Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Uživatelský avatar
oldrich.fiala
Příspěvky: 37
Registrován: ned pro 25, 2011 12:48 am
Bydliště: Plzeň

Hledám práci v Německu!

Příspěvek

Zdravím všechny!
Tento měsíc mi vrátí řidičák (vybodování) a chci se vrátit opět za volant :) Rád bych zkusil práci MKD v Německu. Poraďte mi prosím, jak postupovat, kam se obrátit, jestli zkusit agenturu, atd.. Byla mi doporučena agentura Zero-Maxx, ale teď jsem se zase dočetl nějaká negativa, tak nevím. Potřebuji začít co nejdřív jezdit a vydělávat. Prosím podělte se se mnou o zkušenosti, informace, atd.. Chci se prostě co nejlíp a nejefektivněji prodat.
Mám 26let, ř.p. C + E, ADR, praxe cca 3 roky snad na všem (sklopka, dodávka nad 3,5t, izotherm, skříně a plachty do 12t, tandem, návěs (jumbo)). Jsem 100% časově flexibilní a němčinu mám na komunikativní úrovni (snad), no, stále jí piluju :-)
Tak přeji všem mnoho úspěchů a díky za ty rady.. :)
úte dub 02, 2013 5:39 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co vim ja tak pro zeromax jezdi nejaka auta pro automobilku co jsem vysledoval v BMW.Stridaj se na smeny v aute asi nespi moc,vikend nekde na privatu sedi.Jinak to fandim ze chces jezdit v nemecku jen nevim co od toho ocekavas-nejake zbohatnuti asi ne...Vychod,myslim Dresden a spol,je uplne kaput na penize,tam dole to je asi lepsi jen budes vvzdy jen Cech myslim pro nemce.
Neřeším...
úte dub 02, 2013 6:23 pm

Uživatelský avatar
oldrich.fiala
Příspěvky: 37
Registrován: ned pro 25, 2011 12:48 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Jo, ten inzerát, když hledali (Zero-Maxx) řidiče pro BMW jsem četl. Bylo to někdy loni v létě. Je to ale asi jen jeden z x jobů, co poskytují. Východ vím, že je pasé. Hledám práci v Bavorsku (Cham, Regensburg, Deggendorf atd.) A co si od toho slibuju? Minimálně lepší pracovní podmínky a plat, než v ČR. Prostě chci jezdit s hezkým truckem, dodržovat Aetr (nejezdit na dvě kolečka), neservisovat si auto - vrak "za letu" na silnici atd.
úte dub 02, 2013 6:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak hezke auta maji aj u nas nekteri,napr.Cross speed.O tech koleckach jak pises,Nemec ti neda nic zadarmo myslim,taky se jezdi minimalne co se vleze....Tak at ti to vyjde teda,drzim palce.
Neřeším...
úte dub 02, 2013 8:31 pm

rudy
Příspěvky: 27
Registrován: úte zář 30, 2008 9:57 pm
Bydliště: CELEJ SVĚT :-))

Zkusit štěstí ............

Příspěvek

Zdar,ja se taky do budoucna chystam ven bud Nemecko,Benelux nebo Spanelsko. Jestli jsi na tom s jazykem dobre ,tak myslim ze nebudes mit problem..Ja se taky domluvim a stale se ucim NJ,SJ co se tyce Nemecka co nejdal od Ceskych hranic a smer zapad pokud mozno aby ve firme nebyl ZADNY Cech! Co vim tak plat u slusne firmy kolem cca 2700ecek + kindergeld! To tady nikde nevyjezdis jedine na 2 kolecka nebo na magnet a litat jak magor a na rodinu zapomen. Na Googlu jsem nasel par firem na frigo co litaji unii a obcas i k nam..tak jim napisu email a pak jim zavolam a uvidim.Nebo zkusit jit do Spanelska AUTONOMO to je jako u nas koncese s tim rozdilem ,ze vybehani papiru te stoji par ecek a vyrizeni pul dne ne jako tady!Na frigo budes mit min 8 mesicu z roka praci i v tyhle bide kdy Spanelove jdou za praci jinam a Africani tam delaji za 2euro/1h. Tak at se dari ....Rudy
stř dub 03, 2013 2:26 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

A co Gartner?
lubo
stř dub 03, 2013 3:11 pm

mildea
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 30, 2013 9:37 am
Bydliště: SUŠICE

Příspěvek

Zná někdo náhodou firmu Holz -Achatz , je to německá firma na svoz dřeva.
pát kvě 10, 2013 9:37 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Tak nevím,ale pokud píšeš že si málo u rodiny tak ve Španělsku nebo Holandsku k nim budeš ještě dále.A uvidíš je co čtvrt roku.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
sob kvě 11, 2013 2:05 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Rudy: Myslím,že ve firmě kde není žádný čech ještě dlouho žádný čech nebude.A co nejdál od čr v D nebo E???Tak to si pořídit velký fotoalbum rodiny,protože jinak ten rozdíl ve mzdách zmizí v nákladech na dopravu do práce a zpět a to nemluvím o čase ztráveném při cestě za prací atd 8)
sob kvě 11, 2013 10:21 pm

TruckerMates
Příspěvky: 41
Registrován: sob črc 16, 2011 8:58 am
Bydliště: Plzeňský kraj

2700+Za děti?Cheech,dobrej vtip...

Příspěvek

Tak 2700+za dítě ve fa možná u F hranic,ale určitě ne českému řidiči' a přízpěvky na dítě chtěj od Nového roku rušit pro cizince.Mám v Německu
příbuzný který tam žijou přes 30 let,mám i pár německých kamarádů,takže vím co píšu,nehledě nato, zě Němci mají stále krizi a velikou nezaměstnanost! Takzě když se tam dostaneš,tak tam budeš jak UKčka Bg u nás.Jestli chceš kolem těch 2500e tak si vymysli cca 3 roky na přepravníku jdi do Furthu k Wensauerovi-kámoš tam jezdí přes rok a ty peníze má a nemá děti,jezdí od Po do Pá.Jinak v Zero-Maxxu jezdí bejvalej kolega cca 1/2 roku a je maximálně spokojen,zařídili mu i přispěvky...Takže přeju hodně štěstí při hledání.
ned kvě 12, 2013 10:14 am

Czechdevil
Příspěvky: 94
Registrován: stř bře 21, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

pro Giggsy

Příspěvek

nevím, kde bereš info, ale mí kamarádi jezdí pro Španěly, mají tam s sebou manželky, děti tam chodí do školy. By mě zajímalo, co jsi si o tom zjistil, než tady poučuješ...
Ale je pravda, že je do Španěl nechci, je to tam teď samej Bulhar, tedy na 10 českých řidičů jich je tak 90 z Bulharska a už je nechtějí disponovat ani španělé... A co se týká 561? Můj kamarád, kterého min jednou měsíčně potkávám v Anglii a jezdí se Španělským frigem, tak jezdí místo 90 hodin za dva týdny tak cca 115 - 120 hodin, denně desítku a devět hodin pauzu a víkend? Každý víkend 28 hodin, žádných 45... Tak si vyber, co se ti vyplatí, já myslím, že za to těch 2900 Eur nestojí, když dáš cca 400 Eur za chalupu a další prachy za rodinu a telefon... Navíc tento kamarád zaplatil v loňském roce kvůli pokutám v DE a FR přes 9000 Eur. Tedy bych řekl, že kvůli Bulharům kteří tam jezdí všechno a v jakýchkoliv podmínkách se nevyplatí tam jezdit...Pro Němce budeš jezdit AETR a neplatit pokuty... Akorát manželka nebude ležet u Středozemního moře... :-) Pro info kamarád jezdí pro firmu 30 km jižně od Alicante...
ned kvě 12, 2013 10:33 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

De

Příspěvek

Jezdím v Nemecku na sklopce, vikendy volne, fernvekehr po celem Nemecku a mam cisteho cca 1840 euro mesicne. Neni to moc, ale jako Class 1. danova skupina a bez deti je to dobry plat a hlavne vse oficialne. Hledala jsem mnoho mesicu praci v DE pres inzeraty a musim rict, že vsude nabizeli cca 2000 - 2200 eu brutto na smlouvu a diety, nigde mi nedali 44 eu diet, ale max. 24 euro na den. Takze ono se moc taky nevydela za tu drinu a potvrzuji - Nemci mi nedaji nic zadarmo, ani euro. A mam nemeckou dispecerku, musim mluvit a rozumet dobre nemecky.
ned kvě 12, 2013 10:53 am

kukyn
BAN
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 10:46 am
Bydliště: pod mostem 4

Myško

Příspěvek

..Dej fotku tvého oře,at víme s čím jezdíš pro němčoury a co ti svěřili.... :lol: :wink:
ned kvě 12, 2013 2:41 pm

ombre80
Příspěvky: 194
Registrován: čtv čer 03, 2010 9:08 am
Bydliště: Nevím jak ostatní ale já u sebe doma

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) ombre80 dne úte kvě 31, 2016 3:30 pm, celkem upraveno 1 x.
úte kvě 14, 2013 11:22 am

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Proč by jí okradla???? Píše že jezdí v Německu a tudíž bych řekl, že ta dieta sedí.
úte kvě 14, 2013 12:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host