Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Helena

burzy nákladů

Příspěvek

Doufám, že jsem to téma na jiném místě nepřehlídla, jestli jo, tak se omlouvám. Asi před rokem jsem se přihlásila na www.logintrans.de, existuje i jako .cz. Pro mě a mojí dodávku tam ale nic není, dodávek je moc a málo malých nákladů. Pokaždý, když se tam podívám ale žasnu, kolik je tam nabídnutých nákladů kolem 20t. Teď to nabízí na 180 dní zadarmo na otestování a ta komunikace je tam jednoduchá. Já bych řekla, že se tam určitě občas sežene zajímavá zakázka. Má s tím tady někdo zkušenosti?
stř úno 13, 2008 6:29 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

v podstatě je to velká bída , musíš mít štěstí a navíc třeba pro sklopky se dneska skoro vše platí od tuny takže 20 tun prostě nebrat nestojí to ani za náklady ,i když občas "štěstí trkne i vola" jak se říká chce to zkusit :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř úno 13, 2008 9:05 pm

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

Raal,Logintrans,práce tam nějaká je,ale většinou za pytel hrušek.Možná tak ještě Timocom,ale stejně potřebuješ někoho kdo ti to bude shánět když budeš jezdit. Myslím si že dnes je možná lepší dělat řidiče u slušné firmy a mít třeba těch 30tis čistýho,než kupovat kamion a začínat od nuly,platit leasing a modlit se aby ti někde v cizině neumřelo auto
úte úno 26, 2008 8:49 am

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 135
Registrován: pon bře 03, 2008 10:35 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

ale najdi slusnou firmu treba na zlinsku to jde hodne tezko
čtv kvě 29, 2008 2:46 pm

Helena

Příspěvek

Tak logintrans už je placenej, včera jsem tam mohla naposled nakouknout zadarmo. Bylo tam už o dost víc nákladů, než před rokem a dokonce i pro dodávku.
Naposledy upravil(a) Helena dne čtv kvě 29, 2008 6:36 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 29, 2008 3:27 pm

Stipl
Příspěvky: 41
Registrován: stř led 17, 2007 6:16 pm

Příspěvek

Taky by mě zajímalo jestli tam je hodně práce spíš pro skříně a valníky nebo i na tatrovku tam něco najdu?Chtěl sem si koupit svuj vuz a jezdit si sam tak solo ale nevim jestli bude kšeft.Trošku strach.
čtv kvě 29, 2008 5:27 pm

Helena

Příspěvek

http://www.logintrans.cz
Dole běhají volný náklady, když klikneš na vyzkoušejte databázi, tak ti to nabídne na 30 dní zdarma. Tam pak uvidíš, na co ty náklady jsou, jestli na sklopku atd. Ale je to většinou mezinárodní doprava.
ned čer 08, 2008 3:51 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Když jsem zastupovala dispečera, pracovala jsem s RAAL TRANSem, poměrně často jsem potřebovala něco z Německa stáhnout do Liberce a naše auta byla daleko. Fungovalo to dobře, ceny jsou nakonec vždy dohodou, ta nabídka či poptávka v RAALu je jen první nástřel. Je důležité, aby ten systém byl hodně rozšířený mezi dopravci a dalšími firmami, aby byl nějaký výběr v těch zakázkách. Takže jestli se ten Logintrans teprve rozbíhá, je to jiné než když už to využívají skoro všechny zainteresované firmy.
ned čer 08, 2008 4:25 pm

PetrV
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 01, 2008 10:59 am

Příspěvek

My jsme to chtěli zkusit, ale zas tak nějak jezdíme hlavně ČR a neni to zrovna levny. Nedávno nám přišla nabídka od poptávkovýho systému Centrum přeprav (http://www.centrum-preprav.cz). Prvně jsem si řekl - aha, další RAAL, ale pak mi to nedalo a prosel jsem si to a super tam jsou výběrovky na dlouhodobý práce, tak jsem si to hned na pul roku objednal a zatim spokojenost. Pak tam mají ještě poptávky na cely auta a na neuplny naklady a ty maji volně přístupny - teda za registraci. Ale tejch tam moc nevidam nebo seobjevi nejaka jen na 1 den - asi rychlovky takovy. Divim se ze jsem o tom jeste neslysel. Jestli je to nejaka novinka.... ale za ty pracyh se to vyplati i kdybych tam mel najit jen jednu prepravu:)... a za pul roku se uvidi
pon pro 08, 2008 10:19 am

Herkules
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 30, 2007 8:12 pm
Bydliště: Senica

Příspěvek

ani na RAALE toho vela nie je.uz len sama sklopka...alebo dokladka za 10sk/km.
úte pro 09, 2008 9:19 pm

PetrV
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 01, 2008 10:59 am

Příspěvek

je to bida. Kolikrat sedim na RAALu, obnovuju jak o zivot, jak se tam neco objevi co se hodi tak hned volam a ono je to fuc :D.

Jeste jsem jeden cas zkoušel aaapoptavku, ale je to tam takovy neprehledny jak se tam michaj poptavky na dopravu a do toho stehovaci, busy obcas tam vidim prepravu pro 2 lidi nekam... V tomhle ma Centrum přeprav třeba vyhodu. Takovej doplnek k RAALu:).
stř pro 10, 2008 9:30 am

Herkules
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 30, 2007 8:12 pm
Bydliště: Senica

Příspěvek

to aj ja stale obnovujem a sledujem prepravy,ale to asi vsetci komu stoja auta na dvore:-)
neviem ako je teraz na tom www.timocom.com ale asi rovnako ako raal.
ze vraj v rakusku skrachovalo niekolko desiatok dopravcov a spedici,uz aj tu sa caka kedy to vybuchne,kazdy len caka co bude.
kuk na www.espedice.cz alebo www.tiptrans.com
asi je dost riziko brat robotu od niekoho noveho a neznameho,podvodnikov je teraz akosi privela....
stř pro 10, 2008 9:19 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To Herkules: Timocom má stejně přepravy pro firmy, které jsou minimálně půl roku zapsané v obchodním rejstříku, takže jak někdo podniká na svoje jméno nebo nemá nějakého známého dispečera, který dělá u nějaké větší firmy tak má stejně od nich utrum.
pát pro 12, 2008 8:21 am

pát kvě 29, 2009 1:53 pm

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Heleno - je to tak pro nekoho kdo jezdi na vychod, dnes uz malokdo mluvi rusky :-) Ve foru jsem si uz moc nepocetl :-)) A je to Litva.
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
pát kvě 29, 2009 3:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host