Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Jak jste prestali KOURIT....

Příspěvek

Rad bych prestal ale vubec se me nedari.Myslim ze pri nasem povolani to ani neni nic snadneho ale i presto znam hodne kolegu co vubec nekouri a nebo i takovy co prestali ale v pohode jezdi dal.Tak by me zajimalo jestli i na foru je nekdo kdo kouril,prestal ale dal jezdi i bez cigaret.Verim ze nejaky rady si radi poslechnou i ostatni kterym to leze do penez a citi to i na svym zdravi.Parkrat jsem uz i prestal ale nejhorsi je ze me to tak nejak chutna a kdyz se chut spoji z devitihodinovou ´´nudou´´ na dalnici tak palim jednu za druhou :x

Doufam ze tohle tema nebo neco podobneho tu jeste neni,nerad bych to tu zasiral ale nikde jsem nic nenasel.
Obrázek
čtv čer 25, 2009 9:26 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

dezzick: ja sice nejazdim, ale fajcim, nie je to nic hrozneho, krabicka denne, u mna je to nastastie obmedzovane skolou a z casti aj mamou, cize nemozem fajcit stale, aj ked mama byva casto do vecera prec :( no nic, planujem ze od 1.7. to obmedzim uz iba na jednu rano a vecer, a po dvoch tyzdnoch s tym seknem uplne...dufam ze to ze budu prazdniny mi pomoze pretoze k tomu fajceniu ma viac-menej "nuti" skola a ludia ktorych tam stretnem, dufam ze mi to prestane chutit ked ich tak jaksi prestanem potrebovat...pokusim sa zvladnut to len silou vole, sam som zvedavy ci to vydrzim :D obavam sa vsak ze ak prestanem cez prazdniny, v septembri sa k tomu hned vratim, ak ako sa vratim do skoly, bohuzial...moc som ti neporadil ale aspon som sa vyrozpraval :D dufam ze to nevadi
čtv čer 25, 2009 10:10 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Já jsem přestal tak že jsem nikdy pořádně nezačal .... a ty dvě ... tři cigára za měsíc se za kouření ani považovat nedaj :wink:
čtv čer 25, 2009 10:21 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

No tak ja nefajčím, ale kamarát čo fajčil 2-3 krabičky denne, vyskúšal tú metódu čo vám na nejaké body na tele pripoja elektródy a pomocou el. impulzou nejak "preprogramujú" chuť na cigarety. Vravel mi že hneď po aplikácii mu doktor na skúšku ponúkol cigaretu, no keď si pripálil a pár krát potiahol, skoro sa povracal. Tak mu doktor ponúkol ešte jednu, vraj nech skúsi. Pri druhej však po prvom potiahnutí mal dosť. Odvtedy nefajčí.
čtv čer 25, 2009 10:24 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Eddie: Taky jsem premyslel nad nejakou takovou terapii ale mam obavy ze bych si uz jen tak z principu stejne zapalil.Kdyz moje pevna vule je na bodu nula :x
pát čer 26, 2009 7:34 am

Uživatelský avatar
Fojcek
Příspěvky: 770
Registrován: úte zář 23, 2008 9:27 pm
Bydliště: Třebíč

Příspěvek

Já moc nekouřil, tak 15 denně. Jednou kamoš slavil svícu, já se tam ožral a jak mě baba táhla domů, tak sem si chtěl cestou zafajčit. Byl sem ale tak ožralí, že to nešlo. Tak mi moja ženská(nekuřačka)chtěla pomoct, ale stejně se nějak nedařilo. Tak sem vzal cigára a zapalovač a hodil je do popelnice, že se na to jako můžu vysrat, když to ani zapálit nejde. Baba furt ryla, jako že až vystřízlivým tak stejně zase začnu a že si na tuto situaci stejně nebudu pamatovat a ráno šáhnu po cigárku a já že néé, že tímhle s cigárama končím a jestli si o mě myslí, že sem nějaký slaboch co to bez cigár nevydrží, tak se strašně spletla atd.... Vlastně mě tím vyhecovala k tomu, že sem přestal aniž bych chtěl. V té době sem jezdil ještě s traktorem. Normálně mi to nekouření ani nevadilo ale za jízdy sem furt měl takový chutě... Pomohli sušenky, gumový medvídci, žvejkačky, tyčinky a podobný
pát čer 26, 2009 9:00 am

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

Dezzick: Ono s princípu si ešte pár krát zapálil, ale potiahol len raz... tak po cca týždni tykýchto pokusov prestal úplne.
pát čer 26, 2009 10:52 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co třeba nějaké náplasti?Kup si krabici žvýkaček třeba to pomůže.Já jsem nekuřák , rád bych ti ěnjak pomohl, ale nevím jak. :( :(
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pát čer 26, 2009 11:27 am

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

ja fajcim tak 15 cig denne ... pred rokom to bolo aj 20 za vecer...ale ak som isiel do skotska a mal som cigu tak som si dal...a ma to nutilo si ist aj kupit aj ked su drahsie 3 krat ako unas.....ale som stym chcel prestat...mal som 15 rokov...tak na fore som nasiel ze ked si dam cigu do mlieka a necham vysusit a zafajcim tak sa zblujem...a tak sa aj stalo....nemal som cigaretu 3 dni...a potom zasa....tak som si kupil od polaka classic ukrajinske cogarety...a som dal 8 cigariet s coca colou...som sa tak zblul ze som mal problemy z toho asi 2 dni....tak som nefajcil 9 mesiacou...a ak som prisiel na slovensko na prazdniny tak som zasa zacal :(
pát čer 26, 2009 12:39 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

bajlach, ty si blaaazon :lol: Tak mne dedo zomrel na rakovinu pľúc, takže si takéto zábavky radšej držím od tela. Navyše sa dajú peniaze utrácať aj rozumnejšie :wink: A to že je to o zvyku je jasné, ako tu spomína Fojcek, ak máš chuť na cigaretu, pomáha namiesto nej si fať žuvačku alebo nejaky keks.
pát čer 26, 2009 12:50 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bajlachVT takze od neho je nej cigaro v necem namoceno :lol:
pát čer 26, 2009 1:04 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

To je na prd.JA kdyz jedu a taham treba 5cigo behem 15ti minut tak me to taky nechutna ale uz je takovej blbej zvyk.Doma treba tolik nehulim ale i tak...Ale to cigaro namoceny v mlico to musi bejt teda kentus hnusnej...To bych si ani netroufl strcit do pusy :D
pát čer 26, 2009 2:05 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já bych chtěl taky přestat.....teda nechtěl, mě to tak chutná... :lol:
pát čer 26, 2009 2:31 pm

creex
Příspěvky: 315
Registrován: úte dub 01, 2008 9:31 pm

Příspěvek

zlomte si pánev, poležte si přes měsíc v nemocnici a možná s tím přestanete...takhle přestal tatík a už skoro půl roku nekouří a to hulil krabku denně
pát čer 26, 2009 3:01 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

creex:To bych skoro radsi vykouril tu cigaretu s mlikem:-D
pát čer 26, 2009 3:07 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host