Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Adr 1500+. Do není.
sob úno 11, 2023 7:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Neznám tichsi motor na volnoběh z venku než má DAF.To ta kurva isave má zvuk jak by v tom nebyl olej.Spotreba sorok na sto s plachtou na běžné plachtě je úplně katastofa.O pohodlí Dafu a kabine se nebudu vůbec bavit,geniální stolek,fantasticke lůžko,noční zámek atd.
sob úno 11, 2023 8:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi dik :)

Jožo, to je právě ten problem, R500, S580, FH, TGX dycky bylo slyšet jak to zabírá, cejtils jak to tahá, tady nic, a eště jak to zajimavě řadí, tak nohou nepoznáš nic, to ju máš jak v blatě :mrgreen:
Ke kabině mám jisté výhrady k ergonomii čudlů a úložných prostorů, ale de to, volant katastrofa.. Uvidim jak na tom budu se spotřebou na dřevu, s FH500 sem tam měl kolem 37 na 100 :mrgreen:
Docela zajimavý sou papíry od dafu.. Celková technická/povolená 50t/48t :shock: Sem nečekal u dvouosáku, když u FH s třema osama mi nechceli dat víc jak 45t :doh:


Jinak nezahálím, cihle na krb sou doma, 900kg Magnezitu 8)
Obrázek
Estli dobře počitám, když to nahřeju na 100°, mělo by se tam skovat takovejch 100kWh tepla..

Sem teď ale nějakej špatnej, tak se zatim nic dělat nebude, něco na mě leze, bere mě žlučnik, nemužu dejchat.. Snad to přende :(
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 11, 2023 9:32 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

ADR

Příspěvek

didi, díkx. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned úno 12, 2023 5:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Hlásím, DAFné nevydržel mé nasazení :mrgreen: Pondělí, první fůra a skončil sem v servisu, prasklá hadice od retardéru a voda venku :doh: Já fakt nevim :wall:
No dotáh sem to z Orlíku do Říčan do Dafa, jak rychle sem tam dojel, tak rychle sem byl pryč, páč sem si tam dovolil jet podle značek dokola a malinko jim tam poladil obrubníček :lol: Dostal sem novou silikonovou hadicu za dvojku, za další dvojku fridex a vyhnali mě, že nemaj čas a neexistuje abych to ladil u nich, že to poteče a museli by pak volat hasiče a odbagrovat cestu :roll:
Tak sem to ladil na dálnici... Eště to teda spolklo dvacet litrů destilky a bylo :mrgreen:

Večer mi kolega urazil světlo ale to už sou detajly..

Minulej tejden se řešilo, že nás převraceče starej chce vylejt a shání někoho jinýho, dokonce nabídl naše ruky bezrukáčům.. Já su v klidu, mý Gčko nikdo nechce, ani já ne :mrgreen: A tak uvidim co bude začátkem března, moje 6x6 by měla být hotová, a běda jestli hned klekne, to bych už šel dobrovolně :think:
A tak zatím sedlám DAFné a hraju si na bezrukýho rukaře a vlastně nevim co dál.. Nějak se nám to sype :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 20, 2023 10:00 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Jak se to sype? Kluci od Lhotky jezdí už někde u Karlových Varů a domů se tahají osobákem. Tady v okolí už nic není. Tak hlavně aby jsi nedopadnul jak kamarádi od bobra. To je dobré to se ustojí a mrd firma krachla.
úte úno 21, 2023 6:04 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No nevím, asi před rokem jsem psal, že jednoho dne se ten kůrovec vytěží a bude na hoooodně dlouho pokoj. Strom nevyroste za rok. A je to tady hoši.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 21, 2023 8:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Rome sype, my uz taky sme pomale u Příbramy, Tonda šílí, vymejšlí kokotiny, padla čína, nejsou chechtáky...

Neska zase boj :doh: V lese blata po kotniky, výsledek?
Obrázek
Dle gum na předku, stejný datum, 4 roky a fous stará guma, asi jak auto, 430tis najeto.. A cos dělal žejo :roll: Tak sme se dohádali, a že to neumim a že taky jezdil po lese, a že mi ty čtyry gumy strhne.. Ha Ha, sem s nim vyběh jak se zátopkem a teď mám dusno žejo :doh: Už sem měl na jazyku výpověď a pak toho nechal :wall:

Aby toho nebylo málo tak včera rukaři spadly klacky, no světlo žejo vzadu :doh: Ráno pak spolu letime Prahou, stoupám k tunelu a najednou za mnou modrej dým z vejfuku :shock: "Libore jeď nebo to v tom tunelu klekne..." za tunelem už celkem OK, nic to nehlásilo, no jo, bingo, ta kráva vypalovala filtr a zahulilo to... Tááááákovej šutr mi spadl až na nohu :mrgreen:

Bobr to položil statečně no.. Nejsme na tom líp, ale prácu teď eště prodáváme, dřeva dost.. Minulej tejden pro nás eště jezdila cizí ruka a docela by bodlo, kdyby se aspon jedno naše lehlý auto vrátilo do provozu, nejlíp moje 6x6 :think:
Lesů je furt dost, a 60-70% firem co s nama jezdilo už sou na plachtě, sklopce a pod...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 21, 2023 9:31 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

Znojemáku, červená Scania zas leží ? Nebo to je shoda barev ? :doh:
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-kam ... .nexttoart
čtv úno 23, 2023 8:36 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Drivere klid :lol:

Zrovna neska sme se mi dva co sme to položili pomali prali o tu našu poslední červenou Scanii s rukou o to, kdo pude v sobotu :mrgreen: Vyhrál kolega, já to mam daleko, tak snad bude vklidu :D

Ale řádim dál s Dafem, ráno zas pneuservis, jedno kolo pichlí, druhý na drát na návěsu :mrgreen: Snažime se :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 23, 2023 8:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Drivere, ty nepoznáš posuvku??? :D :D :D I když Prouza by dokázal to roští odvézt na klanicích, a profrčet zatáčkou v kile. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 24, 2023 12:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Na youtube na mě vyskočil polský Prouza88 :D :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=NCt-r1SV8ao
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 24, 2023 4:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nevim co ti dva dělali ale jeden lepčí jak druhej :doh:

Já dnes taky zrovna nezářil, 730€ v prd*li, bo kokot po vysílačce hlásil čistej přechod, 100m před hlídkou :wall: Dle keců to firmu málem položilo a sem na autě díky tomu údahně bez zisku.. Fakturace se mi blíží 400.000 :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 24, 2023 5:51 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

730 za co??rak ,tobě dat Tatru 815,tak uvariis vodu v chladiči,to bys dokázal jen ty...
pát úno 24, 2023 7:26 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

😀😀😂
pát úno 24, 2023 7:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů