Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Ani ne tak zadarmo, jako spíš aspoň v průměrné kvalitě a i to je kolikrát nemožné. 2 roky zpátky jsem stavěl, tak vím o čem mluvím. Na druhou stranu mě to donutilo spoustu práci zvládnout svépomocí. Jak se říká, radši si to skurvim sám...
stř kvě 12, 2021 8:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

No jasný, pak se divěj když jsem na stavbě hodinu a já řeknu 800kč navíc.. Ale často to je na fakturu, takže se divěj až když jim přijde faktura

Třeba tu zámkovku i pochopím, dělaj je pojezdový. Ale pochopitelně jak se tam staví, kde kdo musí přes obrubník - taky jsou pak různě vylámaný. O bordelu na zámkovce se ani nebavím
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv kvě 13, 2021 10:57 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak to u mě si mixáci chrochtali blahem,vsude placu plno,akorát teda čuměla haluzka,ale to se dalo object a kdyby něco,byl v záloze Zetor 11641,takže rafan jaxviň a kdyby nepomohl,sehnal by se i obrFendt😃,nikde žádnej obrubák,plot....nic,jen sloupek na eleketriku,jinak tvrdá louka hned vedle silnice....no ale když jsem si sám vezl cihle,taxem zustal na louce (bo nejsem cyp,abych si doma odplachtovával z pravé strany,taxe hned na louce otocim) a nikde nikdo,kdo mě potáhl :wall: ...ale nakonec jsem to dal (měchy,zvedačka,lopata,dopředu dozadu atd....).
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv kvě 13, 2021 4:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Včera zážitek na příjezdu do Prahy po D5 a dnes ještě větší co jsem poslouchal v rádiu. :wall: :wall: :wall: :savle: :savle: :savle:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 13, 2021 5:51 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Jo jo dneska to bylo vyživné po celé D1. V teplakově byl svátek tak celý Balkán jel přes nás. Praha Brno 4.5 hodiny.
Zijte dlouho a blaze.
čtv kvě 13, 2021 8:00 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Dneska mě borec s dodávkou rozštípnul. Když sem mu na vykládce sdělil, že mě předjížděl přes plnou čáru, opáčil, že to tam zná, jinak by do toho nešel...Mávnul sem rukou a rezignoval na další diskuzi....
pát čer 11, 2021 11:23 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Mě rozštípli ve čtvrtek dva borci od Solanský trans. V 7.hod(dopravní špička) na A6 směr do CZ přes celý Norinbek 95km/hod, když je někdo zdržoval v prostředním, tak neváhali do třetího levého, a ještě problikávali osobáky. Samo že bambulky po celém předním okně, firhaňky na bočních oknech téměř zatažené(taková ta klasika aby viděli jen do zrcátka). No a ve finále čurací zastávka v odstavném pruhu před křížením A6 a A93. Už to borci nevydrželi nakopec na parkoviště. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob čer 12, 2021 7:41 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

dnes infarktová situace..po poslední vykládce než budu pokračovat do Brna si tak medituji zde : https://en.mapy.cz/s/covolurasu dusno jak prase, tak mám stáhnuté okno..v tom hvízdot gum a na to parkoviště přidriftovalo BMW a v něm tři "brazilci" tak okolo 20 let, v okamžiku sekundy vidím že ten Arton Sena to nemá vyloženě pod kontrolou navíc někde jebnul o patník tak má defekt, dlažba je mokrá a on se řítí přímo na mě, pak se mu kola chytla a opsal oblouk a zmizeli na druhé straně pumpy. Kolega co stál vedlě mě jen poznamenal, kde ty k**vy černé vubec berou love na ty auta a benzín. :wall:
stř črc 14, 2021 6:17 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Niekde v Nemecku. Šofér svoj kamión zastavil na výjazde s parkoviska a zablokoval pripájací pruh. Všetky autá ho museli obísť a vojsť priamo na diaľnicu. Veľmi nebezpečná situácia.

Obrázek

Fotka bola robená o 6:07 ráno. Pravdepodobne šofér takto zastavil v noci a teraz ešte spal sladkým spánkom.
ned črc 25, 2021 6:53 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Naprosto bezny jev na Warszaw strasse A2 v nemecku.na vjezdu i vyjezdu.extra dement tak zazdi i vjezd na benzinku.kde chce v noci projet schwer.ten bez sance.tak klasika,majaky policajti straf a dement stejne pauzu nema.
úte črc 27, 2021 9:19 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tohle je každý den na všech parkovištích nejen v německu. To už ani neřeším. Taky po určité hodině to parkoviště ani neprojizdim, bo bych nemusel vyjet.
stř črc 28, 2021 5:08 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Tak “tohle” som videl prvý krát, za celú dobu čo jazdím. Preto som to odfotil a dal sem. Že niekto stojí na výjazde, alebo vjazde je normálne. Ale, že to niekto postaví tak, ako šofér s foto, normálne nieje a našťastie sa to nedeje často.

S toho foto je vidieť ešte jedna vec, práca nemeckej polície. V noci ich na parkoviskách neuvidíte. Je jasné, že po parkovisku za celú noc ani jedno policajné auto neprešlo. Inak by ten šofér nemal šancu, vyhodili by ho odtial. Aj keď nemecký policajti šoférom kamiónov pri parkovaní v noci tolerujú veľa, takéto parkovanie sa tolerovať nedá.
stř črc 28, 2021 6:12 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Chtěl jsem to dát do sekce kdo potkal debila, ale tady se to rozjíždí. Není den, aby mě nějaký debil ve 2.00hod neprobudil troubením, když odjíždí. To že každou hodinu od 2 do 6ti někdo půl hodiny fouká vzduch na to jsem si už zvykl, ale to že na rozloučenou, aby se ti lépe spalo, tak zatroubí při odjezdu, to nechápu. :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř črc 28, 2021 5:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

Sof.evidentne jezdis po jine,,zemeguli,,opravdu to je normalni,podle nekterych.na vjezdy,vyjezdu,a hlavne v zatacce,abys fajne po obrubnikach jezdil jak chces projet..ja uz mam sve mista,v kazde zemi,a sjizdim z dalnice.najizdet na benzinku v 7 vecer muze jen totalni idiot.skoda casu a hlavne pneumatik.
stř črc 28, 2021 6:33 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Zážitky z českých silnic (a třeba nejen z nich)

Příspěvek

na A6 kolem Heillbronn to kolikrát stojí do rana i na “SOS” place.
stř črc 28, 2021 6:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Dave09, Google [Bot] a 7 hostů