Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kolik bylo Xen? To kdyby někdo přesně věděl:-) No... Xenu má nejprobádanější Honza Rosecký...a ten uvádí 33. Tak...třeba tolik:-)
pát bře 10, 2006 10:14 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak z fotek vim o vzhledu 21.A ještě mam fotku červeného prototypu v barvách tradimexu,takže mi jich ještě 11 chybí
úte bře 14, 2006 1:36 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dneska jsem u nás potkal tenhle stroj tak jsem vám ho vyfotil. Bohužel jsem měl u sebe pouze telefén
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pát bře 17, 2006 1:10 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

první Xena?

Příspěvek

Pokud se nepletu, tak je to jedna z prvních Liazů XENA - možná i prototyp. Který byl testován v holandsku. A teď jezdí někde tady v ČR.
pát bře 17, 2006 1:30 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To jsou docela dobrý fotky na to že jsou z telefonu 8)
pát bře 17, 2006 2:10 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SE 700i
pát bře 17, 2006 3:07 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Xena a kolik jich vlastne bylo...

Příspěvek

No, pro ujasneni v poctech asi bude nejlepsi, projdete-li si sekci rada 400 u nas na webu... je to jednodussi nez to tu rozebirat.... WWW.LIAZTRUCKS.COM a....pak se teprve ptejte...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte bře 21, 2006 9:58 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

cuisine píše:kdybych nebyl línej jako veš tak se dokopu k tomu abych nechal projet registr vozidel ... :oops: a bylo by to tutový ...
Ty jo tome, to by ale bylo špičkový... :bomb: ...a nejen s Xenama, co :wink:
úte bře 21, 2006 3:33 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

cuisine píše:kdybych nebyl línej jako veš tak se dokopu k tomu abych nechal projet registr vozidel ... :oops: a bylo by to tutový ...
:lol: by bylo zbytečné on má totiž Sámer takové krásné kouzelné desky a v nich sjetiny přímo z Liazu a tam je napsáno kolik se kdy kterého typu přesně vyrobilo :lol: :lol: takže ohledně těch Xen bych věřil Samerovi
:D
stř bře 22, 2006 9:31 am

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

petr.truck píše:
cuisine píše:kdybych nebyl línej jako veš tak se dokopu k tomu abych nechal projet registr vozidel ... :oops: a bylo by to tutový ...
:lol: by bylo zbytečné on má totiž Sámer takové krásné kouzelné desky a v nich sjetiny přímo z Liazu a tam je napsáno kolik se kdy kterého typu přesně vyrobilo :lol: :lol: takže ohledně těch Xen bych věřil Samerovi
:D
Psst...zadny takovy desky nemam..to sis asi spletl... :?:
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř bře 22, 2006 1:59 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

petr.truck píše:
cuisine píše:kdybych nebyl línej jako veš tak se dokopu k tomu abych nechal projet registr vozidel ... :oops: a bylo by to tutový ...
:lol: by bylo zbytečné on má totiž Sámer takové krásné kouzelné desky a v nich sjetiny přímo z Liazu a tam je napsáno kolik se kdy kterého typu přesně vyrobilo :lol: :lol: takže ohledně těch Xen bych věřil Samerovi
:D
Vždy? v tomhle Sámerovi bezmezně věřím :wink:
stř bře 22, 2006 3:52 pm

pepaN

Příspěvek

Ve čtvrtek ráno sem viděl takovou hráškově zelenou xenu v Příbrami a tak mi to hned zvedlo náladu,protože bylo asi 7:00 a takhle brzo nevstávám.
sob dub 15, 2006 4:49 pm

Karel 334

Příspěvek

Globe-liaztrucks.com píše:
martin_100 píše:No pěkný to je ale slyšel sem že je dopravcí nemají moc v lásce páč to má nějakej cizí motor a po evropě na to nejsou servisy....co je na tom pravdy nevím. :?
No je v tom Detroit Diesel series 60. A jako s kazdym americkym motorem (viz Deutz v Tatrach) to je se servisem problem no... ale zato ti muzu rict, ze ten kdo ji vlastni ji v lasce urcite ma
Já Deutz v autě mám.Když jsem ho jel kupovat něvěděl jsem co to má pod kabinou.Obcházel jsem ten pelech (kurník to je vhodnější )iterier jak po bezdomovci všechno hnus .Tlumiče, řízení,převodovka,pneu,brzdy,všechno vodlítaný.Hned jsem byl přesvědčenej že to neberu.Po nastartování motor bez váhání naskočil bylo -15 a zvuk -to tatra nebyla.Zvednu kabinu a tam krasavec jako když ho tam včera někdo namontoval(žádnej olej,očouzený výfuky,foukání hlav motoru)Ten motor rozhodnul že jsem to vzal a pak do toho investoval dalších 130tis kč.Jenomže do podvozku výroba Čr a motor dostal jen novej olej víc toho opravdu nepotřebuje.Tak je to i z Detroit.
pon dub 17, 2006 10:55 am

Karel 334

Příspěvek

Tohle auto má domov v Žatci a je stále stejné.Majitel ho chválí jezdil jen liazy 1833,1933,a Xena.tyto dny je na opravě převodovky v Plzni.Má to najeto asi 800 tis km.
pon dub 17, 2006 11:04 am

Návštěvník

Příspěvek

Karel 334 píše:
Tohle auto má domov v Žatci a je stále stejné.Majitel ho chválí jezdil jen liazy 1833,1933,a Xena.tyto dny je na opravě převodovky v Plzni.Má to najeto asi 800 tis km.
To je ex-Tradimex.. Je tam jen par mesicu...predtim jezdila v plachte mezinarodku a nejakou dobu postavala na firemnim dvore...
úte dub 25, 2006 9:19 am

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů