Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Truck Trial 2023

Příspěvek

Sevas borci. Tak ďalší ročník začal... Bol ste niekto v Milovicich?
A otázka?
Co sa mu stalo? Odišlo jedno turbo a začalo žrať olej? Ci pritiahol motor v tom naklone?

https://youtu.be/jO2oYb_6NIY
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned dub 02, 2023 9:54 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Nepropálil se mu píst? Jen laicky hádám...
pon dub 03, 2023 9:10 am

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Ti slováci zatím sami nevědí,propálený píst,vstřik :think: prý to mlátilo spíš nahoře.
Ono jim to už blblo při nájezdu na rozpravu a pak je stejně z té sekce tahal bagr,nedokázal se dostat z té louže.
pon dub 03, 2023 5:47 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Já jsem byl v neděli a jako teda... Skoro bych řekl nic moc. :think:
Jednak mě překvapily Milovice. Dlouho jsem tam nebyl a vůbec jsem to tam nepoznal. Řekl bych, že lokalita hrozně utrpěla. Je to tam najednou docela malé, kvůli velmi členitému trénu vlastně není nic vidět. Když člověk sleduje jednu kategorii, tak většinou není vidět žádná další. Takže se jen kouří někde zpoza kopce a pak nic. Ale to se holt nedá nic dělat.

Překvapila mě i malá účast posádek. Jestli nejsou peníze... :cry: Nebo v očekávání hnusného počasí a tím šíleně špinavého auta a nesjízdného terénu se na to dost lidí vykašlalo, těžko říct.
Takže neděle za mě taková trochu o ničem. Žádná nedělní hecovačka, ono vlastně moc ani nebylo kde a už vůbec nebyl kdo.

S1 a S2 nesleduji, jinak S3 - V3Sky klasicky supr. Vlastně bych řekl, že se mi to líbilo snad skoro nejvíc. LIAZky dobrý, tam by potenciál byl, ale nějak mi přišlo, že nebylo kde a ani chuť.

S4/2 - 815 sklápěčky: To mě "rozsekalo" snad nejvíc! Pouze 3 posádky! V neděli jen dvě, takže jezdili jen ráno a konec. :cry: Jinak Mašíno pecka. Ta Tatra mu chodí jak pila, po jezdecké stránce taky dobrý. Njn ale musí mít s kým jezdit a nebýt tam prakticky sám.

S4 klasika: Taky vlastně nikdo. Dost změn v posádkách. Dan Styblík s TPčkem Zlobra... :shock: Ale kromě toho, že zapad při přesunu k sekci vlastně nic. Seňor pěkný - taková klasika, Jarda Klinkáček pěkný ale hodně usedle. Tam za hlavní důvod považuju, že Tatra je hrozně dobitá a jezdí už jen silou vůle a asi přeci jen po 17 letech ježdění TT už asi není úplně chuť (a možní i peníze) stavět nové auto, tak to jedou už tak na klid. Ale těžko říct. Pak 815 VVN 6x6 po Vrbický/Coufal byla s novou posádkou, ale ti také v neděli jeli jen ráno a pak zmizeli. Ani jsem je neviděl.

S5: asi taková ta klasika. Dalo se na to koukat, ale žádný "kulervoucí" zážitek. Což se tam ostatně neděje již posledních několik let. Tatra Dana Styblíka s novou posádkou - to prodal? :think: Vypadalo to tak.

Tož tolik k mojí účasti po mnoha letech v Milovicích. Snad se to rozjede a v příštích podnicích to bude lepší. :pray:
Filip Nikl
pon dub 03, 2023 6:22 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Filip 90: My už ty zadní poloosy nemáme kde brát,teď je tam jedna,která se nechala udělat extra,druhá je v záloze.
Motor Náměstek skládá asi tak ze třech dostupných,ND zmizelo nenávratně v hutích,nebo se spotřebovalo na Trialech,kdo něco má chce za to
neskutěčný gulden,nebo to syslí pro svého veterána,kde mu to se stylem jízdy vydrží dalších x-let.Pepa Lopata
schání pastorky do reduktorů,jak říkáš to auto je rádo když dojede na podval :clap: .
A Jarda je ortodoxní 813 TPéčkář :lol:

ObrázekObrázek
pon dub 03, 2023 8:21 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Chalani diky za komenty 👍🏻👍🏻👍🏻👌🏻👌🏻👌🏻
Ja som mimo CZ pravovne, klasika. Z toho co som videl na Trubke, tak presne ako píše Filip, málo miesta, nezjazdny terén, akurát diery plné vody a blata.

Inak my prišlo, že tam bud jazdí Liza od Karel334, alebo jeho verná kópia, k tomu ta svetlomodrá 815 6x6, sklopkovy podvozok, ta je tiež nejaká nová?

Inak som nepostrehol Matesa zltomodreho, ten už TT nejazdí, alebo len nedošiel do Milovic?

A kluci, s dielmi to je na pytel, to verím. Keď som kupoval svoju TT 813, videl som sa jak to tam drandim, ale jak to spolklo ranec penez pri repase, tak som si to hooodne rýchlo rozmyslel... 🙈😅 Teraz to občas vyvencim po ceste, výnimočné nejaký ľahký terén, ale inak že by som s nou skočil do nejakého rybníka, to ani náhodou 🙈. Diely nejaké posyslene mam, ale manžety, poloosy, reduktory, to je nedostatkove zboží 🙈

Uvidíme ako sa TT bude ďalej vyvíjať 💪🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon dub 03, 2023 8:45 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

LIAZ je myslím skorokopie stavba,MATES posledni 2-3roky jezdi hodně sporadicky a ta Tatra 6x6 je Obelix team někde od Cvikova
a ty jezdí stabilně cca něco okolo 7-9 sezon :doh:
Jinak mista je tam dost akorát je to nepřehledné a daleko od depa-letos luxusně na rovině a novém asfaltu :clap:
pon dub 03, 2023 9:32 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

PtrialM: Aha to jsem nevěděl, že jsi přímo od Jardy. :lol: Já znám náměstka tátu, tak se mi právě taky občas něco donese. Jinak je to tak. Doba 813 na trialu se asi chýlí ke konci. :cry:
Peter: Karel tu jednou psal, že jim na tu LIAZku prodal ochranný rám z té svoji, takže spojitost tam je. :D :wink: Jinak je to novostavba.
Filip Nikl
pon dub 03, 2023 11:07 pm

pavel 815-2
Příspěvky: 92
Registrován: ned lis 06, 2022 11:18 pm

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Peter: to vypadá na klasicky ,,švihlý,, jeden vršek...
pon dub 03, 2023 11:46 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

pavel 815-2:
A od oleje byla potečkovaná půlka přítomného PTdiváctva :lol: :lol:

Filip 90: tak se stav někdy v Braňanech v depu,dáme řeč :hands: :hands:
úte dub 04, 2023 12:41 pm

pavel 815-2
Příspěvky: 92
Registrován: ned lis 06, 2022 11:18 pm

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Ptrial: alespoň si připadali tak nějak více v centru dění... :lol:
úte dub 04, 2023 11:23 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

čtv dub 06, 2023 11:44 pm

úte dub 11, 2023 7:21 pm

úte kvě 02, 2023 8:47 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Truck Trial 2023

Příspěvek

Chalani, v sobotu mal Klinkacek s bielomodrym TP nejaký problém. Zmuchlane dvere spolujazdca a motor šiel jak pumpa na 💩💩 Na trubke nieje žiadne kloudne video. Môžte dať bližšie info?. Pripadne nejaké poriadne video by nebolo? Diky
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon kvě 08, 2023 1:05 am

Odpovědět

Zpět na „TRUCKTRIAL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů