Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof, požadavek byl 4řetězy, neměl sem je, celej včerejšek a vlastnè už tak měsíc řeší řetězy celá firma.. Nechce nám je koupit, tudle sem tu dával roztrhlej řetěz po popojetí o půl metru :think:
Ráno sem tam byl dřív nahodil předky a protože sem byl takovej nervózní z toho co nás tam čeká, zkusil sem opravit eště jeden řetěz, nešlo to.. Byla tam se mnou eště Tatra Phoenix s návěsem, zkoukli sme to s hajným, zhrnuli nám to traktorem a shodli sme se, že s 6x6kama tam dojedem i bez řetězů ale předky už sme měli tak hurá.
Otočili sme vklidu jednu fůru na 15km a předky sme ani nesundali zkrz metrový jazyky na cestě.. No hurá nahoru pro druhou, dřevo lehounký, kolega byl rychlejší, já měl hlad a vrtal sem se honem v lednici, byl 100m předemnou a zachrastila mi vysílačka, se podivám a vidim že je pryč.. Rohlík zcvakávám zubama, rovnám kormidlo a beru za gangpáku, dávám malá jedna a nechce se odlepit, zhoupnu to, vyskočím z jamek a dávám malá dva, držím střed otáčkoměru a začínám klesat.. Řadit nebudu, tak dávám rohlík do pravice a koukám doprava co to za mnou zkouší. Otáčky stoupají, začínám to ztáčet, přibržďuju a začíná mi utikat první náprava na vleku, bo mám 4ky a je to všecko vzadu, povoluju brzdu, vlek se rovná za mě a otáčky dou nahoru, v ten moment do mě vlek strká, váha se opírá o řetězy na předku auta a ujíždí mi zadek auta :pray: Dávám zlehka kontra a plyn, auto nereaguje, vlek zrychluje a začínám se lámat,.. Hlavou letí myšlenky na brzdu, vyvrácenej vlek, nebo to že mě smykem podjede, nadrbe mi zadek a lehne, jenže se zasekly v nějaký díře zadní kola od auta, vlek strčil do závěsu, já zařval a přišla tupá rána od mikrovlnky, sprcha papírů klíčů tašek a oblečení v kabině :doh:
V ten moment nevíš nevidíš ven a první věc co mě napadla, kam jel vlek, protože jestli se sklouzl za mě tak mě stáhne ze stráně dolu.. Beru dvě tři věci a lezu ven, stojí za mnou a nehejbe se.. Volám kolegu a on hned jestli sem ho, ty v*le, viděl.. Neviděl sem tě, ale ležím.. :oops:

No jemu to tam ustřelilo stejně jako mě, jen on to s návěsem ustál, řval na mě do vysílačky, jenže mě skoro nejde.. Vjel sem na jeho stopu, kde on jel smykem a udělal mi tam z toho zrcadlo.. To sem zjistil až sem se po těch stopách podival, měl sem za to že to byly stopy od traktoru a né čáry v louce mimo stopu po něm :think: Chyba no..

Na autě toho moc není, ráno to daj na kola a do servisu, vypadá to lehounce na plechařinu, ani špígl se nerozbil, o oje se zlomil nárazník, oje se taky ohlo, a sedák na ruce a páky sou malinko hnutý na držáku, takže tady žádný drama a motor se musí rozdělat skrz olej nad pístama..

Tonda mě zdrbal že to ani neumim převrátit na totálku a posadil mě na druhou ruku, tak zejtra nakládám dlouhou, teda jestli si stoupnu na nohu :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 20, 2022 11:06 pm

pavel 815-2
Příspěvky: 92
Registrován: ned lis 06, 2022 11:18 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Patří se vysrat na vlek v takových podmínkách, radši víckrát jen autem, zvlášť když to máš jen na 15 km...hlavně, že ti nic není, na auto kašlat, to se opraví, nebo vymění...
úte pro 20, 2022 11:24 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku Raku,, chlapče chlapče... Hlavne ze si cajk... Auto sere pes... Budem trochu za fotra, Ale dúfam, že si z toho vezneš ponaučenie... Specha sa pomalu, jedlo sa je o pauze a hlavne, vždy s rozumom a kľudom.. Podľa toho čo tu dávaš a popisujes sa to tak nejak očakávalo, že ťa to počká a vyškoli... Bohužiaľ... Takže opatrne, prestaň sa zbytočne honit, prestaň ťahať vagónové mega fúry a skludni hormón u práce... Byť vždy za jedničku nieje výhra, ponevač a nybrz najhorší je aktívny blbec... A to nemyslím nejak zle🤝
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř pro 21, 2022 1:24 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak autu nic nebude,jen spigl vyměnit.Tady ktomu by pasoval ten debilni truclersky Kid,že má spigl rozbitý,a nemůže dál pokračovat v jízdě (leží na něm auto)....Rak,ber to z lepší stránky,mít návěs,je do vrtule,škoda dvounasob.Tak máš aspoň anhanger cajk.
stř pro 21, 2022 8:18 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo smutné, ale jak psal Peter G. Snad si z toho vemeš ponaučení.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř pro 21, 2022 8:34 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale kuš, peter sice má tak nějak recht ale chyba byla někde jinde než ve výkonech :think:
Ale sranda pokračuje, dnes nám to natálo, traktoru bylo třeba bo sem v Pacově přeryl asi dva hektary louky a stejně musel dojet traktor.. Na place sem kolegovu 6x6(a doufam že sem nechodi :mrgreen: ) pichl v bráně čumákem do palety s dlažbou :roll: Se nedalo na tý kaši ani na asfaltu zatočit.. Ale klid, zde sem to zvlád na jedničku, sice malinko nervyky ale beze škod 8)

No a moje "škrábnutá" 6x6 už se hřeje na dílně, původně byly zprávy o kabině na sračku ale z fotek to nevypadá :think:
Obrázek Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 21, 2022 9:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Však jsem to říkal,jen spigl.
stř pro 21, 2022 9:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jsem si půjčil naše modrý :doh:

Obrázek

Jen sem do toho vlez, přestala svítit levá strana návěsu :roll: Si řekneš dobrý, něco sem poznakládal na kluky, narychtuju se u dřeva že naložim sebe a.. Nejde roztáhnout návěs :pray: Něco s eletrikou, dávnej problém ale zase když to mám v rukách já.. Tak to roztahuju hydraulikou natvrdo smykem. Dojedu na pilu, tam asfalt, no a já to smykem hydraulikou neurvu a na ten poslední štos borovice prostě nedosáhnu :wall: Tak to honem ladim na špičku kleští po klacku, no a nevypadne mi jeden :shock: Podjezdovka zrychtovaná :oops:
Pak si tak pozoruju že mam nějak měkký kolo :think: Tak ráno pneuservis, bo bylo tudle dělaný žejo. Ráno sem tam dřív, tak si to chystám, ofiko bylo zavřeno, tak ať nezdržuju, sundám čepičku a začne to syčet :doh: 15let jezdim a vživotě sem to neřešil, pučim si auto co má dva roky a ventilek :mrgreen: 30vteřin opraveno ale dvě hodiny v čudu :hvizd:

No mám já tohle zapotřebí :D

Jo, mám, poslední vejplata byla ouvej, další nebude nic moc též a po novym roce musim vrátit auto :think: Dva naši kluci sou nemocní na umření, tak asi dostanu bezruku :mrgreen: Aspoň něco, než se vyřeší moje 6x6.. Neska na to prej byl kouknout likvidátor, ale eště nic nevim :(

Řeknu vám ale kluci, s tym návěsem po lese, kurňa já se s tym nemužu nikam vejít :mrgreen: Jak sem zvyklej na vlek, todle natáhneš o 3-4m, seš delší jak plachta, nápravy máš až vzadu a ikdyž tahám čumák struhou, návěs de na druhý straně škarpou taky :lol: Už ať mám svoju soupravu, tam nemusim furt rychtovat klanice, nic natahovat a furt překládat sem a tam když hajnej vymejšlí kokotiny s dýlkama :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 28, 2022 9:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Auto pěkný, tak ho nevyrychtuj!!!! V servise jsou v klidu. "Bacha jede modrá Scánia lesovůz." "To je v pohodě, Prouza má červenou." :shock: :shock: :shock: Prouzáááááá :shock: :shock: :shock: :wacko: :wacko: :wacko:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 29, 2022 8:57 am

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

:lol:

Náhodou, v servise sem oblíben, bezemne by prej neměli kšeft :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 29, 2022 10:10 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Hlavně kuwa nepretoc motor jak máš ve zvyku,díra v masce atp.
čtv pro 29, 2022 6:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa tak su profik ne :mrgreen:

Neska za to vlezl aj náš nejvyšší, Tonda :think: Jel se mnou do Retzu, no na to že měl bezruku o 6t lehčí a vyšší klanice o 15cm tak nějak moc řešil jestli to není těžký ta čína co tam teď valime :mrgreen: Jindá řve jak vozime vítr a.. No dovezl sem tam toho víc no, to je jasný :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 29, 2022 9:13 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouzo ty jsi vychcaný :D :D :D :D Tondovi naložíš fůru jako slámu, tedy velkou ale s mezerama a sobě to hezky rovnáš, takže malou a těžkou. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 29, 2022 9:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ták, je to šéf, tak dostal "kvalitní" dřevo, to budou xichty až mu nondou přejímky :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 29, 2022 9:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tonda dojel za 30 spotřeba rak 50.casem se mu to rozloži v hlavě a bude to řešit že ho určitě okradas.u nás taky tak,všichni jezdíme kolem25 spotřeba,plachty,váhy legal,pan Bůh by to zajel za 15 ,a sef zvaný Petr jezdí za 20.(návěs cisterna,stare eev500)
pát pro 30, 2022 7:10 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: lamil67 a 19 hostů