Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ta malá nadrz za vedle baterek .řidičova strana.v tom je co?
sob kvě 20, 2023 1:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožo hydraulika :wink: Je taková divná, nevim kde se to tam vzalo.. Jo a xenon to má :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 20, 2023 1:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No a já už mám svoje Volvo :dance:

Sice není tak uplně vyladěný ale snad to chvilu vydrží :oops:
Sem z nich sice nedostal co dělali, ale prej měnili "nějákej ventil" aby netekla nafta do oleje :think: Z prasklýho intercooleru se vyklubaly prasklý vejfukový svody, neptejte se mě jak se taková věc stane, tákže už to nesyčí jak pytel hadů ale stejně to nemá tlak a nejede :wall:

Tak zas třeba příště :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon kvě 22, 2023 7:59 pm

Zemi
Příspěvky: 67
Registrován: pon říj 02, 2017 12:47 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Turbo je třeba dochlazovat, každej druhej letí pod plným na Šebík s návěsem do fullu, přijede na pumpu, auto ještě ani nestojí a motor už neběží :mrgreen:
úte kvě 23, 2023 12:29 pm

Lochy
Příspěvky: 287
Registrován: pát črc 14, 2017 9:14 am

Re: Prouza88

Příspěvek

U některých motorů (u osobáků) je konstrukční záležitost, třeba motor Td5 v Land Roveru je tím známý, ale je to u něj řešitelné dribnou úpravou svodů. Každopádně za to můžou vysoké teploty :-)
úte kvě 23, 2023 1:36 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Zemi.prave že naopak.kazdy dochlazuje 15 minut a zahriva deset.To je úplně špatně.Jak pro motor tak pro mě obtěžuje mě to jak stojím vedle.Ja doplachtim na parking a zhasnu.ne jak dement pod plynem.to samé ráno.nastartruji kompresor odfukne zadam zemi v tacho a jedu.
úte kvě 23, 2023 3:45 pm

Zemi
Příspěvky: 67
Registrován: pon říj 02, 2017 12:47 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožo, nebavím se o doplachtění na parkoviště po dálnici, ale že to každej druhej sype plnej do kopce, vyhoupne kopec a zhasne to, velký špatný jak říkávala Jolanda :D zahřívání ráno to mě taky sralo, vylezu, umeju se, nastartuju, obejdu auto a jedu ne jak ty kokoti co jim to tam běží hodinu od tý doby ce se probudí než vyjedou
úte kvě 23, 2023 6:54 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Turbo dochlazuji, zvláštěpak dochlazuji "okurky".. Okurky proto, aby se mi koleogové nesmáli, když mi to cinká v boudě za jízdy :mrgreen:

Já teda nesouhlasím s tym natočit a jet, těch 5minut bude akorát, když pak za to vemu proti kopcu.. A já mám "proti kopcu" i po rovině :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 23, 2023 7:31 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak kde zítra operujes ?ať můžu být v klidu .Ja Cheb .Slany.svitavy .mohelberge .Ostrau
úte kvě 23, 2023 7:53 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak to bylo fousový, já dnes loupil na Šumavě u Kvildy 8) Buď vklidu, už sem zaparkován na startovní čáře ve Chvalovicích(Hatě) a zítra se jen přesunu do Znojma a budu ladit, řezat, svářet, rovnat a ohejbat :D

Jó, Kurňa.. Mam takovej záludnej problém :think: Už chodim se svejma 120kg kolem auta s metrovou trubkou, ta je už ohnutá a furt se mi vrťej matky po diskách :doh: Jezdime blatem, takže je to za tejden zadrbaný dvouma milimetrama a když kouknu na některý matky, tak vidim jak se disk proti nim protočil o 1-2mm :shock: Třeba dvě matky na jednom kole maj viditelný pootočení, zbytek ne :think:

Zejtra nafotim ale kurňa to není normální :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte kvě 23, 2023 8:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

jak jsi jezdil s povoleným kolem, tak máš vyjebaný elipsy na těch dírách, s tím nic už neuděláš, jedině vyměnit disk za nový.
úte kvě 23, 2023 9:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak.jak jse řez kolem šroubů .nebo kolem poklice něco je volně.Ja utahují tak že to nepovolí ani s lesenovkou trubkou.gultig such PKW:-).Ja už Bohumín tak spigl mužů odklopit teda jak stojíš na Hate .
stř kvě 24, 2023 8:05 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Žádný elipsy tam nemam, musim to hlídat a uvidim :think:

Jožo nakonec mě vyhnal do Svitav, tak buď rád, že sem nebyl rychlejší :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 24, 2023 8:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

No mě omylo.rubu na Cheb .Chtel jsem vrchem. Svitavy
Ale říkám .dám změnu.Jinak by tam spigle lítaly.Jinak ty na D1 ani nejezdí dnes.na každém sjezdu policajty.vahy na obvyklých místech.Nevim zda ten Out platí i na D1 jak jezdíš :-)
stř kvě 24, 2023 3:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ale kuš :lol:

Hele tak neska sem to blejsknul, dva šrouby vypadaj že se hly, zbytek nic a náběhy na náboji vypadaj "přilepený" jako že se to nehejbe :think:

Obrázek

Tak já nevim..

Jožo v pondělí sem v Lačnově u Poličky "narazil" na most, tak 15m měl, na šířku sotva 3m, chatrný zábradlíčko, beton zvrchu, nad 2t zákaz :shock: Prázdnej sem ho po špičkách se strachem přecupital za doprovodu hajnýho, no jo, jenže on mě nechal otočit, naložit a hurá z5 :pray: Tak sem provedl zátěžovou zkoušku, hajnej jel s ledovym klidem za mnou a je to dobrý, snese bez poškození 30ti násobek :mrgreen:

Včera sem si popravil káru, dolil provozní kapaliny, svařil praskliny a nebejt toho že sem dnes zaspal, sem zas 100% :D
A hned malej zádrhel včera :lol: Sem to potřeboval odpřahnout v kopcu, tak sem z kabiny povolil brzdu, zašláp znova nohou natvrdo, podržel páku motorovky a zabrzdil celej vlek, hodil klín, vytáh červenej a s nedůvěrou stojim mezi autem a vlekem a přemejšlim jak to odcvaknu :think: No starýho vola nenapadlo nic lepšího než že tam necham hadice, bo přes ne sem to měl natvrdo zabržděný a zvedl sem páku od závěsu.. Obráceně by mi to malinko poskočilo a pak bych tu páku nahoru nedostal.. Jenže já vůl neodpojil eletriku a ta páka od závěsu je zrovna tak blbě když je nahoru, že z tý zásuvky tu koncovku s eletrikou nedostaneš :doh: No jak sem měl už sundaný hadice tak vlek malinko popojel a ojka se stočila že už by to nešlo z5 zapřahnout, páka nahoru, kábl krátkej a co teď :D Trubkou sem drbl do kolíku a bylo ale kurňa taková maturita tam :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv kvě 25, 2023 7:15 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů