Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

archeolog
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 15, 2015 3:22 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

no, postřeh co má hlavu a patu....
takže radíš spíše vleky než návěsy? já mám nabídky spíše na návěsy,všade mě od aut pod 12 tun odrazují,není na ně ( prý ) práce...
podle mých zkušeností je dost práce na plachtu s HČ 12-ti tunu a víc a na návěsy ( i lowdeck )...
kolik ti nabízejí za tahač s návěsem za km na VKD ?
třeba i do SZ
díky za názor
čtv pro 10, 2015 8:25 am

DriverBrno
Příspěvky: 3425
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

to: charontrpin
díky za tvůj příspěvek. Ty jo, v r. 2010 začít a ještě s dodávkou, tak to jsi skočil v zimě do zamrzlého rybníka. Popravdě jsem měl za to, že dodávky používají k podnikání jen firmy s vlastními sklady a ejhle skoro všechna zasilatelství si najímají
dopravce s dodávkami, ale nějak docházejí mladí a blbý kteří jsou ochotni s tím lítat od rána do večera za tu almužnu. Ale nechme dodávky dodávkama, pojďme se bavit o opravdických autech:-)
Že člověk s náklaďákem musí být i obchodník a mít kolem sebe i ty správné lidi je jasné, pokud to nemá je lépe se nechat zaměstnat. Podnikání jako takové je džungle, sám jsem si s tím prošel a vím, že co vypadá navenek krásně a co ti kdo namaluje na růžovo, tak vevnitř to je obyčejně shnilé, v dopravě to budou zřejmě ty spedice a notoričtí neplatiči - až na vyjímky. Já jsem pro chod podnikání využíval malého dopravce a když měl hodně práce, tak jsem přešel ke spedici přes kterou jsem objednával hlavně vytěžovák. Proč to zmiňuji, nikdy mně nenapadlo objednat si dopravu a nemít už na účtě peníze a čekat až co přijde. Dopravci jsem dokonce posílal zálohu na každou štreku -jak to tak zpětně vidím, asi si myslel, že jsem blázen.
S tím vlekem máš pravdu nad tím pouvažuji.
čtv pro 10, 2015 9:15 am

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů