Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

jirinoss
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 2:24 pm

Práce C,E Severní Morava

Příspěvek

Dobrý den,

sháním volné místo řidiče na soupravě nejlépe FM a okolí,ale není podmínka.Děkuji Jirinos Ps:veškeré doklady mám.
pon úno 17, 2014 8:12 am

Uživatelský avatar
BMW740li
Příspěvky: 25
Registrován: ned úno 09, 2014 8:42 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Já taky hledám práci na C+E, pokud máš něco odježděno, vezmou tě všude, já mám papíry chvíli a jen tak mě někde nevezmou...
BMW E38 740ila individual
pon úno 17, 2014 1:41 pm

Uživatelský avatar
BMW740li
Příspěvky: 25
Registrován: ned úno 09, 2014 8:42 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Jinak je tu spousta firem co mi tady kolegové na fóru doporučili: Doubravan, Spetra, Nicotrans, Icom, Cone, CSAD, Ferona, Prejda, SGM atd., záleží kolik praxe máš.
BMW E38 740ila individual
pon úno 17, 2014 2:15 pm

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

DB trans tam by tě měli vzít i bez praxe, já tam tak začínala. A pořád hledají do Vsped ale to už je zlínsko.
stř úno 19, 2014 12:22 am

stana923
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 19, 2012 10:23 am
Bydliště: zlín

Příspěvek

No Vsped nebrat co ti mužu říct jezdil u něj otec já tam dělal pomocného mechanika,arogantní majitel popraskané kotouče co se mu nezdá dá zaplatit řidiči za mě se to stalo 2x ,podáš mu prst sežere tě celého lítáš jako papírový čert, jezdí sice Španělsko s frigama to je muj názor na pana Šimka, ale tady v sekci dopravci a firmy nebo jak to je , je tam o něj hodně napsaného
úte úno 25, 2014 7:02 am

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

vsped je hrůza ale pro začátek na nějakou praxi by to šlo ne?
úte úno 25, 2014 12:42 pm

stana923
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 19, 2012 10:23 am
Bydliště: zlín

Příspěvek

myslíš praxi v přepřahání návěsu otec na točku do Španělska přepřahal 5x a to většinou ochrápaný v noci a Španělsko na magnet aby stíhal nakládky takže nebyl problém 200 km na magnet, jako výlet do španělska pěkný to ano ale to je tak vše, co se týká praxe začít kdekoli jinde než u firem kde mužeš snadno přijít o papíry :D já třeba začal u firmy pod bagrama na tatře teď si dodělávám sk.e a chystám se za otcem pohodička a klídek točí 3x za týden lípa- Domažlice
stř úno 26, 2014 9:32 am

anexa
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 10, 2013 5:40 pm
Bydliště: morava

Příspěvek

stana 923 máš pravdu tak to tam chodí je to o papíry a pořádnou pokutu i s tím přeprahem to je tam běžné. jedněm dojde výkon druzí to potáhnou kam je třeba.
je otázka času až jedny chytí pak se poveze celá firma všichni mají stejný nápis na autě
stř úno 26, 2014 11:08 am

jirinoss
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 2:24 pm

Bmw 740li

Příspěvek

Ahoj, než něco napíšeš, si první ověř co jsou ty fa. zač. Nejsem zoufalec co vleze někde za pár kaček tzv.min. plat a nebo za 2kč/km.Chci normální plat a diety. Mám dost odjeto nato abych ze sebe dělal děvku za pár korun. Tobě asi nic nezbyde, nemáš praxi.
pát úno 28, 2014 7:58 am

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

jirinoss: Nebýt děvek za pár korun. Můžeš jet akorát do prdele. Když bys neměl co na svačinu nebo vůbec natankovat kamion.
A vůbec když si takový king šofér tak by na tebe měly stát firmy frontu. A ty tady hledáš práci. Si vem židličku, usaď se někde na náměstí, vypiš si transparent ŘIDIČ NEJLEPŠÍ V ČR. HLEDÁ NOVÉHO ZAMĚSTNAVATELE. Nabídky předkládejte osobně... Ten kdo nabídne 0:20.min práce a 14.dní doma za 45 000kč vyhrál. A když ne nemocenská to jistí...
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
sob bře 01, 2014 10:11 am

Uživatelský avatar
BMW740li
Příspěvky: 25
Registrován: ned úno 09, 2014 8:42 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To: jirinoss
Ok, ale mohl si taky napsat jestli máš něco odježděno!
BMW E38 740ila individual
sob bře 01, 2014 10:13 am

KOPAL22
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 12, 2013 10:30 am
Bydliště: Liberec jóóó bejvávalo

Příspěvek

to Big
více takových řidičů a názorů :lol: a pak se všici divíte ,že to tak v dopravě vypadá :P
ŚKODA 706 MTTN 5 LUX TIR atd.
Jó zlatý Zlatokopský časy.
sob bře 01, 2014 10:55 am

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

Není čemu se divit. Lepší to už nebude nikdy! Sami si za to můžeme tedy od r. narození.89 níž. Nebo si snad myslíš že tyto kritéria pro zaměstnance způsobilo pár hloupých jedinců kteří na sobě nechali dřevo štípat? Ne může za to doba! A pokud si někdo myslí že například v HOPI si chlapi řeknou, je to tady na pytel raději budu sedět doma však jim to časem dojde, je na omylu! A víš proč polopaticky protože ženská mnohokrát nejde s platem víc jak nad 12.tis. Děti mají taky někdy hlad, a těžko se s nimi někdo půjde nastěhovat pod most. (Tolik jich ani v ČR. není.) A pořád je pro určitý okruh lepší nějaká jistota a být třeba denně doma než jezdit měsíce po EU. a pak nedostat ani vindru, a rodinu vidět jen z mmsek. A pokud to některým zabedněncům nedošlo. Můj předchozí příspěvek poukazuje na to jak mr.jirinoss označil valnou většinu řidičů nejen v ČR ale i v jiných zemích. Protože pokud se na tu práci všichni najednou vybodnou chci za 2.dny vidět co si ponese národ z obchodů a čs. domů. To co dělají ti chlapy za mizerný peníz dělají proto že k tomu mají důvod, bez nich by to nešlo. A NIKOMU JE NEPŘÍSLUŠÍ SOUDIT NEBO SE JIM VYSMÍVAT, NADÁVAT A OZNAČOVAT VÝRAZY JAKO DĚVKA. A taky pokud je někdo přesvědčen o opaku ať zavolá do HOPI, ESY, NICA. A mnoho dalších a přesvědčí je o tom jak vydupávají ze svými řidiči.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
sob bře 01, 2014 1:18 pm

strap
Příspěvky: 77
Registrován: čtv srp 01, 2013 8:38 pm
Bydliště: valachy

Příspěvek

BIG... Souhlas :thumbud:
sob bře 01, 2014 5:27 pm

KOPAL22
Příspěvky: 46
Registrován: sob říj 12, 2013 10:30 am
Bydliště: Liberec jóóó bejvávalo

Příspěvek

Co si vzít pro radu francouze-co dokáže soudržnost .No a taky lobovat u poslanců atd-ale to je asi sen-no já se vlastně zasnil sorry :x
ŚKODA 706 MTTN 5 LUX TIR atd.
Jó zlatý Zlatokopský časy.
sob bře 01, 2014 6:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host