Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Venca R
Příspěvky: 1978
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Myslím ty kydy o druhý kartě, kilometrech atd
čtv kvě 16, 2024 10:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4531
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Nejdu na ruku, nebo lesovůz. Ale máš pravdu, uvažoval jsem o tom, ale zrovna ty s tou tvou otevřeností mi otevřela oči. Sice nehledáš chlívek na parkování, ale zase denně řešíš váhy a průsery s terénem.
Jako platba z fakturace se mi zdá za největší zlo v odměňování řidiče. To že někteří tvrdili, že vědí jak se co platí, že dostávají objednávku, kde je cena za přepravu že znají, jak se která destinace platí, do doby než jsem viděl, jak se to dělá. :D :D :D (buď se přeprava přehnala přes fiktivní spedici a ponížila se k obrazu dispečera, nebo ještě jednodušeji, prostě se objednávka přefotila s upravenou cenou odpovídající obrazu dispečera) :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 18, 2024 5:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Škoda, bych si vychutnal plachťáka v lese :lol: Zrovna teď má kolega ruku tejden na dilně tak si veme bezruku, už se těšim jak ho někde zas rvu ven :mrgreen:

No už sem špekuloval že si to tady necham zamknout jen pro registrovaný, ale nějak není čas, právě kvůli tý otevřenosti :think:
K tý fakturaci, neni to asi běžný, ale třeba zrovna pila kam jezdím, má ceník za dopravu na svejch stránkách volně k nahlédnutí, a je to pro všecky stejný.. Takže mužou krátit co chcou, mrknu do špiglu, mrknu do mapy na vzdálenost, mrknu do ceniku a vim do koruny za kolik to jedu :wink: Už za mnou chodí chlapy abych jim spočital vejplatu, bo chcou vědět kolik dostanou a jestli je neodrbali :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 18, 2024 5:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Pro mě je zklamání ten novy DAF ,do kopce myslim.V Německu do kopce dojíždím jen tyto auta vykon neznám není na dveřích
sob kvě 18, 2024 6:17 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3433
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

zklamáním budou už všechna auta co se vyrobí v EU. Viděl jsi tu novou Tatrovku? Nove vývojové centrum pohonu Tatra v Brně, ředitelem nějaký protekční synek okolo 30 let. Asi dítě nějakého náměstka, praxe brigáda v Kopřivnici. Díval jsem se schavlne na jeho FB, bavi ho cyklistika a ve fotrově karavanu objel Alpy. Ale možná mu křivdim a ti konstrukteri co v Tatře něco prožili už zdrhli všichni do důchodu. Nicméně ta nová Tatra vypadá hrozně a dopadne to jako se Zetorem.
stř kvě 22, 2024 8:55 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ukaž tu tatru, sem neviděl nikde...



No a já dneska hotovo :doh:

Hajnej dělal smutný oči abych vzal všecko, tak to bylo něco na mý ego, narval sem to tam až byly ohlý klanice a hurá.. Jedu si spokojeně kolem hranic a v zatáčce jeba až se mi rozklepali čapy :shock: Tuplák vevnitř vzadu na vleku.. Tak sem to zgóml, jedno kolo mě nemuže zastavit, nic se nedojebalo tak jedu vklidu dál :mrgreen: Po 30km v rajchu vymetu škarpu a cejtim vibrace. Utrhl se běhoun a zrychtovalo to půl vleku, no jet se s tym nedalo, musel sem si vyndat fidlátka :roll:
Obrázek
Vemu 5t hever, podložku.. no krátkej žejo, tak vyndám 15t panenku, nejde :wall: Hodinu a pul sem se s tym jebal, ale podařilo se, tak palba na pilku :pray:
5km od pily koukám a na vleku mi to piše 18t na přední nápravě :shock: A hyml, něco se děje, to musi bejt péro.. No dorval sem to na pilu a letim na jistotu k vleku :pray:
Oba přední měchy vyvrácený :shock: Tak letim na bagráka ať to ze mě sundá, v tom jeba a vlek ležel na držce :doh:

Obrázek Obrázek Obrázek

Já to starýmu řikal že se mi ty měchy vyvalujou.. Teď sem to zahodil před dilnou, 120km sem ujel na jeden a eště bouchlej měch, bez tří blatniků a bez vzduchu.. Celou cestu to pištělo jak lodní píšťalka :oops:

Zejtra zas bude vyrvál :mrgreen:

Ale on byl už neska, bo mi přišel pozdrav z vysokorychlostních vah :mrgreen:
Obrázek Obrázek

20000 :mrgreen: Neuznali vyjímku, bo prej ju na vlek nemáme :doh: Měl sem teda zrovna kolegův, tak starej řval že si to měníme a jak je to možný.. No blbě se jim načetla SPZka a v papírech je přípojné vozidlo Opel kategorie O2 :lol: Tak starej brousil tužku a někdo dostane na ŘSD pojeb, bo sem byl vcajku :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 22, 2024 10:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Nic bych neplatil .Jak chceš pokutu zvázte mě na rovině na cejchobavane váze při rychlosti 5 kmh a ne tady ty bludy.Co ten kipper ve tvém regionu na D1 ?schlafen?
čtv kvě 23, 2024 9:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Šak taky nic nedostanou :wink:


Jožo to sou kipaři, to je vlastnost jejich aut to vysypat :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 24, 2024 2:32 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Takú draku - tak som to kus zase skuknul,ten tvoj chlievok a človeče,tebe tie autá horia pod rukami ako papier 🤣🤣

Inak hlásim, máme nové dafy XG, 480 koní a je to zdochlina uuuuplna 👎🏻👎🏻 Ale, zerie to fakt hovno, kassel plnou váhou za 22-24litrov/100km a na to u nás počúvajú. Inak auto ako celok je lacná imitácia Lkw, motor nemá výkon, grafika kamier je tragická, než to naštartujes,tak u toho urobíš kávu, prístrojovka valí také teplo, že sa my rozpustila prepisovacka, sedačka mimo stred volantu, okno nejde spustiť úplne do dverí,ale zostane asi v 1/3velkosti okna, rádio než sa správalo s mobilom,trvalo to fakt 2dni, motorovka aj retarder žijú svojim vlastným životom, dakedy idú,dakedy nie, pri zahriatí od slniečka sa kryt palubovky zvlni a urobí sa v oblúku pred šoférom skvira asi 7cm, malé stupne na skodoch, takže nemáš kam dať topánky.. už som sa 2x vracal,bo my vypadla bota... Kastliky streknute iba z jednej strany... Neukazuje to váhu, stav batérie, takže buď to úplne vybijes, alebo furt vrcis....Celkové spracovanie auta je fakt prachbiedne 👎🏻👎🏻👎🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát kvě 24, 2024 10:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter, já za to veru nemôžem :mrgreen:

XG máme taky, nějakej pokrok tam bude, ale je to DAF, já v tom ani neseděl a z názoru ostatních vim prt, to si musíš zkusit a potovnat sám abys měl jasno :think: Já jen vim že tam má u spolujezdca ve dveřich diru s oknem a nemá tam záclonky :mrgreen: Má to kluk(starej bak) asi rok a někdy v lednu mu přehráli software, do tý doby co 15tis na dilnu se vstřikama :roll:

Vlastně sem se ho neptal na převodovku.. Ako to radia Peter?


Mi mame ty starý, 460, 480, 510.. jediná 510 mymu FH500 v táhlim kopcu jakš takš stačí a to ikdyž sem stabilně o 5 a vic tun těžší.. Jak začnem řadit, bo je cesta hore dole tak jim ujedu všem :wink:
Nedávno sem jel za našou 460, ten šofér je s tym paradoxně rychlejší jako dva se 480, měl sem 10t vic jak on a pálili sme to napříč srdcem Vysočiny směr plac.. na place mu pak řikám, že sem měl co dělat abych se ho držel, vybouch smichy a řikal že snad v životě nikdy vic neletěl aby mě nezdržoval :mrgreen:

Tak si vem o kolik je FH jinde, aj kdybych měl 420 oproti DAFu..
Jo 530XF tahalo pěkně, ale převodovka jak hlemejžď a cely to zabije..


Včera sme se hádali s kolegem, chceme, no spiš potřebujem, novy auta, on chce slepicu do Vé, já FH s velkejma kyblama a už sme se čubali bo mi řek že mi slipkou ujede.. Nakonec uznal že to bude muset teda načipovat eště :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 25, 2024 8:19 am

wckr
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Prouza88

Příspěvek

Kdyby se na novych dafech nesrala elektronika a vstriky, a slo vypnout nouzove brzdeni, tak top auto. Ze to nejede me nesere, komu to dnes jede.....
Mam uz druhy.
sob kvě 25, 2024 10:06 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Ako píšeš, nový Daf je síce pokrok,ale zpátky 👎🏻 pri 90 to točí 1120otacok, pri 80 točí 1000ot presne. Prevodovka než preradí,tak je to nekonečné 😓 a v kopcoch to tam drží tu 12 skoro do umretia auta a potom teda podradi a zase to drží úplne na doraz. Jo a taká perlička, volant sklopiť na seba oveľa menej ako v sliepke či volve, sedíš za tým jak v Liazke a dosť nepohodlne 😓👎🏻

Keby predo mňa niekto postavil staré E3,XF 95 super space cab s 530ps a milionom km,alebo tento nový Daf, bez váhania beriem tú starú vranu .

A na tvoju otázku, ja som volvak,takže Volvo, byť sedlam aj sliepky, mne do ruky proste nesedia. Sliepka má blbo ťažisko, ťažký predok, prevodovku,ktorá nejde rozhupat, problémy s rizenim ( máme nové Eska 500ps a zatočiť volantom je boj , na spatecku to môžeš vzdať úplne 👎🏻) , Volvo nech je aké chce, tak je vyššie, ľahšie, vyhodiť z teho tu elektrickú zidlu a dať manuálnu a budeš spokojný 👍🏻 máme nové 540ps a letí to jak vietor, úplný oheň 🔥
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob kvě 25, 2024 2:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Peter,tomu říkám odborná recenze na Dafa.Z plne huby řečená ...Tak to má být .Jak jsem před třemi lety psal recenzí na nové fh Isave nikdo to ani necetl tak se už ani nevyjedruji...Rak,už jsem viděl hodne ale ty tvé mechy fakt ne.Neuvazujes o změně profese ?Polraich v Olomouci udělal z pumpy bistro ,tam by ses ujal dělat hambose za ,300
ned kvě 26, 2024 9:37 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ja to cet jožo :wink:

Hele o změně neuvažuju, to by bylo mrhání talentem.. To viš, to je tak když mi někdo řekne že něco nejde :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 26, 2024 11:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7555
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak zas tefllonku pánev vydrhnutou drátěnkou tak asi nemají,nebo spálený olej ve fritaku tam ještě nemají
ned kvě 26, 2024 11:19 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů