Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

kenry píše:
Globe-www.liaztrucks.com píše:teda.. nic proti, ale takhle nevkusny auto uz jsem dlouho nevidel =( a to mam TGAcka moooc rad :? ale je to jen muj nazor :) Ale zase se mi tuze libi to maly cerveny :lol:

Konečně nějaká kritika.... tak povídej co je na tom tak nevkusnýho,.....a neboj se zajít do detailů.
nevim, me to prijde tak nejak cely nesourody.. zvenku to je krasavec, ale zevnitr mi k sobe nejde ten koberec se zaclonkama, ten bilej pruh mi tam taky vubec nesedi a vubec mi vevnitr pripada takovej strasnej chaos (a kdyz uz i me pripada nekde chaos, tak to je co rict :lol:). ja bych si k tomudle manu predstavoval treba cerveny zaclonky s bilejma trasnema, kdyz uz menit koberec tak taky za cervenej treba (nevim jaky mas rad barvy, me by se k bily libila treba ta cervena) a tak proste.. nejak bych to cely sunul do jednoho stylu 8)
úte čer 10, 2008 10:51 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

jo a hlavne.. celej ten zesilovac na vysilacku bych ti narval vis kam.. nevim co z toho mate (vy vsichni kdo tydle sra*ky pouzivate), ze je vas slyset na 50km.. a rusite tim vsechny ostatni.. :?:
úte čer 10, 2008 10:57 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Sem mu to rikal.....a von nic.... :naughty: :snooty: :lol:
úte čer 10, 2008 10:57 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Globe-www.liaztrucks.com píše:
kenry píše:
Globe-www.liaztrucks.com píše:teda.. nic proti, ale takhle nevkusny auto uz jsem dlouho nevidel =( a to mam TGAcka moooc rad :? ale je to jen muj nazor :) Ale zase se mi tuze libi to maly cerveny :lol:

Konečně nějaká kritika.... tak povídej co je na tom tak nevkusnýho,.....a neboj se zajít do detailů.
nevim, me to prijde tak nejak cely nesourody.. zvenku to je krasavec, ale zevnitr mi k sobe nejde ten koberec se zaclonkama, ten bilej pruh mi tam taky vubec nesedi a vubec mi vevnitr pripada takovej strasnej chaos (a kdyz uz i me pripada nekde chaos, tak to je co rict :lol:). ja bych si k tomudle manu predstavoval treba cerveny zaclonky s bilejma trasnema, kdyz uz menit koberec tak taky za cervenej treba (nevim jaky mas rad barvy, me by se k bily libila treba ta cervena) a tak proste.. nejak bych to cely sunul do jednoho stylu 8)

V celku s Tebou souhlasim.... ale není zrovna sranda sehnad to co chceš dát do auta... a asi se mi to takhle i líbí... co se týká kobercu záclonek a chaosu.... víš nechci kopírovat takový ty jednobarevný ... vnitřky aut ktery jejichž majitele si to nechali někde za tvrdý prachy udělat .. tohle sem si dělal sám za jízdy jelikož si nemužu dovolit odstavit soupravu na tyden....a co se zesilovače týká... ty už jsi mě někdy slyšel...? 100% ne.. a navíc kdybys byl opravdu znalec v oboru CB tak bys věděl že s antenou na zrcátku .. ktere sis asi taky nevšiml... je mi zesilovač k čemu...??No k prdu....ale vcelku díky za kritiku... jen ten zesik si ( sorry ) nikam rvát nebudu.... to by bylo trochu nepříjemný....
stř čer 11, 2008 12:18 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Radek Smuda píše:Sem mu to rikal.....a von nic.... :naughty: :snooty: :lol:

Cos mi říkal hade... ?? zesik...? si jen houknu a jdem na jinej kanal... třeba na A,B, ,D,E,F, nebo uplně mimo pásmo...nadávejte těm kdo vás ruší.... hadi.... :housle: :banana: :driver: brm brm....
stř čer 11, 2008 12:21 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

ja taky nemluvil o kabinach celejch v kuzi ala Legenda a podobny nesmysle.. jen jsem myslel aby to nebylo kazdej pes jina ves, to si muze clovek ohlidat i kdyz si to dela sam za pochodu.. a zvlast mi prislo ze Ty si to nedelal vsecko behem vikendu, ale cekal si az pojedes Polsko atd., takze tim spis.. ale kdyz se Ti to tak libi, jedine dobre, Ty v tom bydlis a je dulezity aby ses tam cejtil dobre Ty, ne ja =)) jen jsem rek svuj nazor :)

anteny na zrcatku sem si nevsim (tu ti chvalim, ta je tam hezka, i kdyz k nicemu =))), ale nemyslim si, ze by tak uplne odrusila vykon zesilovace (samo ze zalezi jakej vykon ten zesik ma)..

btw. ja o sobe netvrdil ze jsem nejakej odbornik na CB, jen jsem rek, ze me stvou ridici, ktery maj pocit ze je musi bejt slyset na padesat kilaku kolem a este minimalne na 4 kanalech ktery vsecky stihaj zarusit 8)
stř čer 11, 2008 12:24 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Globe-www.liaztrucks.com píše:ja taky nemluvil o kabinach celejch v kuzi ala Legenda a podobny nesmysle.. jen jsem myslel aby to nebylo kazdej pes jina ves, to si muze clovek ohlidat i kdyz si to dela sam za pochodu.. a zvlast mi prislo ze Ty si to nedelal vsecko behem vikendu, ale cekal si az pojedes Polsko atd., takze tim spis.. ale kdyz se Ti to tak libi, jedine dobre, Ty v tom bydlis a je dulezity aby ses tam cejtil dobre Ty, ne ja =)) jen jsem rek svuj nazor :)

anteny na zrcatku sem si nevsim (tu ti chvalim, ta je tam hezka, i kdyz k nicemu =))), ale nemyslim si, ze by tak uplne odrusila vykon zesilovace (samo ze zalezi jakej vykon ten zesik ma)..

btw. ja o sobe netvrdil ze jsem nejakej odbornik na CB, jen jsem rek, ze me stvou ridici, ktery maj pocit ze je musi bejt slyset na padesat kilaku kolem a este minimalne na 4 kanalech ktery vsecky stihaj zarusit 8)

Jak říkáš čekat na Pl je vopruz ... a když toho máš plnej seznam pro lidi kolem....(třeba jako chulos)no hruza... většina toho co je po autě je z "D" nebo někde po cestě nebo pruhonic a Slanýho....

Behem výkendu mám bud jine povonnosti a nebo koníky ... a nebo se jen v tahači nechci vrtat .. mám toho přes týden dost...

zesik je to ted už 550ka.. a jsme fakt někde uplně pryč... takže kanaly kolem 10 C fakt nerušíme... a přesně jak říkáš na zrcátku je pěkná štíhlá ale k prdu...
A k tem kecálkum na 10 souhlasím ... jen nemám rád když si houkám na kolegu a oni jen kecaj a kecaj a kecaj ... to pak cvak a volám a je mažu at sou kde chcou... ale zase to trva jen pár vteřin....
stř čer 11, 2008 12:39 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

o tech rusilkach bysme si mohli povidat celej vecer.. ja jezdim jako doprovod nadmerum.. vetsinou jezdime na CH18, 20, 22.. a neni nic lepsiho nez kdyz navigujes na kruhaci jak ma ridic ridit napravy na navesu a do toho ti zacne franta z prasecaku povidat pepovi z prasecaku co jede za nim co dela mana k veceri.. kdyz pak podle povidani slysim jak sou daleko, nejraci bych je umlatil antenou, ale ani servat je nemuzu pac me nemaj na takovou vzdalenost ani nejmensi sanci slyset ))

ale to teda neni tvuj pripad, coz je jedine dobre, takze poznamku o zesiku beru zpet 8)

no a ted uz du na kute, at jsem aspon trochu schopnej zejtra vstat.. tak preju hodne stastnejch km hosi a jen si tech svejch TGAcek hledte, sou to krasny auta a zaslouzej si pozornost 8)
stř čer 11, 2008 12:52 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Globe-www.liaztrucks.com píše:a jen si tech svejch TGAcek hledte, sou to krasny auta a zaslouzej si pozornost 8)
sou....sou :hvizd: :housle:
stř čer 11, 2008 12:22 pm

pavel trucker
Příspěvky: 64
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05 pm

Antena CB

Příspěvek

čau zkus místo anteny na zrcatku original maňackou do střechy má asi 30cm vypadá jak druhá na radio (němci je často mají)ve střeše je s tim počítany žekdyž si otevřeš velkej kastlík nad řidičem tak je ve střeše vyřízlá izolace tak tam ,nebo kamoši co jezděj trvale kontejnery tak maji antenu za kabinou na ramu a pochvalujou si to (myslim že to maji naladěný že je tam počítán i kontejner.Jinak tvý upravy jsou celkem pěkný(sice nechapu tu prodlužku jak je tam přidělaná blbě) ale jinak pěkná práce vzlášť ten koberec.ale jinak v autě máš nehoráznej bordel :lol: nevim co přes předni okno vidíš :lol: ale každýho věc
ned čer 22, 2008 9:20 am

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Re: Antena CB

Příspěvek

No to maj kluci na těch červenejch a pravě nic moc... chci ji zkusit za kabinu už ji mám koupenou.. ale není čas a k tomu ostatnímu se ani snad nebudu vyjadřovat... hele každýmu se líbí něco jineho a já to nemám na krásu ale na praktičnost....
pát čer 27, 2008 8:52 pm

Uživatelský avatar
Actros1880
Příspěvky: 255
Registrován: ned čer 17, 2007 4:54 pm
Bydliště: Slovenia

Příspěvek

Obrázek
pon črc 14, 2008 5:38 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Tak antena za kabinou ... mužu jen doporučit....nevim jak to chodí za plachtama nebo u sklopky ale před bednou parada.

Obrázek


Obrázek
úte črc 15, 2008 6:20 am

Uživatelský avatar
Actros1880
Příspěvky: 255
Registrován: ned čer 17, 2007 4:54 pm
Bydliště: Slovenia

Příspěvek

Obrázek
SLO A-D-B-NL-HR-BIH - SLO
čtv črc 17, 2008 2:54 pm

Uživatelský avatar
Pája4x4
Příspěvky: 129
Registrován: stř črc 11, 2007 9:21 pm
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kenry píše:Tak antena za kabinou ... mužu jen doporučit....nevim jak to chodí za plachtama nebo u sklopky ale před bednou parada.
řešim ted to samý :lol: jak ses dostával za tapecýrunky v kabině?
další možnost je že jí dam na držák aeropaketu za kabinu,je to podstatně mín práce a myslim že výsledek o moc horší nebude :?
čtv črc 17, 2008 9:44 pm

Odpovědět

Zpět na „MAN“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů