Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek

david píše:
Olda píše: Pořád tam jezdil červenej Maz naloženej fůrou hlíny
a hlasatel ho porád strašně vychvaloval
ale nic naplat je to strašně vošklivý auto :lol:

A nejlepší sekce průjezd vodním příkopem :!: :!: :!:
nejlepší tsunami předvedla Liazka a Tatra 138 :lol:

pokračování příště.... :lol:
ale nic naplat je to strašně vošklivý....to je sranda...moooc hezky řečeno:-)

A že největší tsunami předvedl Karel mě nepřekvapuje...jak ho trochu znám, tak jezdí hlavně "pro lidi".
No mám tajnej snímek jak to vošklivé auto tahá Liaz na řetězu.Stále na něj čekám až ho švára přepošle.Ta sobota byl hnus ,a neděle super.Ke konci závodu jsem to pro diváky hodil na budku.Další závod Mohelnice .čus Karel334,
stř kvě 03, 2006 10:02 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Jéééé to mi štve že sem tam nakonec nejel... :cry: chtěl sem tam ject v so večer a se svojí hubou se k někomu prokecat na posezení a pak přechrupnout ve felině a v neděli vočumovat... :lol: :lol: :lol:
stř kvě 03, 2006 10:29 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Anonymous píše:
david píše:
Olda píše: Pořád tam jezdil červenej Maz naloženej fůrou hlíny
a hlasatel ho porád strašně vychvaloval
ale nic naplat je to strašně vošklivý auto :lol:

A nejlepší sekce průjezd vodním příkopem :!: :!: :!:
nejlepší tsunami předvedla Liazka a Tatra 138 :lol:

pokračování příště.... :lol:
ale nic naplat je to strašně vošklivý....to je sranda...moooc hezky řečeno:-)

A že největší tsunami předvedl Karel mě nepřekvapuje...jak ho trochu znám, tak jezdí hlavně "pro lidi".
No mám tajnej snímek jak to vošklivé auto tahá Liaz na řetězu.Stále na něj čekám až ho švára přepošle.Ta sobota byl hnus ,a neděle super.Ke konci závodu jsem to pro diváky hodil na budku.Další závod Mohelnice .čus Karel334,
No alespoň dělal ten Maz něco užitečnějšího než tam jezdit z hromadou hlíny sem tam :twisted:
Jestli jsem to dobře pochopil tak tahle Líza je tvoje :?: a jezdíš s ní :?:

Obrázek
stř kvě 03, 2006 11:25 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo a tady už maj výsledky ze Smolnejch pecí :lol:

http://www.trucktrial.cz/vys/2006/sp.html

Karel Voráček s Liazkou na 4 místě
:wave:
stř kvě 03, 2006 11:30 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Anonymous píše:
david píše:
Olda píše: Pořád tam jezdil červenej Maz naloženej fůrou hlíny
a hlasatel ho porád strašně vychvaloval
ale nic naplat je to strašně vošklivý auto :lol:

A nejlepší sekce průjezd vodním příkopem :!: :!: :!:
nejlepší tsunami předvedla Liazka a Tatra 138 :lol:

pokračování příště.... :lol:
ale nic naplat je to strašně vošklivý....to je sranda...moooc hezky řečeno:-)

A že největší tsunami předvedl Karel mě nepřekvapuje...jak ho trochu znám, tak jezdí hlavně "pro lidi".
No mám tajnej snímek jak to vošklivé auto tahá Liaz na řetězu.Stále na něj čekám až ho švára přepošle.Ta sobota byl hnus ,a neděle super.Ke konci závodu jsem to pro diváky hodil na budku.Další závod Mohelnice .čus Karel334,
Tak právě koukám na tu nedělní "budku"....to bylo celkem napínavý:-)
Obrázek
čtv kvě 04, 2006 10:06 am

Karel 334

Příspěvek

Olda píše:
Anonymous píše:
david píše: ale nic naplat je to strašně vošklivý....to je sranda...moooc hezky řečeno:-)

A že největší tsunami předvedl Karel mě nepřekvapuje...jak ho trochu znám, tak jezdí hlavně "pro lidi".
No mám tajnej snímek jak to vošklivé auto tahá Liaz na řetězu.Stále na něj čekám až ho švára přepošle.Ta sobota byl hnus ,a neděle super.Ke konci závodu jsem to pro diváky hodil na budku.Další závod Mohelnice .čus Karel334,
No alespoň dělal ten Maz něco užitečnějšího než tam jezdit z hromadou hlíny sem tam :twisted:
Jestli jsem to dobře pochopil tak tahle Líza je tvoje :?: a jezdíš s ní :?:
Jo, někdy jí vypálím výfuk.Na závodě se ohlaš a já tě svezu nějakým kotárem.
http://www2.shrani.si/files/liana489635.jpg

Upravil-martin_100 (příspěvek porušoval pravidla)
sob kvě 06, 2006 9:31 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karel 334 píše:
Olda píše:
Anonymous píše:No mám tajnej snímek jak to vošklivé auto tahá Liaz na řetězu.Stále na něj čekám až ho švára přepošle.Ta sobota byl hnus ,a neděle super.Ke konci závodu jsem to pro diváky hodil na budku.Další závod Mohelnice .čus Karel334,

No alespoň dělal ten Maz něco užitečnějšího než tam jezdit z hromadou hlíny sem tam :twisted:
Jestli jsem to dobře pochopil tak tahle Líza je tvoje :?: a jezdíš s ní :?:
Jo, někdy jí vypálím výfuk.Na závodě se ohlaš a já tě svezu nějakým kotárem.
Díky určitě se ohlásím :lol:
Co je to kotár :?:
dostane se ta voda i do kabiny :?:
Viděl jsem že se ti z auta pěkně kouřilo když potom stalo na suchu.
Ty v tý modrý Tatře jak tam zustali stát tak z ní nevystrčili ani nos dokud je nevytáhli :lol:
Obrázek
ned kvě 07, 2006 1:09 pm

Karel 334

Příspěvek

Olda píše:
Anonymous píše: Jo, někdy jí vypálím výfuk.Na závodě se ohlaš a já tě svezu nějakým kotárem.
Díky určitě se ohlásím :lol:
Co je to kotár :?:
dostane se ta voda i do kabiny :?:
Viděl jsem že se ti z auta pěkně kouřilo když potom stalo na suchu.
Ty v tý modrý Tatře jak tam zustali stát tak z ní nevystrčili ani nos dokud je nevytáhli :lol:
Pára je z chladiče kterej je horkej a zákonitě kouří. Vůbec žádná voda se do kabiny nedostane.Odhaduji že auto dokáže zdolat 2,50m brod bez problému.Občas mám obavu že přední okno se tlakem vody protlačí do kabiny.Kotár je brutální stěna od shora dolů.
pon kvě 08, 2006 9:07 am

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karel 334 píše: Pára je z chladiče kterej je horkej a zákonitě kouří. Vůbec žádná voda se do kabiny nedostane.Odhaduji že auto dokáže zdolat 2,50m brod bez problému.Občas mám obavu že přední okno se tlakem vody protlačí do kabiny.Kotár je brutální stěna od shora dolů.
No jejda tak to kdybys mě svez tak to abych si vzal pampers a nejmíň čtyři kinedrily :roll: :lol:
pon kvě 08, 2006 9:35 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no mě ani tak nevadí nahoru dolů ale spíš mě může klepnout z bočního náklonu ten nemá rád vůbec :?
pon kvě 08, 2006 11:21 am

Karel 334

Příspěvek

cuisine píše:no mě ani tak nevadí nahoru dolů ale spíš mě může klepnout z bočního náklonu ten nemá rád vůbec :?
Já taky ne,maximálně to lehne .Dost mi v této poloze taky vadí ,když bordel z podlahy mi padá do ksichtu.Hlavě když je tam nějakej šroubovák a podobně.
pon kvě 08, 2006 11:22 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

Karel 334 píše:
cuisine píše:no mě ani tak nevadí nahoru dolů ale spíš mě může klepnout z bočního náklonu ten nemá rád vůbec :?
Já taky ne,maximálně to lehne .Dost mi v této poloze taky vadí ,když bordel z podlahy mi padá do ksichtu.Hlavě když je tam nějakej šroubovák a podobně.
nedej bože kladívko :shock: :lol:
úte kvě 09, 2006 11:40 am

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

cuisine píše:
Karel 334 píše:
cuisine píše:no mě ani tak nevadí nahoru dolů ale spíš mě může klepnout z bočního náklonu ten nemá rád vůbec :?
Já taky ne,maximálně to lehne .Dost mi v této poloze taky vadí ,když bordel z podlahy mi padá do ksichtu.Hlavě když je tam nějakej šroubovák a podobně.
nedej bože kladívko :shock: :lol:
cihly,hrnek kafe,špinavý fusekle,chcíplá myš a kdo ví co ještě... :twisted: :lol:
úte kvě 09, 2006 8:50 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

nejlepsi na prevraceni je basa vercajkem nebo treba hevirek
ned kvě 28, 2006 1:20 pm

jarda
Příspěvky: 215
Registrován: úte bře 28, 2006 7:24 pm

Příspěvek

jo jeste Ujkovice se loni jeli naposledy (asi) ,mluvilo se tam o uzavreni tezby a rekultivaci , jinak to naposledy byly super bahna , zvlast 813 sestikolka v plnym chodu zapadajici skoro po vrsek kol v proudech vody super lijaku a bahne tak na prdelacky holinky ridkym jak s..... , a porad jezdila pravy pokoukanicko na poradny auto , a take jedna ifa co delala skorosalto z mista odkud se nedalo jit ani pesky
ned kvě 28, 2006 1:30 pm

Odpovědět

Zpět na „TRUCKTRIAL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů