Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Reaktor

Příspěvek

On první reaktor na americké univerzitě byl paradoxně doopravdy složený z dřevěných kostek. :hvizd: A jak se tam jezdí, k tomu jsem nedávno četl přímo celý článek, ale usoudil jsem, že si to nepotřebuju pamatovat. Tak zkus pogooglit.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob bře 30, 2024 9:41 am

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Krocane ty seš taky dřevěná kostka :doh: Byl z grafitovejch kostek.. ne nepodobnej tomu v Černobilu, dřevěná byla konstrukce vně reaktoru( obal, nádoba reaktoru).. když to spustili, tak tam měli jako dvakrát jištěnej bezpečnostní systém chlapa se sekerou kterej měl přeseknout lano na kterym byla pověšená regulační tyč, a druhyho chlapa s kyblem bóru kterej to tam měl chrstnout :lol: Černobil hadr :mrgreen:

Jo je zavřenej most v Týně, no ofiko to pujde přes budějky, ale já hledám trasu tzv. kanálama :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 30, 2024 9:52 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Grafitový kostky

Příspěvek

No jo, asi máš pravdu s těmi grafitovými kostkami. Ale pro Tebe klidně ze dřeva (uhlík jako uhlík) a nepravidelných tvarů (klacky). Zazvoníš na Temelíně na vrátnici, jestli by Ti nepůjčili palivovou štangli, shrneš pelety mezi klacky, napojíš se na ABS zásuvku a voilà...220 v síti. :wave:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob bře 30, 2024 10:35 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Krocan: Ale houby, spíš aby nějakou "štangli" neodvezl. Vrátný, támhle je ta kupa náletového dřeva co máš odvézt a Prouza toho je nějak na mě málo, tak ještě přiložím pár "klacků" z té druhé "svítící" hromady." :D :D :D
To Prouza88: No celý den jsem přemýšlel, aby ti někdo neporadil nějakou cyklostezku přes řeku,se slovy "Osobákem tama normálně jezdí." A ty jsi se toho nechytl a cyklostezka se za tebou nezavřela. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 30, 2024 6:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Poradit to né :lol:
Já právě čekám jestli se někdo chytne, jinak si to namířim za nosem a budou koukat budějčáci :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 30, 2024 8:26 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/ ... 4cd9&ei=58
Vejvar (peníze) vítězí nad logikou, rozumem a bezpečností sil. provozu.
Ono kdyby jsi měl zákon na své straně, a měl ze zákona nějakou možnost, aby jsi si přilepšil, tak by jsi to taky dělal. Mě např. by stačilo, kdyby mi ŘSD dávalo 10centů z každého projetého Lkw z neděle na pondělí do 8.00hod.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 31, 2024 12:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To máš v Kolíně taky.. Právě proto mam některý paragrafy na háku.. jakej je rozdil jestli jedu 50 nebo 52? 200Kč do Kolinský kasy, prdel na tom je, tady v tom článku to není, ale když ti daj 200 tak je 180kč stojí jen první dopis, druhá výzva, nebo když se odvoláš, sou v minusu :doh: A co musej mejt úředníků na to :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned bře 31, 2024 1:07 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No jo, ale kolik je takových jako je pan 153, nebo ty, nebo ten z toho článku. Většina dá 200kč a tím to pro ně skončí (hříšníci). A myslím si, že toto mají jen takové aby nestáli, když už nic, tak vytáhnou tyto prohřešky.(mají na to půl roku myslím si).
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 31, 2024 5:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jinak v tom Kolíně, to jsou učni Rakušana. A jaký pán, takový krám.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 31, 2024 5:39 pm

153
Příspěvky: 1154
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

U tohohle případu bych dal 200 Kč také. tam máš malou šanci na výhru a i kdyby jsi vyhrál, tak Tě to ve finále bude stát daleko více. To už jsem tady kolikrát psal. Pokuta třeba 1000 Kč, nedal jsem se, vyhrál jsem, ale ve finále, když jsem to spočítal, tak jsem prodělal 3000 Kč a toho času, co jsem s tím strávil. Ale vyhrál jsem, někdy je lepší prohrát.....
Jinak na to mají celý rok od spáchání přestupku. Zahájí to do roka a pak na to mají dokonce několik let.... 200 Kč za to nestojí.
ned bře 31, 2024 6:31 pm

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sme se zase snažili :doh:
Obrázek


Ale tentokrát za to opravdu nemůžu :hand:

Nějakej zakletej ten tejden, hned v ponděli sem se zrumploval že sem vibroval eště ve středu :lol: Moja mě tahla dom násilim, natlačila mě vchodovejma dveřma, tak sem prošel barák durch a šel zase kalit :lol: Boha ta ječela když pro mě šla znova :mrgreen:

V práci mi dali jednu bezruku, orval světla, tak jel dom, dali mi druhou, tomu v rajchu vyteklo ložisko, tak mi jede třetí a ani nemyslim co se zase povede :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 04, 2024 7:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sem to řikal.. Ráčna :doh:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 05, 2024 9:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo, tento tejden to šlo..

15x retz, do středy sám, pak mi poslali bezruku..
Obrázek
Vagon trojek..
Obrázek
Bylo mi ouvej, tak sem volal bezruce, at mi doveze prášky na alergii..
Obrázek
To asi aby mě z toho nemrdlo :mrgreen:

No a pak volal velitel, kolik mám najeto :think: 3mega hlásim a z druhý strany se ozve "na autě v*le" :lol: Prej hmm, máš nejstarší, no, mam v merku jednu V8 pro tebe :shock:
No tak se uvidi, ale rovnou sem si šplhl a řek mu, že jako velitel by měl mejt nej auto on, a já si vemu jeho :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 12, 2024 6:01 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4506
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

:D :D :D Nic ve zlém, ale na Dvořišti potkávám nějakou rakouskou spedici na budějovických číslech a vozí to asi do 15km vzdálené pily, ale vozí 3/4 toho co vy. A ve čtvrtek jsem potkal v Budějkách tvé kolegy červené soupravy ruka a bezruka. Ten na té bezruce byl pěkně z tebe šedivej, až skoro bílej. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 12, 2024 10:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6783
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Pavel je šedivej právě ze starýho v tym červenym volvu, bo s tym neumi :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 13, 2024 11:37 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů