Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

http://img410.imageshack.us/my.php?imag ... lusug7.jpg

co ti na to rikaji policajti ze mas takhle zasipenej vyhled???
pon bře 31, 2008 10:39 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Nebudu se moc rozkecávat jak to mám ve zvyku: Z venku toho moc vidět není díky bíle nepruhledne folii.Ty trásně se daj vytáhnout až nahoru ,( mám spojený spínače dva v jeden sluneční clona) no pak tam jsou ještě takové ručně šité vlaječky ktere mají odpuzovat všechno negativní a čoveče div se maká to.... opravdu od te doby co to tam mám ani jeden polda pouze na modrý neon kterej je za folii za to sem jednou slyšel ( a vypněte si to modrý nebo vás osolim....) jináč je to asi tim že jezdim raději v noci......stejně sem se nějak rozkecal........
pon bře 31, 2008 11:10 pm

Uživatelský avatar
Lukašu
Příspěvky: 32
Registrován: ned úno 24, 2008 9:02 am
Bydliště: skoro Ostrava

Příspěvek

kenry píše: Na poláky trošku pozor co od nich nemám v ruce... tak opatrne a ještě ta cena 1600ZL x 8 korun no panečku...... z emt bych to čekal o dost levneji ale nevim jak se tomu přesně nadava možná jsou to deflektory co já vim....

http://www.emt-czech.cz/index.php?loc=o ... &stranka=1

a xenony mám v plánu prej za 2500 a objednam si dálku neboj... zatím na to je tak proč to do toho nenasypat, ještě se vratim k tem pozičkám na boku spoileru mě se tam docela libjej nehlede ne to že by měli bejt tuším po 2 metrech od počátku obrysu auta nebo tak něco... planuju je tam taky at budou spoilery nebo nebudou.....Fanfáry si vyzkoušej než je koupíš když bude solidní prodejce tak se s nim určitě domluvíš....
no uvidim,byl jsem v Truck Shopu,v Olomouci a ta nana za pultem mi ani nebyla schopa k tem fanfaram nic rict(meli tam asi 4 nebo 5 ruznych typu a druhu) tak jsem se zatim nato vybodl,udelam pripravu a pak tam nejakou dam az to bude na hotovo.
s tema bocnima pozickama nevim..jak to maji u TGA,u F2000 jsou dalo by se rict 3 oranzove a to hned na prednim blaniku za kolem a pak na zadnim blatniku u centralu a v zadnim koncovem svetle sviti do boku oranzove,u Tga neni z vyroby ani jedno,takze budu na oranzove asi dlabat a budu jen davat bile do predu a cervene do zadu.. jeste celkem nic nemam,jak bude nejaky pokorok,tak dam fotos..
TGA 480 XXL ale F2000 je BEST OF :)
úte dub 01, 2008 9:44 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

jo jo dej taky se k tomu dneska chystám že to sem dam ale uvidim jak na tom budu s časem....
úte dub 01, 2008 10:01 am

Uživatelský avatar
Lukašu
Příspěvky: 32
Registrován: ned úno 24, 2008 9:02 am
Bydliště: skoro Ostrava

Příspěvek

ja to budu asi postupne fotit a pak sem dam tu historii tech uprav,neb nevim kdy to bude hotove..tak davej ty svoje,at se muzem kochat pohledem.
TGA 480 XXL ale F2000 je BEST OF :)
úte dub 01, 2008 10:31 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

tady je jedna....ve dne...

Obrázek
sob dub 05, 2008 3:29 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak tak koukam po tech manech, hlavne po tom cervenym...tak to budes tahat neco podobnyho co my...pac ten cervenej sem videl na sapě...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
sob dub 12, 2008 4:31 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

myslíš toho zmetka ouzkýho nebo toho xxl...?Ano tahame bedny máme tam čínana co pod nim vlastně jezíme ... sapa je dobrej zdroj .....
ned dub 27, 2008 9:59 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Všem kdo tady občas zabrousí nehodí se to jen mě......píšem si z klukem co dělá trochu víc do elektroniky a já sem ho poprosil jestli by dokázal sestavit a napojit takovej pazmek kterej by hlídal překročení 90tky a upozornoval na to až bude v nad 90 a tu minutu než to zapíše do tacho a karty aby se to odpočítavalo a při posledních 15 vteřinách to pípalo aby to nezapsalo do katy a tacho .. takovej nějakej display a pípátko... a tak něco.... a on po mě chce nějaký udaje a nevím kde je získat tak sem si říkal že ssme takový šťourové že byjste nám s s tím mohli pomoct ale nevím nechám to na diskuzi (pokud nějaká bude) ....je to elektronika a nějaký čidla a taaak.... chce po mě cosi kvuli snímání a zapojení ale nejsem schopen mu nic .. poskytnout tak sem myslel víc hlav víc ví ...díky za každý dobrý napad .....

konkretne jde o tohle: Pocet zubu na kleci cidla ABS nebo pocet magnetu na magnetickem krouzku a hlavne napetove urovne pri snimani tech zubu.


.............Tak vyřešíno až to bude makat dám sem data a foto.........
Naposledy upravil(a) kenry dne čtv kvě 01, 2008 9:38 pm, celkem upraveno 1 x.
ned dub 27, 2008 11:53 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ten cervenej uzkej uz je primo cinana, ne?

Jojo, sapa... :lol:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
pon dub 28, 2008 7:50 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

všechny sou čínana jen na svym sem se podílel ale děje se tady cosi nepochopitelneho a tak budu asi jen zaměstnanec a budu mit klid....
stř dub 30, 2008 5:20 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Další z několika málo uprav ....


Obrázek


Obrázek



Obrázek

a tady jsou ty světla v noci.. ještě nejsou seřízený ale i tak to svítí moc pěkně.

Obrázek
čtv kvě 01, 2008 9:26 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

A ještě jedno male vylepšení.....i když bixenony by asi byli trochu lepší.....


Obrázek



a budou další...
stř kvě 28, 2008 10:23 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

teda.. nic proti, ale takhle nevkusny auto uz jsem dlouho nevidel =( a to mam TGAcka moooc rad :? ale je to jen muj nazor :) Ale zase se mi tuze libi to maly cerveny :lol:
úte čer 10, 2008 7:20 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Globe-www.liaztrucks.com píše:teda.. nic proti, ale takhle nevkusny auto uz jsem dlouho nevidel =( a to mam TGAcka moooc rad :? ale je to jen muj nazor :) Ale zase se mi tuze libi to maly cerveny :lol:

Konečně nějaká kritika.... tak povídej co je na tom tak nevkusnýho,.....a neboj se zajít do detailů.
úte čer 10, 2008 10:47 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů