Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Za co? Řekněme že sem rakušáka rozchechtal, když sem se na váze vyklonil z okna a hlásil: "Alles in ordnung, oder??" :oops:

Ale docela sme si rozuměli, řechtali se znova, když sem jim vysvětloval, proč nemam na kartě háky.. Rak mi pohotově vpálil, že kvůli daním(odrbávání žejo).. Řikám ne, ne, prachy tam nejsou, protože sme kokoti a kupujeme co nemáme :D Když sem mu odkejval, že to tvrdí šéf, tak už se culil aj druhej :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 24, 2023 8:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Včera ve Švédsku 7 náprav s dřevem .metr nad kabinu,730 Scania já 24 t plechu Volvo isave a do kopce jsem ho nepředjel.
pát úno 24, 2023 10:16 pm

sof
Příspěvky: 3888
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

videá poľského Prouzu sú dobré, to čo Prouza opisuje on natáča. Na jeho videách a aj na tom čo píše tunajší Prouza je vidieť, že je za tým veľa náročnej šoférskej práce, ktorá sa nedá porovnávať s asfaltovým diaľničným šoférovaním . Tí šoféri sú zamestnávatelmi tlačený do veľkých výkonov, sami sa hecujú odviezť čo najviac a čo najrýchlejšie, tunajší Rak je toho peknou ukážkou. Netreba sa tomu diviť, že občas, alebo aj skoro stále, niečo dokurvia a zničia. Ich prácu by robil málokto a ešte menej šoférov ju zvládne. Môj názor je, že pracovné nasadenie a tempo niektorých z nich je prehnané a šoféri tým škodia sami sebe, ale na ich prácu sa treba pozerať s rešpektom.


https://www.youtube.com/watch?v=Olu6B8fc-7Y
pát úno 24, 2023 11:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to sof: Přesně to jsem si říkal, když na mě to video vyskočilo. :D :D :D Ale v tom videu co jsi sem dal, je že Lesní příhoda je zesraný, to Prouza ještě neřekl, nenapsal. :D :D :D :D
Jinak já rozděluji King of Road na dálniční jezdci, na dálnici jsou kingové a přijde bundeska a jedou jak posraný, řidiči a ostatní řidiči.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 25, 2023 1:03 am

Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof, 4215: sem trochu zkoukl toho "vašeho polského mě" a jo, je to podobný :mrgreen: Jak řekl sof, není to prdel, nemuže to dělat každej.. I když si tu spousta lidí už musí myslet že sem neumětel, není to tak, tady to prostě je jinde s tou náročností :think:

Jožo: to bude tym, že to dřevo nebývá zas tak těžký, jak se traduje :wink: Na druhou stranu, taky to mohl mejt čipnutý, anebo už máš ten kotouč zapečenej jak to hudláš a nejede ti :mrgreen:


No jinak sem ani v zápalu boje nezmiňoval, něco "se děje" s mym návěsem :doh: Jó, zas.. :D To prostě nevymyslíš, ta naše technika je v bordelu, s*re se na kontroly, pak si něco pučiš, a hned sem za kokota, protože do dvou dnů zvedám telefon a hlásim závady :roll: Za to sem velmi oblíben žejo, protože moje "hlásim závady" si šici přeložej jako "hlásí co zas skurv*l", žejo :doh: Zkrátka sem naložil, standartně jako vždycky, nic mimořádného, prohučim první kruhák a návěs za mnou de o 20cm napravo :shock: No tak nepanikařím, vemu druhou zatáčku a návěs de 10cm nalevo :wall: Jestli chodí nápravy, nebo se dodrbala natáčecí náprava na návěsu, nevim, ale hlásit to nebudu, nebo zase budu za "jedničku" žejo :think:

A to máš takle každej den todle :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 25, 2023 4:29 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak ten prázdný dřevař váží víc než já celková si myslím..Takže to asi fakt jede ta V8.Ja řidiče rozdělují jinak žádný king a neKing.Jsou lidi co jezdí s přehledem nadhledem bez stresu,nelepí se.uvaziji dva tahy dopredu za třetí auto před ním.S takovym bych aj usnul vedle u spolujezdce.A pak je opak,cholerik lepič .závodník,jasnovidec,toho poznám po minutě jízdy a mizim z jeho dosahu.
sob úno 25, 2023 8:19 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Se nediv, že je všechno dobité. Jak se k tomu chováte, ale ono to ani jinak nejde. My co jezdíme jen po dálnicích, tak to nepochopíme. :wink: :wink: :wink:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 25, 2023 9:04 am

Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No asi tak, šak ste viděli myho Mana na poště, tady to hoří každej den :(
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 25, 2023 9:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Už jsem se ptal minule který magor vám ty vaše auta pojistil...
sob úno 25, 2023 7:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to jožin: Tam budou úplně jiné podmínky, než máte třeba vy. A i cena bude někde jinde. Ale to se bavíme o havarijním pojištění, né o povinném ručení.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 25, 2023 8:47 pm

Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Pozor hlášení :mrgreen:

Zítra mám ostrej start s mou 6x6, tak dotčení pozor :lol:

Minulej tejden sme trochu blbli(~4000km :mrgreen: ), takže sem parkoval až v sobotu, respektive sem v sobotu dopoledne "vracel" Dafa.. Takže má eskapáda na plachtě/bezruce je u konce a ráno po STK bych měl přebírat ten svůj tank a pálit směr nejbližší les udělat zátěžové zkoušky :mrgreen:

Držte palce :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 06, 2023 7:00 pm

sof
Příspěvky: 3888
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

dúfam že bude auto fungovať
pon bře 06, 2023 7:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof, to je právě to.. Nápravy dostaly jebu, to samý převody až po motor :think: No a pak tam máš ruku, kerá se sice sotva dotkla země ale nikdy neviš :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 06, 2023 7:57 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Prouza, dneska by se mi ta tvoje 6x6 hodila.😀 Dojezd a výjezd z firmy Arteco - Schoten. Tam se dostat, to je dílo. Tady to , to už je jen třešnička na dortu. Kdo tam poslední dva roky jel pro nemrznoucí směs, potvrdí. Jezdím tam tak pětkrát do roka. Pokaždé dojedu odjinud, značení tragické a soustavně něco rozkopané. Nikdy se mi nepodařilo dojet 2x za sebou po stejné cestě.😀😀😀 No ještě, vím kde to je. Jinak celkem prekerka, napoprvé. Důležité, projet všechny zákazy vjezdu.
Obrázek

Obrázek
úte bře 07, 2023 7:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6773
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi tama i na kolobrndě :D Aspoň sis trochu zablbnul :wink:

Já dnes odpo převzal ten zázrak.. Kabina dobrý, celkem se to povedlo, a na to naše domácí žvýkání top. Jen několik připomínek.. Jak jinak :mrgreen:
Že sem jel z Náměště bez kurtů do Jihlavy byla jen třešínka, no já tam kurty měl, ale nějak se při opravě spotřebovali a já kontrolu do hloubky při převzetí nedělal.. Njn, teď už to vim a holt dvě chyběli :think:
Vyměnili mi kryt na baterkách, no pojišťovna řekla že jen ten nejlevnější, tak na něm nejsou schody a já nemam jak lízt na korbu :doh: Detajl by jeden řek.. To samý bylo s plastovym nadkolí přední nápravy, holt offroad to má spešl a tak mi dali levný, který sou ouzký a lítá mi blato až dovnitř na přední okno :mrgreen: Prkotiny což..
Horší bylo, když sem padal k Jihlavě od Třebíče, nebyl sem schopnej to zastavit :shock: Asi ty brzdy nějak zlenivěli, já měl nohu až na zemi a furt se tomu nechcelo :think: Na brzdy ale nikdo nesahal, tak holt musim upravit styl.. ABSo vleku nešlo, ale jen za mym autem :think: Tak sem to teď večer opravil pojistkou :mrgreen: V sobotu jestli to bude makat tomu přidám na zátěžákách a bude to OK.. STK to nabrzdilo na 1*, tak to by bylo..

Nejlepší závadu si ale auto nechalo na večer, když sem to vítězoslavně dotáh do Jihlavy, tak sem si při vystupování všiml, že mi cvaká centrál a zamyká mi dveře :doh: Uplnou náhodou sem měl zrovna telefon s bejvalim kolegou, kterej to auto měl předemnou a opravovalo se u nich na dílně. Dvacet minut sme se dohadovali, jestli je to vina servisu, páč měli dveře dole, nebo moja že sem to převrátil, no vyčetli sme si první poslední a v tom mě to došlo :doh: Já měl na sicně u spolujezdce velkou tašku a ona se mi opřela o kliku a snažila se zamčít :smich: No tak sme se zhádali znova bo reklamace nebude :mrgreen: Tímto tě zdravim Fanóšu :oops:

O víkendu pod to lehnu, doladim pár nemocí a pak teprv zabereme..

Neska došlo i na terén, holka si pamatovala jak na to, tak ani nebylo třeba tahat esa a králíky z rukávu :D


Obrázek Obrázek Obrázek


Ještě doplním, že když sem DAFa odevzdával, palubák mi ukazoval 42,5l/100km za 12000km včetně tý plachty :mrgreen: Já nevim no, asi to dřevo bylo těžší no ale zase sem fakturova kolem 400.000.. :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 07, 2023 11:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Prouza88 a 10 hostů