dobu, kdy to bylo ještě relativně v pořádku.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 20, 2022 2:27 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Martin - no ono to úplne do smiechu nie je, skôr do plaču, autor má celkom recht
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř lis 23, 2022 10:08 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

peter gasparovic píše:
stř lis 23, 2022 10:08 am
Martin - no ono to úplne do smiechu nie je, skôr do plaču, autor má celkom recht
smutná realita :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř lis 23, 2022 1:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
Staženo z FB.Ale nevím, zda to je vtip, nebo na hlubší zamyšlení. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 29, 2022 9:42 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
pon led 02, 2023 11:06 am

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek Obrázek
čtv led 05, 2023 10:51 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

ObrázekObrázek
sob led 07, 2023 9:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Vtipy .....

Příspěvek

z FB:

Obrázek
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 08, 2023 2:14 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
ned led 08, 2023 3:26 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

sob led 21, 2023 1:19 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

:thumbud: :thumbud: :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 21, 2023 4:53 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek Obrázek
pon led 23, 2023 9:30 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

pon led 30, 2023 1:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů