Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Luky ty jsi u Tondy dojebal normy a teď se pleteš do fochu k dopravákům :lol: :lol:
sob kvě 06, 2023 7:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Nedodrbal, dělal sem co se po mě chtělo :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 06, 2023 9:40 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Nemyslel jsem to špatně . Ber to tak, že zase umíš něco navíc já bych to v tom lese tímto tempem nedal za to klobouk dolů.
sob kvě 06, 2023 9:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Neboj, mě nenasštveš :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 06, 2023 10:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ten Tonda musí být fakt cyp.
ned kvě 07, 2023 11:14 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Jožine, už jsem byl u více rozhovorů, kdy majitel, vedoucí, dispečer pomlouval lkal na bývalého řidiče. Dokud taháš jak osel, jsi dobrý, jsi jednička. Jak se vzepřeš, lehneš, odejdeš, jsi netáhlo a debil. :cry: :cry: :cry:
Jo a ještě jeden moment. Dokud jezdíš na dvě karty, jsi hrdina, mistr světa. Jak tě jednou chytí, jsi pako, že jsi se nechal chytit a debil, neb jsi málem potopil firmu. Všichni od tebe dají ruce pryč včetně psa pana majitele. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 07, 2023 5:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

4215, pod to se podepíšu :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 07, 2023 6:01 pm

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

4215 👍👍🙌🙌 Přesně tak.
pon kvě 08, 2023 12:58 pm

mr65
Příspěvky: 168
Registrován: pon kvě 27, 2013 5:15 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

,, Dokud jezdíš na dvě karty jsi hrdina ".. ?
Bohužel, kontrol je málo a když už někoho chytí, postih mírný. Pokud řidič jezdí na dvě karty, nebo jakkoliv manipuluje s tachografem či jinak ojebává, je blbec a měl by dostat likvidační pokutu a doživotní zákaz řízení čehokoli bez milosti.
pon kvě 08, 2023 3:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Já jezdím u debilni firmy.Nikdo po ne nic navíc nechce nikdy.Jezdim co se vleze ale přes ani minutu .Mnoho let.Vytisk nemám žádné .A můj šéf je přímo alergický na analni gymnasty.Mame tam dva roky nového truckera.Hodnoceni furt 100% i přes strážný .Vsude byl dvakrát.V kanclu sedí pořád a rozumuje.Petr mu říká .až pro mě uděláš to co Pepa za x let.muzes se sním rovnat:-))
pon kvě 08, 2023 6:46 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Druhou kartou je niekedy dobre si pomoct na dojazd domov lebo niekedy to tak blbo vyjde ze piatok alebo sobotu vyjazdeny alebo neni vykon 100-300 km od domova. A zda sa mi blbost robit koli par kilometrom vikendovu alebo dennu pauzu vonku ked je to kusok domov. Druhou kartou som si pomohol niekedy na takyto dojazd ale iba u nas na Slovensku a bezne to tak robi aj kopec inych truckerov ale vonku by som som isto nezakladal druhu kartu. to by pri kontrole bol z toho mega pruser u nas max pokuta
Scania R450
ned kvě 14, 2023 1:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

to Driver_1.9D: :D :D :D Teď jsem mluvil s kolegou z vedlejší obce. "Teď mě vychytali celnící v obci XY na druhou kartu. 25let dojíždím v pátek na druhou kartu dom." "Dostal jsem 10tis. na místě, a ve správním řízení firma dalších 30.tis + 3 měsíce papíry v čistírně." Firmu znám, tak vím, že majitel tu pokutu stáhne dotyčnému řidiči z platu. Osobně si myslím, že to bude ještě víc. (Důvod jak ti strhnout peníze a vejít se do kalkulace)
Takže šťastnou cestu a ať máš větší štěstí jak ten můj kolega. :hands: :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 14, 2023 1:55 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ano v CZ je to prisnejsie ale u nas za to hrozi len pokuta do 300 € max ak sa nemylim
Scania R450
ned kvě 14, 2023 5:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Na.slovensku je pokuta směšná za druhou kartu.Resi to věčné Slováci na lodi .a jsou vysmati.Ja tam jinou kartu neměl nikdy ani mít nebudu.Za A .Polák ti to vždy dokáže.Za B.pokud budu chtít vermomoci v pátek domu pojedu 12h.Je to legální.TDO pak udělám doma v klidu.Proto si vždy nechávám tzv.desitku jízdu do zásoby na pátek.jinak to už použít nemůžeš.
ned kvě 14, 2023 7:07 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Neviem podrobnosti, nezisťujem ich, niesom v práci, článok si preložte sami. Je to naša firma, naša švédska základňa, Je to hlavné miesto mojej práce.

Je to dôsledok toho o čom som viac krát písal. Je to výsledok toho ako sa v krátkej dobe zmenila medzinárodná doprava. Je to výsledok EÚ politiky a je to konečný výsledok EÚ dopravného balíčka. Je to výsledok toho, ako sme si do EÚ pustili a stále púšťame desaťtisíce šoférov z tretích krajín.


Tupci ktorý my tu nedávno písali, že šofér ako šofér, že všetci šoféri majú rovnaké hovno atď-je my z vás na blití.

Šoféri niesú, minuli sa. To čo dnes berú za volant niesú šoféri. A toto je len začiatok, bude ešte horšie. Ne-kvalita týchto ľudí je viditeľná všade. Pri parkovaní, nakladaní, na odrbaných autách, na návesoch, na cestách a aj pri incidentoch ako sa stal u nás.

Mŕtveho som nepoznal, ale ten zranený čo leží v nemocnici patrí k najlepším poľským šoférom v našej firme. Mladý, absolútne bezkonfliktný, priateľský, nemal problém z chľastom. Viac krát my pomohol, sám od seba, lebo chcel pomôcť.

https://40ton.net/polski-kierowca-zaszt ... nej-firmy/

Zároveň je to na dlhú dobu môj posledný príspevok na TF. Nevidím zmysel v ďaľšom písaní a čítaní.
Naposledy upravil(a) sof dne pon kvě 15, 2023 5:41 pm, celkem upraveno 1 x.
pon kvě 15, 2023 4:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů