Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mili

Příspěvek

fakt píšete k tematu.
sob dub 04, 2009 10:29 pm

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

Tak to jsem teda nečekala že tu rozjedete takový hloupý chat.Kdyžuž se to tady objevilo,měl sem dát každej svuj jeden názor a dost.Upozornuji JEDEN .Ale to co tu vzniklo NO COMENT. :evil:



No ajinak jak se žensky máte? :lol:
lena
pon dub 06, 2009 12:17 pm

splinter.1
Příspěvky: 146
Registrován: pát úno 06, 2009 10:21 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Pro Lenu:Máš pravdu,ale bohužel někteří nerozumí vtipu :lol: :lol: :lol:
Počet policejních hlídek na cestě je přímo úměrný době překročení výkonu.
pon dub 06, 2009 1:27 pm

Uživatelský avatar
devoonloch
Příspěvky: 693
Registrován: pát úno 13, 2009 6:54 pm
Bydliště: Jaroměř

Příspěvek

Teda, dalo mi práci se tím prokousat :lol: . Lidi lidi.
pon dub 06, 2009 4:44 pm

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

Tak co ženský jakypak to máte na velikonoce?Taky musíte dělat řidiča aby se to mohlo střískat,Ale letos nebudu. :oha:
lena
pát dub 10, 2009 10:59 am

Uživatelský avatar
čertík
Příspěvky: 414
Registrován: úte led 06, 2009 4:26 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Já řidiče nědělám,když chce pít tak ať jde hezky po svých... :wink:
dělání,všechny smutky zahání....
pát dub 10, 2009 11:14 am

mili

Příspěvek

máš recht!
pát dub 10, 2009 11:15 am

Hroch.R420

Příspěvek

Se vam to tady nejak zvrtlo neee??? Nevim o jaky fotky slo ale muj nazor je ze by moji pritelkyni taky vadilo abych si soukrome posilal fotky s nejakou kikinou a me by vadilo kdyby to delala ona s nejakym chlapem. Pokud se chci tady ukazat tak je tu sekce users foto a tam me nemuze nikdo z niceho obvinit a muzu se tam v klidu podivat na fotky ostatnich. Ale posilat si neco po mobilu? Tsstss to uz neni jen tak a vinu na tom maj urcite obe poloviny pac urcite neposlal nekdo neco nekomu nahodne.
A za dalsi pokud tohle neresim doma ale na verejnym foru tak se nemuzu divit ze k tomu ostatni pridavaj svoje nazory.
pát dub 10, 2009 12:23 pm

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

No tak to já se teda divím že se chceš přidávat a ještě ke všemu s křížkem po funuse.
lena
pát dub 10, 2009 12:38 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Ja nesedim u internetu kazdej den a dostal jsem se k tomu az dneska. A jelikoz je to forum tak si tady muze kazdej rict svuj nazor, ze?
pát dub 10, 2009 12:49 pm

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

Jasně jasně jenom klídek truckere abychom se netřásly. :banana:
lena
pát dub 10, 2009 1:18 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Abychom se vrátili k tématu – překvapuje mě, že tu ještě nezazněl jeden poměrně zásadní problém – a sice smíšená posádka. Nemám na mysli posádky tvořené zamilovaným párem, ale případ, který nastal u nás na firmě. Tam, kde jsem začínala, se poměrně často jezdilo ve dvou a obvykle nešlo o stabilní dvojku, ale náhodně utvořenou podle potřeby a možností. Takže občas i se mnou někdo jel nebo já s někým na pár dní pryč. Nám to nepřišlo jako něco zvláštního, dobře jsme se znali a jeden druhého bral jako kolegu a nic jiného se neřešilo. Ale dobře jsme si uvědomovali, co může těm partnerkám asi tak procházet hlavou. Nezlobím se, že někteří mě jmenovali do telefonu s manželkou jako Pepu, Romana nebo jiného kolegu, protože přiznáním pravdy by si zadělali na potíže. A jsem si jistá, že nehraje roli, že jsem dvakrát starší než dotyčná, její manžel by mohl být mým synem a podobně. A klobouk dolů před těmi, kteří mají tak pevný vztah, že to klidně přiznat mohli.
Taky mě napadlo, že firmy, kde se jezdí ve doučlenných posádkách, prostě samotnou ženskou nepřijmou, aby se jim to tam nerozštěkalo – nanejvýš přijmou rovnou celou dvojici.
Toto považuji za horší problém než dilema věřit či nevěřit truckerovi, který bydlí v autě sám nebo s jiným chlapem, protože tady je ta nedůvěra a podezírání nabíledni. Žádná manželka nemůže být v pohodě, když ví, že její chlap sdílí celý týden kabinu auta s nějakou kolegyní. Ať je ta kolegyně jakkoliv nepřitažlivá, prostě je to ženská. Jsem značně liberální, ale negativní postoj manželek a partnerek k takovýmto smíšeným posádkám plně chápu – tady už nejde z jejich strany o pouhou žárlivost, když se nad tím zamyslíte, je to opravdu divná situace.
pát dub 10, 2009 9:43 pm

Blondcka.007
Příspěvky: 262
Registrován: pát úno 06, 2009 10:29 am
Bydliště: V chaloupce na kuří nožce..

Příspěvek

Pro Irys:Mám na to stejný názor........
"Oko za oko a svět bude slepý."
pát dub 10, 2009 9:47 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

:lol: Jo to znám :lol: Když jsem rozvážela třeba chlapy z práce, tak jsem musela vždycky zastavit za rohem, aby manželky neviděly, kdo je přivez :roll:

No a opačně: Přijala jsem do firmy ženskou. Moc jsem jí fandila, že jako konečně ženská to nandá chlapům, kteří tu práci nezvládali a ták. No, zvládala to, jen sem nastoupila kvůli tomu mýmu. On to věděl, mně to došlo záhy. Časem odešla sama, ale trvalo jí to, než to pochopila :twisted: a za "trest" s tím mým nepromluvila :smich: :smich:
pát dub 10, 2009 10:08 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Já ani nemusím řídit a také dělám v mužském kolektivu, ikdyž na začátku bylo haloooo, má to své výhody, nosí mi kafíčko, cukrátka, o nočních přikryjou dekou a když něco poseru tak nikdo neřve jak protrženej, je to lepší jak dělat se ženskýma, ty jsou plné zlosti a nenávisti...
sob dub 11, 2009 7:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 1 host