Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

42 na plachte je u nás trest smrti zastřelením .Ty bys to mohl vědět .všiml jsi si že při couvání ,jízdě vzad,kamion téměř nebrzdi??stojíš až na zemi a furt to jede.aspon teda všechny volva co jsem kdy měl .kdyz pojedeš 30 kmh vpřed s legalem 40 t ,zastavíš na místě.stejnou rychlosti vzad už nikoliv
stř bře 08, 2023 6:30 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to Prouza88: Včera jsem si na tebe vzpoměl. Potkal jsem Scánii a ta měla vyřízlou střechu na lesoruku. Vypadalo to strašně :savle: :savle: :savle: , ale jsem si tak říkal, že když mají u vás na dílně rozřezanou střechu, tak by ti ten žlábek taky mohli udělat. :D :D :D :D
Jinak chovej se k autu slušně, ať nestojíš zase na dílně. Sice dílenský brečí, že nemají co dělat a strašák výpovědi je před nimi, ale karma je zdarma. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř bře 08, 2023 8:34 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: no jo obcas nejaka takova perla je, vetsinou maj teda jen mali kabiny :D Davam bacha ale dostalo to slehu, neska začla týct expanzka a eště nádrž na expanzku :doh: No už to začíná..

Jožo, nepleteš si to s BMW? U LKW sem si toho teda nikdy nevšim, je teda pravda že je to takovej divnej pocit ale že by to nebrzdilo skoro :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 08, 2023 4:53 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

kdyz pojedeš 30 kmh vpřed s legalem 40 t ,zastavíš na místě.stejnou rychlosti vzad už nikoliv
Nerozumiem. To ako cúvať bez plynu?

Už som si to viac krát všimol, že pri parkovaní a manévrovaní často cúvam bez plynu. Aj keď mám 40ton. Dopredu to tuším nejde... nikdy som nad tým nerozmýšľal.

To bude tou pomalou spiatočkou/tá sa ale zaradí sama-plazivý režim, tak nejak sa to volá. ??
stř bře 08, 2023 6:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sof si vedle, řešíme že to rozpálíš na couváka a pocitově to nebrzdí jak dopředu :wink: Celý si to špatně pochopil..

Bez plynu jede samo kde jaký auto, je to na popojíždění v kolonách, Volvo a Actros to uměli už před 6ti lety.. rozjedeš to a drží to na kvaltu volnoběh, u Volva když zařadíš manuálně, samo si to přidá, přeřadí a jede furt na volnoběh :wink:
Nemusíš furt skákat po plynu, uměl to snad pak i e6 man, kdy u e5 ti to furt vytáčelo motor na spojku a snažil se rozjet, to pak bylo opravdový skákání v koloně :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 08, 2023 9:00 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

řešíme že to rozpálíš na couváka a pocitově to nebrzdí jak dopředu
Nechápem. To bude nejaká vyššia škola cúvania, tam som ešte nebol : )
stř bře 08, 2023 9:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak.jeste jednou.couvej vyssi rychlosti třeba z kopce velkého a začni brzdit .Mě to teda připadá mnohem slabší.Neplet tu BMW to stojí na místě kdykoliv.
stř bře 08, 2023 9:38 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jozine, rači ne, bo mě když to začne couvat z kopce tak tam většinou mám eště velkou řadu jak to rvu nahoru a to fakt nechceš :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 08, 2023 10:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ták je to oficielní, včera mě rozčílili, tak jsem jim to hodil na hlavu a pudu o dům dál :idea:

Sice ještě pojezdím chvíli, ale hledám práci, něco pro přesně takovýho experta jako sem já :mrgreen: Máte někdo něco?

Dřevo, plachta, frigo, cisterna.. Tahám do roztrhání ale to Vy víte :hvizd:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv bře 09, 2023 12:12 pm

Lochy
Příspěvky: 287
Registrován: pát črc 14, 2017 9:14 am

Re: Prouza88

Příspěvek

A to jsi dnes v Kronospanu (11.30) vypadal tak vyrovnaně, auto ve vůni a přišlo mi, že i málo naloženo...
čtv bře 09, 2023 4:55 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

tu by ťa možno zobrali
https://www.quehenberger.com/sk/Kariera ... cii/Vodici
Rak, nemohol som si ponuku s Q odpustiť.

Riešiť výpoveď s horúcou hlavou nieje dobré, nikdy. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Šofér tak poškodí len sám seba, prípadne svoju rodinu. Naši zamestnávatelia podobných výpovedí zažili veľa, im je to jedno. Nájdu si iného. Výpoveď sa dá dať hocikedy, ale vždy je lepšie pár dní počkať, nasratosť možno medzitým odíde. Ja som firme, firmám pre ktoré som robil nikdy nič nezabudol. V každej ma odrbávajú, okrádajú o peniaze, v každej chceli a chcú, aby som porušoval zákony, v každej neplnili a neplnia sľuby, je to dopravný štandard. Aj teraz si občas musím zakusnúť do jazyka, lebo viem, že nič nezmením, som len číslo auta na ktorom práve jazdím, nič viac.
čtv bře 09, 2023 5:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak to sem rád Lochy, žes mě tam nezahlíd ve 3 odpoledne, to sem tam měl dvaapůlky v 5ti hráních doplna :arrow: 48kubiků :mrgreen: Ale jak si mě viděl, to byla libovka, 1,7m borovice, po dešti a nahrnutý po trkatoru.. sem myslel že to snad nenaložim, bo klanice na autě sou 1,5m od sebe :doh:

Si na mě měl huknout, já tě nepoznám :think:


Sof, i tu variantu mám, když bude nejhůř :think: Šak sem tu psal dva roky dozadu, že mi volal Pressler jestli se nevrátím..
Hele to nebyla horká hlava, dyť já chtěl odejít, bude tomu rok, no a od převrácení sem tušil, že to přide.. Šici kolem mě mi řikali ať rači du, a já, starej srcař držel a držel až... až už to nejde, prachy nikde, auto vražda, dusno po firmě, na večerníčka, kubiky a to chování.. Pohárek je pln :|

Včera mi bylo řečeno že sem h*vno udělal a jen se vykecával, ukrajinci se mnou nechtěj dál krátit 5.9ky na 4ky že si nevidělají, já že za včerejšek nedostanu zaplaceno :shock:
Ráno sem v 5 složil v kronošpanu a jel na manipulák, v 8 že začnem.. V 7 mi tam ale dojeli dvě bezruky, takže hodina a půl včudu, v 9 už sem manipuloval, ve 12 ohlásil "Vasil" oběd, bo já sem dělal dvě hadice, nakonec sem teda vyměnil všechny čtyři.. Kolega se na mě vysr*l a na oběd mě neodvez, tak sem požvejkal müsli a šel zas manipulovat na chvíli, jenže mi tam dojel kontejner na odřezky, soupravu.. hodina a půl včudu než tam drapákem poznakládáš 30t špalíků akorát do kamen a než sem to dodělal, dojeli o půl třetí zas naši kluci dva :doh: takže zase hodina a půl včudu.. no a ukrajinci se zbalili a odjeli, tak sem naložil kronošpan a letěl ho na otočku a v 9 parkoval..
Večer pak přišel pojeb, že sem nic neudělal za celej den :clap:
Jó za 3 a půl hodiny manipulace sme nadělali asi 60kubiků borovice, průměr tak 14-19cm, takže jedny kleště za 15minut než to rozprostřeš, nařežou, roztřídíš, uklidíš odřezky a zas znova.. Asi málo, na to že sem z toho slez za celej den tak na 20minut :wall:

Dobrý ne?
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne čtv bře 09, 2023 9:03 pm, celkem upraveno 2 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv bře 09, 2023 8:44 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Prouza88

Příspěvek

pred pár dňami som sa v Bratislave rozprával z jedným šoférom odťahovky-veľkého nákladného vyprošťováku. Vravel že na odťahovke končí, aj keď mal slušný plat a ide na stavbárske auto s rukou. Vravel že bude platený v hodinovke a nepamätám si to presne, ale bolo to dosť cez 10€ na hodinu. Vraj skúsených "rukárov" je nedostatok a nieje problém nájsť dobre platené miesto. Denne doma.

Stretol som bývalého kolegu, robí na cisterne. Od pondelka do piatku. Cisternu parkuje v meste kde bývam a jeho plat je stále cez 2000. Mal by som to do roboty kúsok, Ja sa pre plat "cez 2000" trtkám 2000km ďaleko od domu. Jediný háčik je v tom, že jeho firma je nová, odtrhnutá z inej firmy a robota môže o rok skončiť.

Nie každému šoferovi verím, ale týmto dvom som veril. Je možné nájsť aj u nás dobre platenú robotu, kde je šofér často doma.
čtv bře 09, 2023 8:52 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

pro drtikola ze Znojma připadá v úvahu už pouze toto:
https://youtu.be/w2Cef0cSaiY
čtv bře 09, 2023 11:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak.Petr(šéf ) tě vezme.Dva Poláci jdou zpět do vlasti,už mají splněné na důchod cesky,dostaneš bíle fh.edition sociále,plachtu.otoccis za týden jeden dusiburg,k tomu nějaké kokotiny a jdeš domu.sice nezarobis 110 jak teď ale polovinu ale muzes s ním řešit odraná do večera hovadiny kolem práce.on tím žije...
pát bře 10, 2023 4:45 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů