Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jak mám asi vědět, jestli Prouza dovolí? Zkusím to, když tak to vymažu....
S věkem nic nenaděláš, pozitivní na tom je, že jsem zažil dobu, kdy jsem mohl třeba s kamionem legálně na kdejaké náměstí a klidně tam třeba na půl dne zastavit a i to ježdění bylo takové klidnější, nebyly telefony, jak jsi přejel hranice, už nikdo nevěděl, kde jsi a kdy se vrátíš......
Na letišti Bautzen jsou vrtulníky a letadla Bundespolizei. Jinak je to veřejné civilní letiště.
A ty "Milovice" jsem nějak nepochopil, omluvou mi je ten věk.....
V DDR o žádných Milovicích nevím, jestli jsi myslel, kde bylo hlavní vedení Sovětských vojsk, tak to bylo ve Wünsdorfu, asi 40 km jižně od Berlína, letiště bylo ve Sperenbergu asi 10 km východně od Wünsdorfu.
ned led 07, 2024 10:15 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4520
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to 153: Prouza je rozumný hoch a určitě by nechtěl, aby jsem plevelil jiné odborné vlákna.
Ty otázky mě napadly s diskuzí z jiného odborného vlákna.
Jinak jste to pochopil velmi dobře. :D :D :D Takže na věk se neomlouvejte, jen si přejte, aby vám to vydrželo co nejdéle. Můj táta říkal, když se dožil důchodu. "Je jedno kolik budeš mít důchod, hlavně aby jsi ho pobíral co nejdéle."
No ten Bautzen mě mohl napadnout, když tam je policejní škola. :? :? Ale vypadalo to jako vojenský vrtulník. Ale to je detail.
Ty Milovice mě napadli s tím obyvatelstvem v jiném vlákně. Jezdíme přes takové vojenské území, a tam je tolik opuštěných paneláků (evidentně z dob NDR a stavba alá SSSR) že kdyby je všechny obsadily migranty, tak by byl poměr 80% cizích národností a 20% němců.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 07, 2024 12:03 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4520
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jsem ten Wünsdorf vygůůůglil, a tam mají ještě Lenina :D :D :D Tak to místo kde jezdíme je obyčejné posádkové město,místo, kterých bylo po východním bloku hafo. :) :) :)
Ale jinak děkuji za info,nebo za nějaký takový drb. :hands: :) :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 07, 2024 12:20 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4521
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Chip - jak si sa pýtal na tie spalky medzi kola. Predáva sa sada, 2x železné kolá s ramenom, ktoré sa dávajú medzí kola a pri zapadnuti sa oceľová kola opru o pneu a máš z toho 6x4. Ovláda sa to vzduchom, v škandinávii úplne bežná vec .

K tomu sa ešte používajú súpravy s plovoucim rozvorom návesu. Čiže keď zapadnes, posledná náprava návesu sa dá vysunúť zhruba 2-3m že náves,tým pádom by ťa to malo vytlačiť. Norove u nás uz majú pár áut, kde je hnana i stredová náprava návesu, predná je zdvíhacia a zadná je zdvíhacia a ešte aj zatáčacia... Takže keď prednú zdvihnes, zadnú odlahcis ( prípadne tiež zodvihnes) a stredná to ženie, musí to vyjsť úplný nezmysel potom .
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned led 07, 2024 5:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To sů figle :lol:

Tady ten system..
https://m.youtube.com/watch?v=hnZhCS54t ... 9uIGRyaXZl

Někde sem cetl ze to s měchama moc nekamoší a jen pro tupláky :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 07, 2024 5:41 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak kuwa jsi hlásil že Znojmo nevyrabi pivo a mate třetí místo za nejhorší pivo v republice ,vyhrálo Brno samozřejmě ,co k tomu dodás ?
ned led 07, 2024 7:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa šak teď neslopeš ne, tak nehuč :lol:

Ten článek mi utek ale Hostan patří tam co Starobrno, tak maj brŇáci dabl, my tu na jihu nic, my lejem Dalešice, doma pak cokoli, hlavně ať je toho hodně :mrgreen:
Takže se od toho distancuju :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 07, 2024 8:04 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Od 15 prosince ani kapka,na půl roku,ještě zjistim co ty vaše okurky Znojemské.
ned led 07, 2024 8:13 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ty nam dojebali Zliňáci :hand:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 07, 2024 8:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

CHiPe, kurňa změna plánu :!:

Moje cesty sou nevyzpytatelné a osud mě nahnal do Trutnova :D Odpo sem blokoval hlavní tah na Královec a ráno letim na Choceň, tak si vem dovolenou, bo mě potkat nechceš :mrgreen:
Měl sem brat 25kubiků olše ale zabojoval sem, bo už sem neska jednou kanálama jel s 25kubikama modřínu, takže sem tu hajnymu vzal aj co tu neměl :lol:

Doteď sem se rozmražoval dvanáctkou z Krušovic a už cejtim prsty, -12° a uragán :pray: Sem zvědavej co bude ráno, ale asi bude jistější sundat gumy a vzit to na rychlobruslaře jen po ráfkách, ostatně moc tomu nechybí :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 08, 2024 9:52 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Konkurence

Příspěvek

Prouza, máš konkurenci. Večer jsem jel od Mělníka do České Lípy a v těch zatáčkách z ničehož nic rychle se přibližující světlo v zrcátkách. Než jsem si pomyslel, že motorkáři jsou magoři, když to rajtují pod nulou, tak už vidím dvě světla. Opravuji přemýšlení na: Autíčkári jsou magoři, takhle letět, to musí zákruty brát protisměrem. Než to stačím domyslet, všimnu si poziček, rychle uhýbám na zastávku a kolem mne proletěl klaničák jak Šanghajský Expres. Byl teda prázdný, ale vsadil bych, že mu to tak pěkně odsejpá i když má kubíky. Komu čest, tomu čest. A podotýkám, že jsem měl jen devět tun a taky se s tím nemrdám.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon led 08, 2024 10:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Někteří sme srcaři :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 08, 2024 10:38 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Dovolenou mam zarizenou :hvizd:
úte led 09, 2024 6:27 am

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa, se mi to zas polámalo :doh:
-12° v Trutnově a začlo kvílet servo :think: Tak sem na dílně dolil, nikde sem nic neviděl.. Den na to zas, tak mam ráno dílnu, ale tam už stoji kolega :mrgreen: Do toho mi vypověděli poslušnost diody v obrysovkách na vleku a ruka taky blikla a nic :mrgreen:
Tak mam zas zejtra GO, tento rok první :lol:


Neska se mi nedařilo vubec, ráno šlmastyka na pile, pak sem to vzal skratkou z Halámek na Českej Krumlov a asi tama příště nepojedu ani v letě :mrgreen: Jeden led, a toho sněhu :shock: Když sem to konečně naházel, poobědval u Mláky a mazal dál na Slavonice a Vratěnín, nějak sem to nedogóml a vzal to z Písečné na Rancířov :doh: Silnice se neudržuje :pray:
Jedinná serpentýna a už sem stál, no ono to chytlo zpětnej chod :wall: No dobrou hodinu.. Nakopat hlínu, poházet to náledí, rozmotat soupravu, jeden řetěz, druhej :think: Pak sem oba vyslík, tak znova, to už lital asvalt :mrgreen: Řekněme že sem to přecenil..

A takovej pohodovej den to byl, jen lážo plážo zajet do Krumlova pro borovicu. A pak mě na pile eště sjel "babišák" :mrgreen:
Dojel, když sem začal skládat, odkurtoval, vzal papíry a šmajdal kolem, tak sem pokynul na pozdrav a hned mě sjel, kolik toho k*rva vezu.. "Mam toho pulku co ty a mam 40, kudys jel, dyť sou všude!" :D Vlek složenej, bral sem akorát z auta, tak mu hlásim, vidiš, a to eště teď mam vic jak ty :housle:
Rači šel :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 10, 2024 7:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6809
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem to s velkou slávou v pátek vytáh z dilny, neska naložil furku ve Vamberku a hned v lese jeba :shock: Jak sem přrjížděl v lese ty jejich příčný odvodňovací rejhy.. Nikde nic tak jedu, bezrukáč to jistil zezadu. Vše v cajku až ve Svitavách na kruháku se to nahlo.. Prasklý péra na obou zadních nápravách na vleku :doh:

Kurňa CHiPe, buď rád že sem na to kafe nejel, bych ti lehl do zahrádky :mrgreen: Máte to tam nějaký těžký :oops:

Tak zas budu jezdit tejden MANem :wall:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 22, 2024 7:42 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host