Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
kuba_THX
Příspěvky: 348
Registrován: ned črc 17, 2011 7:03 pm

Příspěvek

Nic nic :D a už jezdíš koks? :) tak fotky nějaký :) já už jsem si pořídil malej foťáček do auta a mam ho při ruce :)
ned úno 05, 2012 6:21 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

no proto ! :lol: no zatim ne nastoupil jsem ve ctvrtek a dal me zatim na dilnu...tak uvidime doufam ze me na ni da co nejdriv no...neboj nafotim to pak :wink:
Swedish Toy
ned úno 05, 2012 9:31 pm

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Pán je gurmán ,má i svoje vlákno :D . Taky už se netrpělivě těším na ty fotečky 8)
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
ned úno 05, 2012 10:36 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

tovis ja musel :P . Buhvi jestli nejaky budou :lol: . Tatratrukere ja fotil, ale t148 agro a fekal ifu :wink: dnes bych rad odchytil ty 815 ulozenky
Swedish Toy
pon úno 06, 2012 5:25 am

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

Táta ráno machroval že má ve Scanii arktickou naftu a že si nařídil bufíka aby mu pěkně hřál až přijede...přijeli jsme k LKW a už jsem se musel gebit když jsem viděl že se nekouří z výfuku od bufana :valetsesmihy: Ztuhla drobet nafta....to eRko než si to natáhne naftu to je doba...no na podruhý chytla ale to bylo jak kdyby se to mělo každou chvílku rozpadnout :lol: ... jak když třískáš kladivem proti pístu :lol: zaplať pánbůh zatím baterky O.K. i na osobáku tak uvidíme.... :wink:
Swedish Toy
pon úno 06, 2012 5:23 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jo,ty R Scanie startujou fakt hrozně,to je rachot jako hrom,klape to,mlátí a toho kouře bílýho,nechápu,starý 124 chytaly na 3,4 protočení a hned krásně pravidelně,tohle točí půl minuty a pak to řachne a mlátí a hulí :lol:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte úno 07, 2012 7:08 pm

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Jo,když se startuje Scanie tak člověk má pocit že po blafnutí z toho vyskočí všechny ojnice :D .
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
úte úno 07, 2012 7:10 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

ale hlavne nez si natahne naftu do valcu to je doba.... :evil:
Swedish Toy
úte úno 07, 2012 9:04 pm

Uživatelský avatar
Mára V8
Příspěvky: 999
Registrován: pát říj 07, 2011 3:36 pm
Bydliště: Trutnov

Příspěvek

Natáhne ? :D :D
úte úno 07, 2012 9:11 pm

kuba_THX
Příspěvky: 348
Registrován: ned črc 17, 2011 7:03 pm

Příspěvek

Pokud padá nafta tak to chytá na pič* i v létě... musíte jí napumpovat taky, jenže to je lenost viď :D
úte úno 07, 2012 9:45 pm

Uživatelský avatar
Matthew \8/
buchta
Příspěvky: 1427
Registrován: sob led 30, 2010 12:10 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

jenze tim sou eRka proflakly ze si dlouho natahaj naftu...a kdyby neco tak scanie nema rucni pumpicku na filtru :wink: mimochodem uz vidim kubu jak denne v -20 rano sklapi boudu a pumpuje :lol: hroch to psal v tematu zima, ze ta jeho v8 chyta hned tam je to asi nejak jinak delany (vstrikovaci system) a toho ř6 ti valce startoval dlouho...
Swedish Toy
úte úno 07, 2012 10:22 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Kubo, dík za tip. Co jezdím s těmi moderními vozy, tak jsem zapoměl na finty starých mazáků. V těchto mrazech mi můj MAN točil dlouho než chytl, a dnes to ani nestihl, než přišla nafta do vstřiků, tak byly baterky K.O. (Na Liazech jsem vždycky dopumpoval naftu.)
Stál jsem na konci světa, kde nikdo nejezdí, akorát dnes popeláři. Zeptal jsem se, jestli nemají kabely, neměli, a vůbec jsem si nevzpoměl na to ,že by mě mohli roztáhnout na laně. :wall: Ráno zkusím dopumpovat, a uvidím, jak proběhne start. :?: Člověk se učí celý život. (Nebo na staré kolena už zapomíná) :mad:

Nevím jaký model MAN máš, ale pokud máš printardér, tak ho i na volnoběh cvakni na druhý stupeń. zvýší se odpor, a motor se dřív ohřeje. (Já to používal jen za jízdy, než mi toto poradil kolega o 20 let mladší. Možná to na místě jde i na víc stupňů retardéru, zítra vyzkouším pokud natočím :D )
Lesu zmar!
úte úno 07, 2012 10:26 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Kruji a co tak nechat to večer stát na nějakým kopečku ráno odbrzdíš dáš tam něco dost vysokýho (kvalt) aby se roztočily kola pustíš spojku a brmmm brmmm a hyjéééééééé :lol: :lol: :lol:
stř úno 08, 2012 5:18 pm

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Ale při pouštění z kopce přes kvatl tomu nezapomenout pomoct startérem at to není pecka pro rozvody;).
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
stř úno 08, 2012 7:16 pm

kuba_THX
Příspěvky: 348
Registrován: ned črc 17, 2011 7:03 pm

Příspěvek

Nevim jestli na scanii je pumpička nebo ne... ale na manu ji mam a jen tak tak na ní došáhnu bez zklopení boudy zezadu od hadic...S tim puštěním z kopce to je taky nápad :) ale kdo ho tam nafouká... pochybuju o tom že mu tam zůstane vzduch, ale je to možný :)
Intarder bohužel nemám, u sklápěčky to je zbytečný závaží... Bez baterek to je fakt na hovňous :D proto mam kabely vždy v pozoru :D
stř úno 08, 2012 10:39 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host