Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Co už teď, teď už to stejně rozhodne soud. Navíc, když sem nad tím přemýšlel, stejně to řízení asi nebylo na mě. Vydělal jsem houby za ty 4 roky co sem jezdil,zaměstnavatelé mi jen dluží, a ve fabrice začnu ráno v 6 skončím ve 14 , a těch 15-18 tis. mám. Což ve finále, když vemu ježdění kde si celý měsíc platím stravu,pití,cigarety,pokuty,atd. vyjde ve finále nastejno.
MAN TGA 480 XXL
pon pro 09, 2013 12:05 pm

trucker rob
Příspěvky: 306
Registrován: čtv čer 23, 2011 9:53 am
Bydliště: Ostrava

WRC.Patrik

Příspěvek

To jsem nějak nepochopil.Když budeš dělat ve fabrice tak Ti někdo bude platit cigarety,jídlo i pití? :shock:
řidičem se nestaneš,tím se musíš narodit
Scania R 420 Topline r.v.2011 minulost
Volvo FH 420 r.v.2015
pon pro 09, 2013 12:16 pm

RADO71

Příspěvek

No víš,ona mince má dvě strany..rozhodně by mně zajímalo,jak to s tebou bude dál(zkus psát dál)...jak budeš spokojený v té fabrice atd.Ale hlavně jsi mladý a udělal jsi botu.Já můžu říct,že jsem ani neparkoval nalitý (mám úzký vjezd do garáže :-) )Ale co jsem tak viděl kolem sebe,nakonec i buď rád,že to dopadlo jen tak.Znám ty,který nečapli hned..párkrát jim to prošlo a tak si zvykli...a průser byl na spadnutí ...a spadnul.Život máš před sebou,udělal jsi zkušenost a můžeš z toho něco vyvodit....a taky fůru času přemýšlet a rozhodnout se.Každopádně,ať už to na tebe někdo nachystal nebo ne...je to tvůj průser,který ale můžeš pochopit jako varování a čas na timeout.
pon pro 09, 2013 1:30 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Tak ono podle právníka, je pořád šance, že třeba dostanu řidičák hned po soudu zpět s tím, že zaplatím větší pokutu... Ale i tak, nemá smysl jezdit pro mě... Zatím se mi to nikdy nevyplatilo za celou dobu. Jen u jedné jediné firmy na solu hned v první práci.. Zdálo se mi to ale málo,a chtěl jsem víc na kamionu. no ve finále jsem měl o víc jak polovinu mín :lol:
MAN TGA 480 XXL
pon pro 09, 2013 10:25 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a vrátit se zpátky nemůžeš? k tomu prvnímu?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pon pro 09, 2013 10:52 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Měl jsem tam nastoupit po novém roce... Už nic no ... Ale tak uvidím ... Pořád je šance že řidičák dostanu zpět podle právníka hned u soudu.
MAN TGA 480 XXL
úte pro 10, 2013 3:23 pm

powerby
Příspěvky: 26
Registrován: stř led 16, 2013 11:59 am
Bydliště: rychnov nad kn

Příspěvek

Ridicak bych ti nikdy nevratil,chlastej,ale nelez za volant,tohle proste nechapu
úte pro 10, 2013 5:48 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

kolik jsi nadýchal/ti naměřili v krvi?
úte pro 10, 2013 5:49 pm

RADO71

Příspěvek

To je podstatné,taky jestli jel hned po tom co dopil,nebo se jedná o zbytkový...tohle bere soud v úvahu.Jinak může být advokát zae jen člověk,který z tebe vytáhne další peníze.
úte pro 10, 2013 6:14 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

RADO71, V čem dělá soud rozdíl při zbytkovém a když sedneš za volant hned jak vyjedeš?

Jinak chlast za volantem u profíka je prů.er jak vrata :roll: , budiž ti velkým ponaučením i do osobáku, jestli půjdeš do fabriky.
Ještě jsem neslyšel o někom, koho by zastavili s chlastem a soud mu hned vrátil papíry, ale u nás je možný všechno.

Třeba se ti to rozleží v hlavě, poučíš se z toho a zůstaneš u volantu :wink:
úte pro 10, 2013 7:19 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Nevím,ale i kdyby, stejně si dám asi radši větší odebrání řidičáku a menší pokutu na výběr.
Zatím se nějak do ježdění nehrnu zpátky. Stačilo... A když už,tak na solo jedině nebo dodávka.
V krvi ještě nevím, to se dovím v pátek,v dechu to bylo přes 1,5 :wink:
MAN TGA 480 XXL
úte pro 10, 2013 7:36 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

to je teda darda to si pockali a vyplatilo se na navrat papiru ani nedoufej kdyby to bylo do promile tak by to jjeste slo uhrat ale nad neni co resit 8)
M-B Atego 1218 frigo
úte pro 10, 2013 7:50 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Se poddá . Nikomu se nic nestalo ,taky komu na skoro prázdném parkovišti se třema autama.
MAN TGA 480 XXL
úte pro 10, 2013 7:55 pm

RADO71

Der Sankte

Příspěvek

Je to zkušenost ( ne moje vlastní),soudce posuzuje,jestli jsi za ten volant sedl s vědomím,že jsi na mol a nebo jsi jen špatně odhadl svůj stav po předchozím požití.Tak mi to bylo vysvětleno.Tam může dobrý advokát něcomálo vybojovat .Samozřejmě,že když Ti naměří hodně,tak si zbytkáč neobhájíš.Jedná se o hodnoty blízké nule.A co se týká toho chlastu obecně...naprostý souhlas,je to jedno z nejzákladnějších provinění...(zkušenost v rodině) a je to průser,který se s tebou táhne,dokud ho máš v rejstříku.To nemluvím o profesáku atd.Věř mi,že alkohol neobhajuju.Jen přihlížím k tomu,že je to mlaďoch,který udělal kur..sko..u botu a měl by to brát jako varování...Aha tady čtu 1,5 promile...průser.A že se nikomu nic nestalo...tak to nikoho nezajímá.Mohl (jsi ) někoho přejet i při parkování...profesák se třese.
úte pro 10, 2013 7:56 pm

Uživatelský avatar
WRC.Patrik
Příspěvky: 162
Registrován: ned čer 05, 2011 6:18 pm
Bydliště: Veselí nad Moravou

Příspěvek

Znám borca co měl řidičák během 5 let, třikrát pryč, a profesák má do dnes, poprvé to měl přes dvě promile,podruhé 1,30 , potřetí 0,67.Takže se profesák u mě moc netřese , když je to poprvé.

Navíc, kdybych nechtěl,ani to sem nenapíšu , takže sem to sem spíš napsal proto, že si dávám pauzu, než abych poslouchal poučování.
Kdybych nejel na krev, jak sem si v domění myslel že tam bude méně, tak po odečtení tolerance bych měl přesně 1,47 promile. Takto jsem měl 1,70 v dechu.

A nutno dodat že i tu na Truck Foru, je nás víc , co mají stejnou zkušenost, jen to nikdo nevypustí z huby a dělá , že je vše v pořádku,nebo že marodí, nebo že se na to jen tak vykašlal prozatím... Já napsal pravdu ,a je mi to uplně jedno... 4 roky jsem jezdil bez bodů, holt, ted sem si to vybral naráz vše no .
MAN TGA 480 XXL
úte pro 10, 2013 8:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Typek a 0 hostů