Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To asi jezdiš po jinym Německu, hlavně brzo ráno :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 1:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza88....já Ti něco povim borče ...
muj chlívek nemusíš číst ...je to Tvoje volba ...upřímně řečeno ...to co tu chvástáš ...i pochopím, páč jsem byl taky mladej a v devadesátkách prošlo všechno, ale doba se mění a i tenkrát to nebylo cajk ...nikdy to nebylo cajk.... jen kurviči všecho vydělali o něco víc, než ostatní o tom to je o víc nic nejde .... "stachanovce" ti byli na mašli jak komanče, tak dneska, nikdo nemel rád podobný šmejdy..... člověk na tohle přijde až po letech ..... není to nic proti Tobě osobně , takovejch je Vás víc ....u mě ve firmě by jsi nikdy nepracoval, a v mnoha jiných..... :roll: :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 02, 2024 6:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tó beru..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 6:39 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

S těmi řepáky jsem to tady někde psal už na podzim, když začala kampaň. Ale tam je to naučil jeden Bagoun, co vyloženě čekal na ně. Stál u té stavby nové schnellstrasse před Zittau. Jen mě tak napadlo, kam je tahal na váhy??? Třeba mi objasní kolega 153. Někdo to nakládal. Někdo to odesílal a myslím, že ten dotyčný si dal velký pozor, aby nenaložil o kilo více. A kdyby to fungovalo i v CZ, tak by Prouza umřel hlady, neb by se neuživil. Nevěřím, že by hajný si nechal dávat pokuty. :hands: :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 7:37 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

4215.... ale ono to neni myšlený na prouzu, či na kohokoliv jinýho .....pokud nemáš stejný podmínky pro všechny, jak můžeš konkurovat šmejdovi ??? zase tím, že něco ojebeš ...to je s cenou nafty , s výplatama a se vším a samozřejmě většina firem se vysere na to, že zaměstná místní a tím podpoří místní trh , ale veme to nejlacinější a je jim jedno že nějakej -kdokoliv se válí v autě i půl roku a nedostane se dom....je to celý na ko....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 02, 2024 8:22 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já jsem reagoval na toto.
Stačí vidět jejich klaďáky nebo řepáky. A to mají limit 40t.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 8:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Matesáku, hódně práce co vezu, má cenu za dopravu předem danou a chceš/nechceš, jinak odveze další, aha mam tam Prouzika stachana tak vemem obě, on to zvládne..
Takže nic z toho co pišeš neovlivnim tim jak jezdim a šmejdi sou ti co určujou ceny :wink:
Bo třeba takovej kronošpan zavolá/zavoláš, a dá ti na vzdálenost 200km 700korun na Atrotunu.. vemeš tak 18-22atro a seš narvanej, a je jedno co to váží :arrow: To je 70kč na kilák.. jenže kde máš cestu tam.. a kde máš vyvážení, 80l/100km, bo musiš táhnout 100t a taky věci okolo..
Až daj cenu takovou, že bohatě vidělám, zaplatim myto, daně, šoféfa, pojistky, amortizaci auta za 7mega a dokonce mam zisk a něco zbylo, tak věř že budem jezdit rádi podle příručky :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 8:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

To Martin440: Ale k tobě. Jsi už též starší, tak taky můžeš pamatovat. Když bylo ČSAD tak si malý autodopravci stěžovali a bojovali za to aby se velcí dopravci rozbili, neb malého nepustí ke "korytu". Když se rozbilo, "zprivatizovalo" i poslední čsad, najednou se zjistilo, že maly autodopravce nic nedokáže, tak se začali sdružovat do společností a pomalu se likvidovali ti malý. Teď se skupují střední dopravci a vznikají "dynamicky se rozvíjející" megafirmy a likviduje se opět ti malý. Za pár let se můžeme dočkat doby, kdy se tyto mega firmy budou dělit na menší a budou si hrát na vlastním písečku pod hlavičkou nějaké dynamicky se rozvíjející spedice. Ono ty principy zůstávají stejné, jen se mění způsoby jak toho dosáhnout. Jak jsem psal, za 10let Prouza za patnáct minut ani nevyleze na tu ruku, a bude řvát, že u nich ve firmě je chlapec, co dělá 25hodin denně a svačinu sní, při nakládání bezrukáče, a odpočine si při čekání až se vymění auta na polňačce.
U nás to taky bylo. Firma sehnala kšeft. Z Čech do Německa to bylo asi 800km. Nakládalo se to v pátek, ale muselo se to skládat v pondělí a z neděle na pondělí se to nestihlo, neb jsi chytil ranní špičku v jednom městě a po vykládce jsi musel odjet někam na parkoviště. Jezdili jsme to vždy na víkend za diety. Pak přišli stachanovci nový koně a začali to jezdit stylem, v neděli na hranice a z neděle na pondělí rychle na vykládku. Firma si mnula ruce, jak ušetřila, stachanovci si mnuli ruce jak jsou každý víkend doma. Jenže po čase se jim to rozleželo v hlavě, že z toho víkendu mají kulové, neboť museli v neděli ráno do práce a tak z toho kšeftu utekli. Jenže firma pod vidinou zbohatnutí to začala vyžadovat po ostatních kdo se na to dostal. Všichni řvali a tak jsme se na tom točili kdo mohl. Když jsem se na tu fůru dostal a začali to na mě zkoušet jak to odjet, tak jsem je poslal do zadele a řekl jsem, že to pojedu po staru za diety a s nelibostí firmy jsem se tam pak dostával žřídka kdy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 9:02 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215, to nebyli stachani ale kokoti, bo stachan jako já by vyjel vklidu v pondělí ve 2, těch 800 dal za devitku a vklidu zaparkoval o pul třetí odpo naloženej zpátečkou :mrgreen:

Jen mi nesedí kde ta firma ušetřila :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 9:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No jasně Jako že chápu, že např. přes Brno po D1 jezdíš ve třetím pruhu a německou stau projíždíš s policejním doprovodem, po bundeskách 90km/hod, ignoruješ radary, ale fakt by jsi to nedal.
Jinak firma šetřila 2x45eur za víkendovou dietu+ 3000kč jako bonus za víkend v zahraničí. Za tu neděli stachanovci dostali jen cz dietu 145kč, neb se nedostali do zahraničí.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 02, 2024 9:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale noták :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 02, 2024 9:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Včera si tak ladím ladím, montuju maják na vleku, vrátim se do kabiny a..
Obrázek
Se mi to rozbilo na dílně :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 05, 2024 12:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Nerozbilo, to se může stát. Spíš bych to viděl, že jsi tam špatně načůral. :D :D :D :D Nemáš čůrat do nádrže Ad Blue, po kalbě. :D :D :D To už tam leješ jen vodu a né močovinu. :D :D :D
Ale jinak máš pech, když vyjedeš z dílny a za hodinu se ti rozsvítí odpočítávaní. :? :? :? Párkrát se mi stalo, že se vše srovnalo, ale jednou jsem málem nedojel. Nevím jak to je (hodinově) ale další level je že se ti sníží výkon mototru na 60% a dalši poslední level je že pojedeš max. 20km/hod. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 05, 2024 1:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No já myslel že se vyvrátim, v pátek před technickou u poslední fůry zrychtuju předek a v pondělí večer na dílně ma padla, když mam ráno na tu technickou jet se mi rozsvítí todle :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 05, 2024 8:10 pm

úte bře 05, 2024 8:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů