Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Proč skončit s volantem...?

Příspěvek

... nikde jsem nic podobnýho nenašel, tak se ptám:
z jakýho důvodu jste skončili (nebo BY jste skončili s volantem)?

Tohle jsou moje dva důvody, proč už nejsem jeden z Vás...
Obrázek

Já to slíbil ženě, že až se narodí prtě, tak buď pujdu na vnitro nebo toho nechám úplně :think:
Jenže vnitro je pro mě za trest, tak jsem tak po různu dělal dispečera, teď s tátou zámečničím, práce mě moc sice nebaví, ale každej den 7-15:15 a čistá hlava, víkendy samozřejmě volný a hlavně práce je 3 pr*ele a peněz bohužel víc než na kamionu...

Ale ten volant mi zatraceně chybí a když to tady tak pročítám, kam si frčíte, tak je mi teskno :(

Chjo.
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
ned čer 21, 2009 9:15 am

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Je jen otázka času kdy do toho spadneš znovu, někdy mi ten volant připadá jak droga :D
ned čer 21, 2009 11:44 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... mi mluf. Jak já závidím sousedovi, sice jezdí jen po CZ a s malým LFkem, ale JEZDÍ!!! 8)
Každopádně profesák i ADRku si udržuju, digikartu mám taky eště platnou, kdyby někdo dal kamion, a řek mi tady s tim jeď do Portugal, tak neváhám...
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
ned čer 21, 2009 11:48 am

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Ti to říkám :lol:
Pak můžeš slibovat doma co chceš
ned čer 21, 2009 11:56 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Sovouš - děti vyrostou. Velmi pravděpodobně se pak k volantu vrátíš, tak si udržuj hlavně doklady v platnosti (profesák).
Je to mimo jiné problém všech těch zatím bezdětných kolegyň, které tu potkávám - všechny s tím budou muset seknout, jakmile otěhotní, nejmíň na takových 10 - 15 let. Já jsem si toto povolání taky mohla dovolit, až když mladší dcera měla 15 let, dřív by mi to připadalo absolutně nevhodné. Ať jsem byla sebevíc pracovně vytížená, vždycky jsem mohla být v případě nutnosti do hodiny doma a fungovat jako matka. Ani když jezdíš vnitro, nemůžeš to najednou vprostřed cesty zapíchnout (kromě toho ani na vnitru nejsi vždy hoďku od baráku).
ned čer 21, 2009 11:57 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Škoda že bydlíš tak daleko. Kamarád občas schání někoho do dvojky na Portugalsko. Je to na cca týden a tak jednou do měsíce. To by bylo akorát pro tebe. Jestli děláš pro tatu, tak by tě snad i pouštěl
ned čer 21, 2009 11:57 am

Helena

Příspěvek

Vidím to stejně jako Irys, i když jsem se bavila minulý týden s jedním řidičem a u toho je to jinak. Děti vyrostly, vylítly z domova, manželce je doma smutno a on teď hledá práci doma.
ned čer 21, 2009 12:25 pm

Jika123
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 24, 2008 6:26 pm

Příspěvek

Čest všem. Tak abych přidal občas něco k tématu. Já skončil především proto, že jsem měl velkou smůlu na autodopravce a jaksi jsem neměl dále sílu hledat v dopravě (prošel jsem od začátku 3 firmy za rok, od 10 tunky s rozvozem potravin po MKD na tahači, kde jsem jezdil PL). Zažil jsem případy, kdy šéf firmy neměl o dopravě a práci řidiče ani páru, po nucení jízdy přes AETR na digi kartě, přetěžování vozidla, atd. Pak se mi nabídla možnost pracovat pro zahraniční firmu vyrábějící barvy, takže jsem neváhal a teď pracuju v teple kanceláři a každý den jsem doma (víkendy samozřejmě taky). Volant mi sice hodně chybí, ale po špatných zkušenostech nějak nemám chuť se vracet za volant, jedině že by se hooodně změnila doba a přístup dispečerů a firem.
ned čer 21, 2009 6:00 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

jj já jsem jezdil pak jsem přestal a pak znova začal bohužel v blbé době.Přišla krize já dostal výpověd od té doby pořád sháním a nemůžu nic najít jsou to už 3 měsíce a nic snad se vyčasí a bude líp.
ned čer 21, 2009 7:33 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Foglik: co daleko, to snad není takovej problém dostat se tam někam k vám na plzeňsko... A kdyby to bylo tak, jak řikáš, to bych se rád určitě svezl. Akorát co nemám, jsou psychotesty a ECG. Ale to bych pořídil... snad bych prošel teda :wink: A co se týče táty, tak by to bylo v pohodě, dovču si můžu vzít kdy chci, protože mi ji stejně neplatí, když u něj dělám na živnosťák. A to maj z PT nějakou práci, aby třeba ho nehnali někam na unii a já abych nepřijel dom po dvou měsících, to bych asi neukecal... :D
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
ned čer 21, 2009 8:30 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To je jeho doprava :) Tahá mrazák, tak asi nikde ani nečeká dlouho.
A když vyráží, tak většinou už ví, co poveze zpátky. Dám s ním řeč a zjistím co a jak.
ned čer 21, 2009 8:57 pm

tom
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 06, 2006 10:30 pm
Bydliště: Mutěnice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já obdivuju všechny kdo jezdí ven a v autě tráví i týdny,já jezdim jen kolem komínů a když na oběd nejsem doma tak jsem nesvůj,dřív jsem dělal na bagrech občas tatra pro mně záživnější práce ale furt v práci už mi to lezlo na nervy,tedka mi to sedí časově,sice silnice je víc nuda,ale osum hodin a dom.
Parkrát jem byl s otcem v italii jako druhý řidič,ale pak mu vždycky řeknu že to bylo naposledy a třeba za rok nmě zas přemluví,naposledy v říjnu bylo řecko týden utrpení jen auto a silnice,sice tam má všecko co doma ale pořád je to jen auto,jediné zpestření bylo moře,loď a krajina.
Od volantu nebo páček by se mi nechtělo a terén to je moje.
Naši veteráni www.tonejlepsi.unas.cz
úte čer 30, 2009 10:00 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... a já zas obdivuju řidiče, co jezděj jen po vnitru,:wink: dyk je to tady v CZ na palici... :roll: Zlatě ven.
Tak jasný, že člověk si v tom autě taky zanadává, jak je to kolikrát na ho*no, ale fakt se mi po tom kulatým nesmyslu stejská, ale aspoň než děti drobet povyrostou, tak musím vydržet. Ale zas na druhou stranu, teď asi není moc tak akorátní doba vracet se za volant :mad:
Možná že se mi po tom stejská, protože jsem to moje ježdění měl tak nějak na pohodu, jezdil jsem podle pravidel, v klidu a nenechal jsem si srát na hlavu.
Třeba mě jednou potěšil pán z Inspekcje transportu drogowego v Augustówě, zkontroloval mi asi 15 koleček z5, poklepal mi na rameno a pravil: Pan kierowca :wink:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
úte čer 30, 2009 11:19 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

A co 27 koleček ?? :D a všecky v poradku :D :D
stř črc 01, 2009 10:20 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... v cajku. Klidně mohl pokračovat dál, dal jsem mu jich tenkrát takovej nějakej štousek, ale v půli skončil.
Tak jsme vobešli auto, otevřeli vrata, pokoukali... jediný co mi tenkrát vytknul, že mám špinavý světla na návěsu, tak sem mu to vošmudlal vodou z kaluže a bylo... :oops:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
stř črc 01, 2009 12:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů