Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Prouza88

Příspěvek

Taky se připojuji , ať to šlape chlape !!
čtv dub 29, 2021 6:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4522
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

:D :D :D didi, to je nápad. Takže distanční oslava. Tak Prouzo rozdělal jsem českého Zlatého Bažanta, po limitované edici Staropramenu si dám ještě jednu dvanáctku. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv dub 29, 2021 6:54 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1273
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Prouza88

Příspěvek

....Prouzo ,přeji hodně štěstí a zdraví, připíjím bublinkama :D
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv dub 29, 2021 8:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa, dole to máte tučně kdo slaví a humbuk bude až po urgenci :mrgreen:

No já si ráno na chuť dal bonbošku rumovou a slavil prací :hvizd: Teď tam prdnu Brániky ze tři, polkl sem sklínku whisky a du spat :wink:

Dík kuci :idea:



No pístnica mohla bejt ohlá klidně půl roku, pak dostala prdu pod zatížením a začla týct :think: Pak se šprajcla a ja ní druhou plus tunou v drapâku ohl do banánu.. Ono když ji máš narovno s teleskopem na max a vemeš 2t tak stačí málo :think:
Takle byla když začla kapat..
Obrázek

Tonda to asi zalepí, ale pojistku sem nabíd..
Zajimavý bylo, že na chromu ani obalu nebyla žádná známka poškození, po demontáži byla sekera jak sviňa zvrchu :think:
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne čtv dub 29, 2021 10:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 29, 2021 10:44 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Prouza88

Příspěvek

Také ti přeju vše nejlepší a k té pistnici také se mi to takhle podařilo ale já s ní klepnul ze zhora o klanici.
čtv dub 29, 2021 10:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Iveco dík, zrovna tam doplňuju, že na pístnici nic nebylo, že bych se opřel, kolikrát si toho ani nevšimneš, ale nic tam nebylo :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 29, 2021 10:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem si včera, když už teda su v tom lese, protáhl svoje dřevorubecký svaly, Johnsereds Raket 621 alias "Matyldu" ze sedumdesátek a shodil jednu soušku na kterou úřady nereagovali..
Obrázek

Pak sem si dovezl pětadvacet pětadvacítek lepidla na obklady a dnes sem to vzal na čepicu štěrkem prosichr :lol:
Obrázek Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 02, 2021 1:21 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4522
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

V pátek jsem si na tebe vzpoměl a musím ti dát za pravdu. Ty hnědé Many lesovozy jsou od Zieglera. A určo to šulí, neboť jsem na Šebíku potkal nejprve jednoho a ten měl dříví půl metru pod kabinu a jelikož na hranicích nebyli policajti, tak po dvaceti minutách jsem potkal druhého a ten měl to samé dřevo pěkně s čepicí přes kabinu. :D :D :D
Naposledy upravil(a) 4215 dne úte kvě 04, 2021 7:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 02, 2021 2:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Je to všude stejný :wink: Jeden chce jezdit na pravidla, jeden to neřeší..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 02, 2021 2:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7554
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak,dodatecne vse nej.kdy jdes pro obcanku?:-)
ned kvě 02, 2021 5:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Uff, to byl zas den...

Ráno Jihlava Kronospan.. OK, než sem to od 6ti pozbíral, a že sem si byl eště večer pro auto dvojek kvůli hrozícím monzunovým dešťům, bylo skoro 9h, pak eště raz, ale to už lilo, 30minut sem soukal vlek kopcem polňačkou než sem dosáh aspoň na čtverky borový, zatížil se a zkusil to vejš, ale stejně sem se až ke dvojkám nemoh dostat, musel sem si pověsit vlečku na ruku a sotva sem se tam dohrabal, to už byla jedna po obědě :doh: Pak dvě bezruky, "na přehoz".. Ha! Blatíčko, sotva sem tam najel já, tak vyvézt 10m k asfaltu, druhej to samý.. Vedle sebe sme se nevešli na silnici tak že najedu do pola, čumákem z kopce na první hráň aspoň co dosáhnu.. Málem sem odtut nevyjel, tak sem si k němu nacouval, no zas samej autobus, jezeďák, další dřevař, náš potřeboval projet, no operace na 2h, pak další bezruka, ten si nadiktoval vyvízt na parkoviště, bo nemá výkon :roll:
No a pak přišel bonbónek, vyvízt na ráno fůru modřínu v pětkách, hurá, akce na 20minut.. No kuloví :wall: Naložím se na čepicu, 25t na zadních nápravách to ukazovalo, zabral sem a hup z polňačky do škarpy :doh: Tak uložit, eé, uložit víc, drapák plnej modřínu doproti, eé, tak skoro složit, opět drapák doproti škarpě a zadařilo se :pray: Složit ruku dozadu a krokem kolem všelijakýho dřeva, na který mě to tahalo se vyhrabat ven z lesa :doh: No vzdal sem to, po mě tam neprojede ani traktor :mrgreen: Sem zvědav co budu ráno nakládat když mám nachystaný dvě klepeta :think: A to mi řek, no zkus to s vlekem tam :lol:

No a v pondělí sem si urazil ojí Duomatic tak jezdím s hadicema stáhlejma pavoukama aby nefučeli, bo není čas.. 1800 v prdeli :roll:


Ach jo :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 05, 2021 11:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Dnes umejt po snad půl roce, došel vedoucí, můj synovec a prej: "Tak to sem eště neviděl.." :mrgreen:
Obrázek

No zbyly tam po mě tak tři kotouče blata a kůry 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 08, 2021 8:09 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Prouza88

Příspěvek

Luky opraš a umyj to Virago a užívej života jinak z té roboty zblbneš a budeš vzpomínat jen na nakládky ,fůry klánice .Raději lítej za babama prostata taky potřebuje údržbu :lol: :lol: :lol:
ned kvě 09, 2021 8:21 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4521
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku - urob foto toho duomaticu, pokiaľ je to stejne co používam aj ja, tak tu mam nejaké do zásoby. Tak bych ti jeden k tým tvojim narodeninám teda daroval a poslal ti ho poštou 😉
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř kvě 12, 2021 7:37 am

Prouza88
Příspěvky: 6813
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nieje treba peter, nový už mám a další rozbít nehodlám :wink:
Obrázek

No dneska den kokot :doh:
Ráno všecko šlapalo, paráda sluníčko a pak přišel 20ti minutovej liják.. Hotovo bylo, musel sem to těsně před loukou vzát, bo jak sem chtěl najet hrabal se odtud kolega s 6xvšeckou a tak tak.. já teda stál na asfaltu ale pak přišel rozkaz otočit Kronospan a zajet na jinou louku :shock:
Ok, sou tam dvě, první celkem na rovině, druhá v krpálu :doh:
Výzva jak sviňa 8) Tak sem to tam pustil aj s vlekoušem.. no na dolní louce sem na cestě šel rovně v zatáčce a dalo dost práce to celý přemluvit aby to aspoň couvlo tak nějak nabok k cestě.. Tak sem tam "ztratil" vlek a hurá nahoru..
Cesta kolem louky, louka i s cestou v náklonu. Zázrakem sem se mimo cestu po louce dostal na nejvyšší bod a otočil, tak tak :oops: Pokřižovat a hurá cestou z5 sbírat 5ky a 4ky.. najel sem stopu vedle cesty v trávě a jedu, stejně jako tam a v tom se to po.... Najednou předek naznal že pude po vrstevnici a bylo vymalováno :doh:
Zastavilo se to, nezávisle na tom co sem dělal, čumákem z kopce a proti dřevu, tak 5m :wall: Samozřejmě sem to zapích do nejnižšího místa kam stekla celá louka :doh: Tak telefon.. nikdo nikde :roll: Tak hodinová cukačka po 20cm abych dostal čumák o 90° nalevo, spíš proti kopcu než z něj, naházel sem na sebe co bylo po ruce, dva klacky souběžně jako "doraz", ruku uplně dozadu mírně proti kopcu a poď.. No zoral sem to tam jak profík přes orbu :lol: Stejně sem to dostal až ke dřevu ale hejbalo se to. Tak odkopat kluzkej škraloup asi dva metry kam sem to tak nějak potřeboval a.. Klacky lítaly, auto kňouralo ale neřiditelně se vyškráblo ven na cestu :housle: Jenže u další hromady mě to začlo tahat zase tak :pray: To byly ty 5ky co sem měl brat, pod posledním hupem v zatáčce..
Ruku otočit dopředu, vypnout špéry, odlehčení poslední nápravy a s úpěnlivou prosbou ať to vyjede sem je objel ke 4kám, byť byly už z kopce, tak situace jak přes kopírák :doh:
To mi do toho volal 6x6kař, že su magor tam jet a aj to zkoušet s vlekem ale dalo si to říct a 4ky sem ukořistil, jednu hráň teda :think:
No a pak hurá dolu na louku a vymyslet, jak otočit vlek o 180° aniž bych se k němu přiblížil :D
No rukou asi na 5x, zaplať pánbůh za 150ku ruku, že i na plnej výsuv ten vlek zvednu za předek :pray: Byť v kopcu, na rozbahněný cestě a částečně trávě se mi zadařila Mission Fucking Impossible, odjížděl sem po 2h uplně hyn :D

No, a zítra budu na podobným místě nakládat bezruky a sebe s vlekem :hvizd:

Není nad to dělat v lese :mrgreen:


Jo a vzadu teď sedlám todle, ujdou, jen sou ouzký..
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř kvě 12, 2021 9:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host