Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7532
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Jak pojedes dva dny v kuse taky usnes v poledne .co na tom nechapes?
pát dub 28, 2023 11:04 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pravda o nordstríme odhalená, už zase. Boli to Rusi.

https://www.information.dk/indland/2023 ... t?lst_frnt

----------------
kto uveril verzii o súkromnej sabotážnej skupine plaviacej sa na malej výletnej jachte, uverí aj verzii, že tam Rusi nenápadne doplávali s flotilou šiestich veľkých lodí aj s ponorkou, ale mali smolu, lebo boli odhalený bdelou dánskou pobrežnou strážou.
pát dub 28, 2023 4:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... .seznam.cz
Krásná práce. To ekologickým aktivistům nevadí. Hlavně že se připoutají k mostu kvůli pár žabkám. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 29, 2023 9:31 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz
Někdo si chce udělat výlet a někdo musí hnít v zákopech na frontě. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned dub 30, 2023 10:10 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned dub 30, 2023 6:10 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

za volantom počúvam casus belli. Koller je tam hlavná postava. Nič proti nemu nemám, jeho názory sa oplatí vypočuť. Ale občas,mierne povedanė, kecá, celkovo tam všetci niekedy dokážu dobre kecať. Koller občas povie niečo "divné" čo ma zaujme, čomu aj trochu neverím a pokúsim sa to overiť. Niekedy sa o jeho tvrdeniach žiadne info nedá nájsť a niekedy sa ukáže, že to nieje pravda. V poslednom casus belli vravel o mobilizácii v Bulharsku. Trochu som tomu neveril, prečo by to Bulhari robili? Hľadal som na bulharskom nete, v Bulharsku sa to od začiatku tohto roka na sociálnych sieťach riešilo, bola z toho veľká fáma. Vraj to pravda nieje- žiadna mobilizácia nebola, nieje. Vzniklo to tak, že armáda začiatkom roka posielala povolávacie rozkazy (niektorým) záložníkom, aby sa dostavili na vojenskú správu. Neznamenalo to, že záložník pôjde na cvičenie, alebo prípadne do armády. Mohol to byť len administratívny proces... žiadna mobilizácia.

Aj správu o Nočných vlkoch, zase idúcich na motorkách do Berlína považujem za hovadinu, za dobrú len pre českého-slovenského lepšieho človeka, aby sa mu zase zvýšila hladina protiruSSkej nenávisti. Zajtra budú vo Volgograde, potom pôjdu na Doneck a odtial čo? Do Berlína sa z Donecka na motorkách teleportujú? Keby aj mali víza (neviem ktorá EÚ krajina na hraniciach Schengenu ich Rusom dáva asi žiadna), tak sa do Berlína (EÚ) nemajú ako po ceste dostať. Cez Poľsko ísť nemohli už dávno pred vojnou. Chodili cez Ukrajinu, Slovensko a Čechy, ale tade sa ísť nedá. Nebudem sa rozpisovať, proste sa nemajú ako dostať motorkami do Berlína, ani len do Schengenu. Ani letecky neprejdú. V ruských médiach som nenašiel žiadnu správu o tom, že Nočný vlci vyrazili do Berlína. Ani na ich stránkach o tom info nieje. Posledné info majú že tento mesiac zahájili v Moskve motorkársku sezónu.

Nočný vlci sa na Slovensku často riešili. Vraj u nás mali vybudovanů základňu na ktorej sa dokonca cvičili vo vojenských akciách. Aj proti Ukrajine. Čo s toho bola pravda neviem, ale okolo tej základne chodím dlhé roky. Kedysi to bol inseminársky podnik, potom ho niekto sprivatizoval, rozdrbal a nakoniec si tam jeden miestny podnikatel spravil nejaké sídlo. Budovi premaľovali na maskáčovú farbu, schádzali sa tam slovenský branci-to bol pokus o vytvorenie nejakých slovenských záložnîkov. Nikomu to nevadilo až si to taz všimli progresívny novinári a lepší lúdia. Urobili s toho senzáciu a Putinove spiklenecké sídlo, lebo ten majitel bol motorkár a jazdil do Ruska s Nočnými vlkmi.

Ten majitel dopadol špatne. Po vypuknutí vojny EŮ zaviedla nové sankcie a sankcionovala aj osoby. Slovenský progresívci a lepší ľudia spustili kampañ, ktorej výsledkom bolo, že na sankčný zoznam EÚ sa ako jediný Slovák dostal aj tento podnikateľ. Slovensko mu zobralo všetko, všetok majetok, zablokovalo mu všetky účty, asi jediné čo mu nechali bol obćiansky preukaz. Ani vycestovať nemôže, nikam, nesmie presť žiadne schengenské hranice.

Bez súdu, bez dôkazov, bez oficiálneho zdôvodnenia, bez možnosti odvolania mu zobrali všetko, totálne ho zlikvidovali. Proste Slovensko mu na základe sankčného EÚ zoznamu zabavilo všetok majetok. Ten chlap sa nejak pokúša brániť, ale asi nemá šancu. Slovensko vraví, že len plní príkaz EÚ a v EÚ sa s ním nikto nebaví.

Takto jednoducho, bez súdu a možnosti obhájiť sa, vám v EÚ môžu (natrvalo) zobrať všetko.
ned dub 30, 2023 11:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

a je tu máj...... a blbečkové a havloidi a uSSácký vlezdopdelkové znova budou slavit takzvaný osvobozený :wall: :wall:

:savle:

http://www.infokuryr.cz/n/2023/05/01/pe ... americany/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon kvě 01, 2023 9:27 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

budou slavit takzvaný osvobozený
Neumím posoudit zda to je dobře, zda špatně. Ale jen můj postřeh. Byl jsem několik let zpět na slavnostech svobody v Plzni, celý víkend, a když jsem viděl jak to lidi prožívají, tak jsem nechápal. Večer jsem přemýšlel, jak to slavili, před rokem 1989, neb já z centrálních čech znám jen pokládání věnců u neznámého vojína a němou barikádu (film). V neděli (byla to neděle) jsem byl na konvoji svobody (convoy of Liberty), známá mi poradila klatovskou třídu před synagogou. Koukal jsem jak to lidi prožívají, že jsem si myslel, že jsem v Plzni v roce 1945. Potom mě dostal jeden rozhovor, z ležení v amfiteátru Plaza. Byl tam člověk cca jako já starý 45let, a měl na sobě americkou košili, kterou babička schovávala od konce války. Jak ten o ní pečoval, tak jsem si říkal, že kdyby mu chytl (oheň) byt, tak jediné co by zachránil byla ta košile, zbytek by mu bylo jedno, že shoří. Chápu, že 37rodin a jeden manžel učitelky cítí nenávist ale to asi k válce patří. Ve většině případů zemřou nevinní, nebo obyčejní lidi.

Obrázek
Rychle jsem našel, jen nějakou mobilovku, ale fotek někde v archívu mám hafo.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 03, 2023 6:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Ještě takovou vsuvku k Plzni. Někde v rádiu jsem slyšel, že škodováci v Plzni za války až do osvobození, se měli jako nikdo ostatní v protektorátu. Letní, zimní rekreace, pikniky ve fabrice nebylo nic zvláštního atd.
Takže nevím, babička děda mi nikdy nevyprávěli a proto neumím posoudit.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 03, 2023 6:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

to sof: Přečetl jsem tvůj příspěvek celý (aby jsi si nemyslel,že nečteme) No s těmi Vlky jsem si to taky říkal, že není boha se dostat přes hranice EU. Ale už jen princip, že ležíš v zákopu, ukrajinci tě bombardují dronama a ty si přečteš, že nějaká skupina si chystá výlet. To asi morálce moc nepřidá. :wall: :wall: :wall:
S tím Bulharskem to bude asi stejné, jako s námi v roce 2014 kdy ukrajinci vyhlásili mobilizaci a odvedence honila policie po celé zemi.V té době se u nás (CZ) hodně skloňovalo slovo mobilizace. Dobře o tom informoval, teď nevím uživatele, jen vím, že v tu dobu podnikal s tatrou na ukrajině. :hands: :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 03, 2023 6:24 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

ARKTIK

Příspěvek

4215: ARKTIK!!! Na neho sa už zabudlo pritom posledny rok, i ked s pičovinami zasoboval tatrovacke forum, ja musím priznať že kvoli nemu som sa vtedy ako 17 ročny registroval na Truck foru!!!! Môj prvy prispevok na TF bol v jeho vlane Tři T, a u primne po tych rokoch by som chcel vedieť ako žije, z truck fora odišiel z veľkou hanbou tí ktorí čitali Tři T vedia svoje
stř kvě 03, 2023 9:00 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pamätám si prečo s hanbou skončil, to ma nezaujíma. Ale čo dnes vraví na Ukrajinu by ma zaujímalo.
čtv kvě 04, 2023 1:46 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

4215 píše: Neumím posoudit zda to je dobře, zda špatně. Ale jen můj postřeh. Byl jsem několik let zpět na slavnostech svobody v Plzni, celý víkend, a když jsem viděl jak to lidi prožívají, tak jsem nechápal..... Ještě takovou vsuvku k Plzni. Někde v rádiu jsem slyšel, že škodováci v Plzni za války až do osvobození, se měli jako nikdo ostatní v protektorátu. Letní, zimní rekreace, pikniky ve fabrice nebylo nic zvláštního atd.
já neposuzuju jestli je to dobře nebo špatně, odsuzuju tu pompéznost za nic -za hovno ,,, oni jednak nic neosvobodili, s eseskáma byli pomalu kámoši a Plzeň rozbombardovali na sráč- celou škodovku a pozabíjeli bez důvodu mraky lidí, když už byla válka na konci.....co se týče škodovky, nikdy jsem o tom, co píšeš neslyšel, ani od lidí- pamětníků, ale možný je vše...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv kvě 04, 2023 6:46 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... .seznam.cz

proč oni se ti správní hodní hoši pořád obdarovávají kvérama ? Chápu to u narkobaronů, sicilské mafie atd...ale tohle jsou přeci ti lepší, ti by si měli darovat knihy, obrazy..a tak..
pát kvě 05, 2023 4:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Otázka, kterou si musíme položit, zní: Měli Rusové nějakou alternativu?

Ola Tunander je emeritním profesorem, historikem a sociálním vědcem v Peace Research Institute Oslo (PRIO). Publikoval řadu prací o bezpečnostní politice, terorismu, geopolitice a o studené válce.


https://www.pokec24.cz/politika/ola-tun ... rne-valce/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát kvě 05, 2023 7:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů