Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Prouza88: u nas davaji dodatkove tabulky "Mimo dopravni obsluhy" a kdyz to bylo minuly rok takhle u nas, tak jsem domu jezdil. Nikdy me tam ale nezastavili :D
pát čer 02, 2023 8:16 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

No vidíš, asi teda žádnou příručku nemaj, bo u nás uměj aj z každý strany jinou dodatkovou :doh:


Jinak, neska, 8:00; Brno Svitavy, sečení trávy žejo :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 02, 2023 8:40 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jak jinak, u nas dnes rano v prumyslovy zone, kdyz je tam pred 7 nejvetsi mumraj na silnici, tak taktez sekali :lol:

A rano cestou jsem jeste potkal znacku pozor, seceni travy 2km. Nojo, ale znacka byla 100m pred kruhakem, to jako ze sekaji 2 km za kazdym vyjezdem? :mrgreen: Ale mozna jen netrefili stranu silnice, pac predchozich nekolik km pred znackou bylo cerstve posekano :lol:
pát čer 02, 2023 4:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já těm klukum silničářskejm asi založim extra vlákno taji a tam je budem pucovat :mrgreen:

Neska zadem dom, potajmu, z VBíteše na Znojmo.. Letim Rouchovany, vohnu to doprava na Znojmo, a že je tam blbá zatáčka, kdy i s vlekem musiš pomale do protisměru a vracečka jak hrom.. Prásknu to tam a osobák, vemu to víc na svou stranu a bum značka práce na silnici :wall: No málem mi leh vlek jak sem to zaťáp a ten za mnou to do mě málem nadýmil :doh: Osobák se mě totiž asi lekl a zustal eště před cedulou stát tak sem nemoh jet.. No objedu tu cedulu, která mohla bejt vklidu na trávě za obrubnikem, nébo o 10m dál :think:
Dobrý, vlastně špatný, protože mi došlo že o 500m dál v serpentýnách dělaj krajnicu :doh: V pátek :pray:
Ale ne, ani se mi tomu nechtělo věřit, práce na "silnici" byla hned v tý zatáčce na obrázku, asi 2m od asfaltu ve vjezdu k baráku :wall:

Obrázek


Edit: Sem si teď všiml, že Pavel je moderátor :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 02, 2023 6:14 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Prouza88 píše:
pát čer 02, 2023 6:14 pm
Já těm klukum silničářskejm asi založim extra vlákno taji a tam je budem pucovat :mrgreen:
Oni za všechno nemůžou. Řepáci nám tu vylágrovali silnici, tak tam dali značky A7a - Nerovnost vozovky s dodatkovou tabulkou E4 - Délka úseku 1,9km a nějací vtipálci během pár dnů z obou stran ze značek sundali "k", takže délka úseku byla 1,9 metru :lol:
Na jednom mostě máme omezení 15 tun, jediné vozidlo 45tun. Tak tam zase nějaký záškodníci ničí tu dodatkovou tabulku. A když už tam opět dali nové dodatkové tabulky s původní informací, tak to tam uzavřeli do konce roku :lol: :lol:
Prouza88 píše:
pát čer 02, 2023 6:14 pm
No objedu tu cedulu, která mohla bejt vklidu na trávě za obrubnikem, nébo o 10m dál :think:
Začínám razit teorii, že ty značky dávají do těch nejblbějších míst záměrně, abychom si jich všimnuli. Jiné vysvětlení mě nenapadá. Ale počet rozjetých či odhozených přenosných značek po příkopech o něčem vypovídá :mrgreen:
pát čer 02, 2023 9:35 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Není náhodou daný, v kterých místech ta značka má být? Značkař pak musí zajistit, aby tam vydržela... Tj když je tam rygol, musí to chtě nechě nechat v silnici a nemůže ji dát o 10m dřív...

To je jako když se uklízí ulice... Máme tady parkoviště, což je prostě čtverec - žádný jedosměrky, nic. A B28 jsou umístěny proti logice v rohu, čelní stranou do chodníku...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 04, 2023 10:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jakože po "značkařovi" chodí ministr dopravy a běda jak ta značka není na milimetr? V 50ti není rozdíl jestli je značka o 2m blíž, a už vubec ne, jestli je o 20cm za obrubnikem :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned čer 04, 2023 10:31 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Prouza88: Určitě chodí dozor a prudí.
Kolikrát když vjíždím někam do omezení, musej za mnou "zavírat" směrové desky, ačkoliv za pár minut zase odjíždím a je fakt jedno, že jedna ta deska je posunutá
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon čer 05, 2023 7:43 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Mě by zajímalo kdo schválíl a vymyslel objížďku hlavního tahu E.z Litomyšl směr Olomouc .přes Svitavy...Tady je asi uplne vše spatne .
čtv srp 10, 2023 8:52 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak od léta Brňaci převzali vedení v kolonách a v dopravním zpravodajství, no a pražáci to nemohli rozchodit, tak si vymysleli opravu a omezení na Štěrboholské spojce. O.K. třeba ta dilatace se musí opravit, ale proč dopravní inženýři nepustí dopravu ze severu na jih, po Průmyslový????
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 29, 2023 7:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak dnes v rádiu hlásili, že v 16.00hod je kolona na Brno od Velkého Meziříčí. Myslel jsem že pražáky a Prahu nic netrumfne, ale Brnu se to povedlo. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 07, 2023 7:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já to poslouchal na Kissu už někdy v 9 :D A taky to poslušně objedu, minu všecky hrozby a šici sou spokojeni :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 07, 2023 7:57 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Svitavsko:
prava.cz/kamiony-prijdou-o-oblibenou-zkratku-mezi-litomysli-a-svitavami/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=int1&dop_req_id=9qLLd29a76i-202312131717&dop_id=24875929
stř pro 13, 2023 6:47 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

https://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=22326
Aktuální inzerát, jak se dostat z Moravy přes Brno do Německa. :D :D :D
Včera jsem slyšel na Radiožurnálu reportáž, o D1 v Brně. Mluvil tam nějaký řidič. Jeho rozhovor s dispečerem. Jel někde z Hustopečí do Prahy nebo kam. Dispo: "Kdy budeš na vykládce?"
řidič: "No nevím, Brno." :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 16, 2023 9:41 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Já se snad vyvrátim :doh:

Článek jak krava, obchvat Žďáru za 118mil.. Tak sem si myslel že se konečně vyhnem centru a ono.. :wall:
https://zdarsky.denik.cz/zpravy_region/ ... 40105.html

No ty kráso to je obchvat, oproti tomu je Znojemskej obchvat jak Římský Grande Raccordo Anulare :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob led 06, 2024 12:00 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů