Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Řidič C+E s AJ hledá zahraničního zaměstnavatele...

Příspěvek

Zdar všichni,

hledám novou práci od listopadu nejlépe pro německou či holandskou firmu s odpovídajícím platovým ohodnocením(turnusy 2-3 týdny v autě-2000e). Jsem z Plzně, bezkonfliktní, pracovitej, praxe 3 roky na CE, svobodný, domluvím se plynule anglicky, s nemcinou tak na nakladce, vykladce. Kdyby jste někdo o něčem vědel dejte mi prosím vědět. Díky Milan Plzeň
ned zář 15, 2013 10:01 am

tomsca
Příspěvky: 159
Registrován: pát bře 12, 2010 5:46 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Myslim si ze kdyby mel nekdo kontakt na takovou firmu tak ti ho nerekne a pracuje tam sam kor za 3tydny prace kdyz tohle dostavaj za cely mesic
DAF 105.460SSC 2012
ned zář 15, 2013 12:50 pm

LuLu
Příspěvky: 214
Registrován: stř dub 20, 2011 11:57 am
Bydliště: okolo Třeboně

Příspěvek

Heníček nechci rejpat ale co se takhle zkusit zeptat na pracáku? nebo kouknout na portály ohledně hledání práce atd.... je hafo možností jak to získat práci v cizině ( třeba tak že pokud pojedeš okolo nějáké dopravy zastavit a dojít se zeptat ) a nebo když umíš anglicky tak bych to zkusil přes www.google.com tam na něco určo narazíš ;)
Nikdy nevíš kdy je tvůj konec, proto si užívej každou minutu jako by to byla tvoje posední
Peklo na silnicích přežije jen ten, kdo neuhne z cesty!!!!!!!!!!!
ned zář 15, 2013 1:23 pm

henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Dik za radu...pracak je super ale jediny v cem me pomohli, tak mi dali kontakt na pracovni agenturu a co si budem povidat to nemusim chodit do zahranici za stejny penize budu delat tady doma. Doufam ,ze sem Vas nejak nepohorsil ale zkousim to nikdy clovek nevi na koho kde narazi :). To je cely. Dycky je lepsi se nekam protlacit pres nejakeho znameho...
ned zář 15, 2013 2:43 pm

mipo.mipo
Příspěvky: 30
Registrován: sob čer 30, 2012 1:50 pm
Bydliště: lllllll

Příspěvek

tady berou... je to pobočka v Bambergu...
http://www.elflein.de/cz/zamestnani.html
ned zář 15, 2013 3:05 pm

mipo.mipo
Příspěvky: 30
Registrován: sob čer 30, 2012 1:50 pm
Bydliště: lllllll

Příspěvek

a taky prý berou zde.. http://ps-bioenergie.de/
jezdím s některýma stejnou práci... jsou tam někteří řidiči z Ruska... jezdí 3týdny a mají fix plat 2tis...když jezdí málo tak dobrý,když hodně tak nadávaj... mají auta i v Drážďanech a ve Wurzburgu... jezdí i do CZ...
ned zář 15, 2013 3:15 pm

LuLu
Příspěvky: 214
Registrován: stř dub 20, 2011 11:57 am
Bydliště: okolo Třeboně

Příspěvek

Heníček tak to jsem nevěděl sorry jestli tě to pohoršilo ;) a mipo.mipo a nevíš jak v té firmě musíš mluvit německy zda na 100%? a hlavně koukám že u nich je to spíš na adrko co? :-(
Nikdy nevíš kdy je tvůj konec, proto si užívej každou minutu jako by to byla tvoje posední
Peklo na silnicích přežije jen ten, kdo neuhne z cesty!!!!!!!!!!!
ned zář 15, 2013 4:23 pm

mipo.mipo
Příspěvky: 30
Registrován: sob čer 30, 2012 1:50 pm
Bydliště: lllllll

Příspěvek

elflein myslím i AJ...
u Bioenergie asi jen NJ.. a mají i technické cisterny bez cedulí,jezdím s nima hodně bionaftu z D do NL,B a zpět z beneluxu friťák...
osobně si myslím,že angličtina celkově němcům nevadí ale pár slov německy je určitě potřeba...
ned zář 15, 2013 5:41 pm

henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

supr diky za tip...jezdil jsem automobilku a Elflein jezdi hodne BMW. Nemam adr nicmene kdyby mel nekdo nejakej tip na mrazak tak to by bylo uplny zuzo. Ale stejne dik...budu to zkouset.
ned zář 15, 2013 8:02 pm

KUFI
Příspěvky: 237
Registrován: pon srp 02, 2010 1:26 pm
Bydliště: Kanál

Příspěvek

tady berou... je to pobočka v Bambergu...
http://www.elflein.de/cz/zamestnani.html
U Elfleinu jsem jezdil a po pul roce utek. Dotah jsem tam i otce a ten to vydrzel akorat mesic. Samej rusak a nasponovany linky. Kdyz se ta havet slezla v mistnosti pro ridice, tak ste neslyseli nic jinyho nez charašo a pažalusta. Prisel sem si jako bych byl v Petrohradu a ne v Bambergu. Kdyz uz sem narazil na nemce, tak to byl dederon. Denne stridacka se druhym soferem na aute a chrapani na hotelu (platily). Tejden ranni, tejden nocni, vikendy volny. Jezdil jsem pro Mercedes z Boru u Tachova <-> Boblingen (Stuttgart). V noci jsem to daval za 4:10, ve dne v zakazu predjizdeni 4:40-4:50. Rehole a magorina. Furt sem tam jak s autobusem. Museli se dodrzovat okna a pul hodiny za vama uz se ritil dalsi co mel okno hned po vas. Takze ste se to snazily dotahnout bez pauzy. Predjizdeni na 6ce v zakazu pres den byla samozrejmost. Nastesti me chytli pouze jednou (2 punkty). Pri nocni sichte jsem musel jezdit vyklonenej z okna do mrazu abych neusnul. Kdyz jsem jednoho krasnyho dne prospal asi 2 kilometry a pak se probral a zacal panikarit ze jsem nekde blbe sjel, tak sem si rek a dost, to stacilo. Jeste me ty kurvy hnusny vychcany nemecky odmitly zaplatit pokutu za jizdu ve statni svatek v CR, kterou jsem predtim rezolutne odmital. Prej "je to akorat jeden sjezd na hranice, ostatni taky jedou" (Sv.Katerina-Rozvadov). Samozrejme me na puli cesty chytli buzeranti s rychlym Passatem a stalo me to krom 2500,- navic i 3 body s dovetkem, ze pokud me do pul roka nacapaji znovu, tak prijdu o papiry. Elflein nikdy vic.
sob lis 02, 2013 6:21 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

to Henicek

Příspěvek

dle mych zkusenosti, pracuji v Nemecku - se na nakladkach a vykl. anglicky nedomluvis, ani sefove tech firem vetsinou nemluvi AJ. Jedine nemcina. V Holandsku s AJ neni problem. Pracuji v DE v male frme o 8 lkw. A sef to na me take zkousi, v patek treba mam problem na vykon i jizdu dojet na yard, ho to nezajima. Kolikrat pro me manzel musi dojet osobakem k lkw, ktere odstavim na ceste na pumpe, proste ja za zadnych okolnosti NEBUDU prekracovat AETR. A veta sefa "ostatni to delaj a ty ne, proc", to na me neplati. Takze souhlasim výše s kolegou, že punkty body a pokuty za ty prachy v DE nestoji. A to mam porad ojetou pneu na navesu a furt neco, doprosovat se sefa o vymenu atd., takze zadna sranda, hodne stresu.
sob lis 02, 2013 10:06 am

henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

díky za rady a nabidky ale nakonec to dopadlo tak, ze jsem sel delat za relativne slusny penize do fabriky...kazdej den 8,5h v kanclu a clovek ma cas i na nejaky svoje konicky...sice me to uz ted trosku chybi nicmene clovek se muze za volant vratit vzdycky. :) Nicmene kdyby nekdo vedel o nejaky brigadce na vikendy okolo Plzne, tak klidne dejte vedet rad bych se obcas nekam projel :) dik a opatrujte se...cago Milan Plzeň
ned lis 10, 2013 8:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host