Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

No tak z chutí do toho.
Obrázek
sob led 22, 2022 1:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Didi ty seš hotovej Polreich :lol: Až pověsíš klíčky na hřebík, můžeš dělat šéfkuchaře :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 23, 2022 10:42 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Nee, je to jen víkendový koníček. I když dobrého kuchaře sehnat je dneska problém. Do mé oblíbené restaurace, kde občas jezdím s rodinou na oběd, tak odešel kuchař. Majitel nabízel plat 45tis a dlouho nemohl sehnat. Ani nevím jestli už sehnal.
ned led 23, 2022 10:54 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Zahoď volant a di na to, to ježdění už není ono :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 23, 2022 11:25 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

didi píše:
ned led 23, 2022 10:54 am
Nee, je to jen víkendový koníček. I když dobrého kuchaře sehnat je dneska problém. Do mé oblíbené restaurace, kde občas jezdím s rodinou na oběd, tak odešel kuchař. Majitel nabízel plat 45tis a dlouho nemohl sehnat. Ani nevím jestli už sehnal.
TWL to mi dát u nás , tak to beru ...čaj a volský voko umim :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 23, 2022 11:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Dobry Polraich bere kilo.to by si didi polepsil asi.
pon led 24, 2022 3:25 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Koukám Didi máš to v tom autě v malíčku. Je fajn dělat víkend s někým normálním ,dnes už málo takových kolegů i míst kde se dá uvařit a pokecat. Palec nahoru.

Já dneska ohřál flaczki (dršťkovou) z Biedronki :) k tomu belgickou bagetu . Ale byly chutné taky .
úte led 25, 2022 10:08 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Osobne uz v aute nevarim,bo to pachne.bud na navesu,kdyz uz teda,na butanu.vozim tlakac,ideal.navic jezdim kolem komina,ne mesic v kajute jak didi,o vikendu navarim gulas drztkovou ,tady to jebnu do mikrovlnky a vyresene.
úte led 25, 2022 10:58 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

V autě vařím minimálně, max remosku a to venku musí být fakt hnusně. Jinak prodlužka, remoska na kastlíku a už to frčí. Bombu jsem v autě snad neměl. Jednomu u nás kdysi bouchla a škoda za XXX tisíc. Vždy nějak to počasí skonzultuji s Googlem a podle toho nakoupím a udělám menu. Většinou teď remoska a v létě zase frčím na bombě.
pát led 28, 2022 9:16 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Po delší době víkend na parkovišti u Dijonu. Tak jsem stvořil takový rychlý oběd jako z KFC.😀 Dělal jsem si pořádky, konečně totiž víkend sám. V pátek už valím domů. Už se těším, další týden pak jedem na pánskou jízdu do Tater na lyže, tak snad to játra a nohy přežijí ve zdraví.🤕
Obrázek
ned úno 05, 2023 5:52 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Ja nevarim skoro vobec a to som na cestách niekedy aj 3 tyzdne. max vifonku alebo nejake cestoviny, prazenicu alebo parky. A z domu mam gulas alebo fazulu s klobasou v paradajkovej omacke co mi doma mama nachysta a ja si to len na ceste zohrejem. Ale nosím zo sebou bicykel v navese. A keď padne vikendova pauza niekde v zahraničí alebo kdesi dlhšie stojim tak cez Google si nájdem nejaký kebab alebo inu reštauráciu kde sa da za prijateľnú cenu najesť a idem tam. Ja totiz variť tak ako ostatní kolegovia ani neviem a ani by ma nebavilo jedlo chystat 2-4 hodiny. Ja idem radsej do nejakej restiky pizzerie, bufetu pripadne cez týždeň zerem suche :D Zo začiatku ked som zacinal jazdit mi dosť kolegov tvridilo ze sa casom naucim varit. :D na kamione jazdim uz 9 rokov a doteraz som sa nenaucil varit lebo som nechcel ani nemal na to naladu lebo mna varit proste nebavi :D tak sa stravujem takto väčšinou
Scania R450
pát bře 24, 2023 7:24 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Každý jsme jiný.😀 Mě by zase nebavilo celý týden se stravovat na suchém. To ty 3-4 hodiny z velké pauzy obětuji na to, že i přes týden mám normální oběd. Každého věc.🤔
pát bře 24, 2023 10:28 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Presne tak. Ale aj ja mam cez tyzden normálny obed ale nie každý den, a na niektorych pumpach sa da kupit ten normalny obed s polievkov alebo hotdog pripadne nieco zapekane :D
A inak kolegom plynova bomba vydrzi tak par mesiacov a mne aj 4 roky. Vazne minule som plynovu bombu menil az po 4 rokoch co bola tak malo vyuzivana :D
Scania R450
pát bře 24, 2023 12:19 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Vařeni na cestach.

Příspěvek

Mě tak měsíc.😀
pát bře 24, 2023 1:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů